Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerinted az elmúlt 20 év-ben...

Szerinted az elmúlt 20 év-ben melyik kormány volt a legkártevőbb és melyik a leghasznosabb, legtisztább?

Figyelt kérdés

Ne csak pártokat mondjatok, mert az elmúlt 8 évben 3 MSZP kormány volt.


Szerintem a legjobb az elmúlt 1 év Bajnai kormánya volt, legrosszabb 2002-2009-ig.


2010. jún. 7. 17:16
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem hat meg, nem is azt szerettem volna, hogy meghatódj, csak annyit mondtam megbánták és nem volt szándékos a dolog. Nem mentség, nem is állítom egy percig sem, csak szerettem volna, ha tudjátok.
2010. jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
Te komolyan feltételezed, hogy szándékosan az első napokban ártani akar az országnak? Szerintem nem gondolta, hogy ez lesz a következménye, nem gondolkodott előre, tehát sarkítva azt mondhatnám "véletlen volt", de nem az ide illő szó.
2010. jún. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
Akkor vállaljon felelősséget. Még nem tette meg.
2010. jún. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
Jövőbe nem látok, tehát erre érdemlegeset ha akarnék sem tudnék neked mondani.
2010. jún. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
Igen én vagyok!!(pezsi)
2010. jún. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
Hogy a francba vagy egyszer 68%-os, másszor meg 0%-os? Hány neved van? És hánnyal szóltál már be nekem anoniman? :D (ne vedd komolyan :) )
2010. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
Jajj egyébként pezsi, írtam neked a törölt kérdésednél, hogy elég sok 73%-os van és sokszor összekeversz velük, szóval találj ki valamit, amivel majd aláírom :D
2010. jún. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
Na mindegy, az eredeti kérdéstől már kicsit elkanyarodtunk így csoportosan, én továbbra is fenntartom, hogy a legrosszabb az MSZP volt, a legjobb pedig a Fidesz kormányzása volt.
2010. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:

Igen...,én minden 73%-os mail nélküliben Téged látlak!!:D

Valamit ki kell találni!!:)

2010. jún. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:

Igen, láttam is, hogy mondtak egy pár olyan dolgot 73%-osok amit én soha ki nem ejtenék a számon :D Ezt rád bízom, hogy mit találj ki (bízom leleményességedben, ami nem degradáló :D ), elvégre a Pezsit én ragasztottam rád :)


Egyébként nem írtad le te mit gondolsz erről a Kósa Szijjártó dologról, kíváncsi lennék rá, bár gondolom hasonló, mint amit én gondolok, de akkoris számítana a véleményed :)

2010. jún. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!