Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Munkanélküliek! Miért vagytok...

Munkanélküliek! Miért vagytok azok?

Figyelt kérdés
A válasz mellé szeretném, ha leírnátok a végzettségetek, hogy hol laktok, tehát településnevet is.
2017. aug. 1. 12:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

9. válaszoló!


Talán be kellett volna jelentened, és nem 300 Ft körüli órabért adni, fizetett szabadság nélkül!!!!! Az ilyen „lehuzósakat” 1-2 évre kellene büntetni. Más kiszolgáltatottságát aljas dolog kihasználni!

Legközelebb 100 Ft -os órabért kell ajánlani, aztán lehet kántálni, hogy "nem is akarnak dolgozni".

2017. aug. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

" ha hat eve munkanélküli vagy akkor miért lógsz a gyk-n?"



Miért mit kellene tennie? Napi 16 órában vigyáz állásban állni, és ostorozni magát?!

Ugyanugy joga van hozzá, hogy elmondja a véleményét, mint bármely állampolgárnak.

2017. aug. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Mentális betegségem nem teszi lehetővé,hogy dolgozzak.


Borsodban,diplomás.

2017. aug. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
ma 15:10 Félre érted . Nem én akartam alkalmazni. Azt a munkát ajánlottam neki ahol én is vagyok. Soha többet nem írt. Persze vannak helyek ahol nincs munka de meg kell mozdulni. Sokan elmennek máshova ha kell munkásszállóra más hetente járnak haza. Persze hogy nem leányálom. De volt nekem már Salgótarjáni munkatársam. Eljött ide Pestmegyébe mert itt volt munka. 60 -évesen. Más meg évekig nem dolgozik.
2017. aug. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Könnyebb lenne, ha nem kéne 150 km-t megtennie a munkahelyére. Ha valaki ilyen messze talál csak munkát, az azt jelenti, hogy 150 km-en belül nem sok munka akad. Miért a munkavállaló megy, és miért nem a munkáltató jön? Minden egyes munkáltató ugyan annak a 4-5 megyének a gazdaságát erősíti. Még jó hogy nem mind Pesten ad munkát, hogy ha dolgozni akarsz, akkor legyél szíves Pestre menni (megindokolják, hogy ha nagyon akarod, akkor úgyis elvállalod). Megértem, hogy vannak jobb és gyengébb országok, de egy országon belül az egyes régiók hogyan különbözhetnek ennyire!
2017. aug. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

Pontosan ezért nem oldódik meg a régiók közötti egyenlőtlenség, mert a magyar nem hajlandó megmozdulni a munkáért. Lehetőleg még otthonról sem akarna kimozdulni, ha nem muszáj. Jöjjön a munkáltató, utána pedig köszönje meg, hogy dolgoztál neki... Egy munkahelyet, pláne egy termelő egységet nem lehet havonta másik megyébe költöztetni, mert most éppen ott hajlandók dolgozni az emberek. A mindenki által vágyott és majmolt Nyugaton az emberek napi 100-150 kilométereket ingáznak irányonként, hogy legyen egy jó állásuk. Ha majd itthon is tömegesen hajlandó lesz a munkaerő a lehetőségek után menni, elkezd javulni a helyzet.


Azt pedig, hogy a munkalehetőségek nagy része Budapesten összpontosul, el kell fogadni. Ebben az országban ez egy adottság, mindent a vízfej irányít.

2017. aug. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

36 évesen csípőprotézist kaptam, az eredeti munkaköröm( gépkezelő), azt nem tudtam ellátni, így megköszönték a részvételt. 20 éves korom óta dolgoztam ott, egy helyen, most 2. hónapja vagyok munkanélküli. Halvány fogalmam sincsen, hova tudok elmenni dolgozni, ilyen fém ízülettel.


Elég kiégető a szitu, de dolgozok rajta, max leszek bakter, de már azokat is lecserélték villanysorompóra...

2017. aug. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
13mas, akkor hogy szereztél diplomát?
2017. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nehezen.

A képzési időt meghaladva.

5 év alatt csináltam meg a 3 éves bsc képzést.

Nem tudtam minden órára bejárni,sokszor voltam rosszul.

2017. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
nagyon erős vagy hogy kitartottál és megszerezted :) büszke lehetsz magadra
2017. aug. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!