Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerinted az elmúlt 20 év-ben...

Szerinted az elmúlt 20 év-ben melyik kormány volt a legkártevőbb és melyik a leghasznosabb, legtisztább?

Figyelt kérdés

Ne csak pártokat mondjatok, mert az elmúlt 8 évben 3 MSZP kormány volt.


Szerintem a legjobb az elmúlt 1 év Bajnai kormánya volt, legrosszabb 2002-2009-ig.


2010. jún. 7. 17:16
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
Ezzel arra akartam kilyukadni, hogy félre vagy informálva :) Ne higgy el mindent mindig.
2010. jún. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:

18:05, "Tény, hogy nem kellett volna ezt mondaniuk, de ezt nem így mondták és nem ez volt vele a szándékuk, csak most ezen lovagolnak." - Nos ez lehet, de a forint értéke úgy látszik, nem a szándékaikhoz igazodik. Meg tudod, ha valaki pénzben mérhető kárt okoz nekem, nem igazán tudom értékelni, hogy "bocsika, nem így akartam"


Pedro

2010. jún. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
Itt a link: [link] baba:D
2010. jún. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek utolsó válaszoló, azonban tényleg nem szándékosságról van szó, egyszerűen kicsavarták a mondandóját, és amint láthatjuk ez elég durva következményekkel járt, viszont hidd el, hogy nem azért történt, hogy ez legyen a vége.
2010. jún. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:

18:38 - "szűk esélyünk van arra, hogy elkerüljük Görögország helyzetét, a helyzet ugyanis sokkal rosszabb, mint hittük"

Ezt sehogy sem kell kicsavarni, tisztán látszik a lényeg: Magyarország süllyed a szarban. Légy szíves ne védd Kósát, ő is nagyon jól tudja, hogy ezt bizony elcseszte.

2010. jún. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
Nem kicsit,nagyon!!!!
2010. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:

"Bajnai Gordon pert nyert a Hírtv.hu ellen"


"A most megszületett ítélet nem jogerős."


?????????????????????



"nyíltan vállalta, hogy politikai célzattal, a választásokra időzítve készített filmet - olvasható a közleményben"



Bocs, ezt ti értitek félre, nem én.

2010. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
Egy szóval sem mondtam, hogy nem cseszte el, és hogy ő nem tudja, én azt mondtam nem volt szándékos és nem akarta, hogy ez történjen, nem is áll érdekében, szóval tudom, hogy nem mentség és mint mondtam megértelek titeket, de azért szerintem ha nem is nagyon, de kicsit azért számításba lehet venni, hogy nem akart ártani.
2010. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
Jó számitásba vesszük,csak nyugodj meg!;)
2010. jún. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:

"nem akart ártani."

Ekkora baromságot egyszerűen nem lehet véletlenül elkövetni. Te mit szólnál hozzá, ha végigszaladnék a rákbeteg kisgyerekek között azt ordibálva: "MIND MEG FOGTOK HALNI!"? Morbid példa, de gondolkozz el rajta.

2010. jún. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!