Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Munkanélküliek! Miért vagytok...

Munkanélküliek! Miért vagytok azok?

Figyelt kérdés
A válasz mellé szeretném, ha leírnátok a végzettségetek, hogy hol laktok, tehát településnevet is.
2017. aug. 1. 12:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagyok munkanélküli, mert nem vesznek föl sehova. Nógrád megyébe, faluba élek, Salgótarján 25 km-es körzetében. A végzettségem érettségi és egy műszaki cikk eladói szakmám van, de nincsen mellette tapasztalatom. Az elmúlt 6 évben vagy közmunkás, vagy munkanélküli voltam.
2017. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
31%
#1 ha hat eve munkanélküli vagy akkor miért lógsz a gyk-n?
2017. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
2-es Nem 6 éve vagyok munkanélküli, hanem az elmúlt 6 évben voltam munkanélküli és közmunkás is. Most meg megint munkanélküli vagyok. Továbbá hol legyek, ha nem a gyk-n?
2017. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
57%
Most akarok Salgotarjánba költözni, mert olcsók a lakások. Csak van munka egy ekkora városban.
2017. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Vannak megyék, ahol munkaerő hiány van, és vannak, ahol munkanélküliség. Rosszul van elosztva! Főleg ott kéne munkát teremteni, ahol nincs! Az nem munkateremtés, hogy lenne hol dolgozni, de nincs kinek, mert 150 km-ről kell oda utazniuk a munkásoknak! Tehát nem mindegy, hogy a munka hol van teremtve, ott, ahol már alapból mindenkinek van munkája, vagy ott, ahol nagy a munkanélküliség! Persze erről sem mindig a kormány tehet.
2017. aug. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A lakások, albérletek tényleg olcsóak Salgótarjánban, de munka nem nagyon lesz.
2017. aug. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
4%
Aki nagyon akar dolgozni, az találni fog munkát.
2017. aug. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Anubisz komám, valamiért tiltva lettél. Mennyo egy albérlet Salgótarjánban?
2017. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Egyszer írogatott itt nekem egy műszaki cikk eladó . Sírt rít hogy nem kap állást. Ajánlottam neki aztán többet soha nem jelentkezett. Ennyit erről hogy ki mennyire akar dolgozni. Egyébként aki hat évig nem tud elhelyezkedni az nem is akar dolgozni
2017. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

„Aki nagyon akar dolgozni, az találni fog munkát.”

Ez nagyon aljas hozzászólás volt.


Persze ingyen önkéntes igyé munkában, cselédségben. És még Te vedd meg az utazási bérletet jegyet. A végén még a munkavállalónak kell fizetni, hogy dolgozzon.

2017. aug. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!