Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sokan vagytok évek óta munkané...

Sokan vagytok évek óta munkanélküliek? Meséljetek!?

Figyelt kérdés
2015. jún. 29. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki évek óta munkanélküli, annak legtöbbször nincs internetje. Az országot járva lehet találkozni ilyen emberekkel. Néhányat ismerek én is. Egyik egy tanyán él és megtermeli magának az élelmet. Elmondása szerint és ránézésre sem él rossz körülmények közt, kiegyensúlyozottabban él mint amikor munkahelye volt. Azt szokta mondani hogy minek menne el dolgozni ha az által zaklatottabb lenne a lelkiállapota és valójában a fizetésből rosszabbul is élne mint ma otthon. Segélyt semmit sem kap, teljesen önellátó. De szerintem teljesen igaza van, akkor lenne értelme dolgozni mennie ha azzal előbbre jutna és nem pedig hátrébb.
2015. jún. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem, hogy, hogy lehet valaki ÉVEKIG munkanélküli. Ott már nem a világgal van baj, hanem az egyénnel. Vagy nincs végzettsége, vagy olyan van, ami senkinek nem kell, vagy nagyon bénán adja elő magát és nem kell senkinek. Ne jöjjön senki nekem azzal, hogy ez nem igaz. 1-1,5 év alatt LEGKÉSŐBB szerintem mindenki talál munkát ha akar. Ha már az a tét, hogy éhen halok-e vagy sem, akkor elvállalnék az árokásástól kezdve a szarpucoláson át mindent. Egy HR-es barátom mondja mindig, hogy a call centerbe nem találnak normálisan embert, mert amikor meghallják az interjún, hogy a végzettséget nem igénylő munkáért 80e+kafetéria jár, akkor húzzák a szájukat és felállnak, meg 200ezres fizetési igényeik vannak érettségivel... miért? :D
2015. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem olyan ajánlatokat adnak mindíg, hogy 9 órában legyek ott és 4 órát fizet ki első 3 hónapban.Próbamunka után ott is hagytam.Hagyjanak már.Aztán volt olyan hogy 12 órázzak heti 4x 47 ezerért és legyek pénztáros nagy felelősségel.Felénk ilyeneke vannak.3 műszak 70 ért, de úgy hogy 12 órázni kell.
2015. aug. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kb 8 éve vagyok munkanélküli.
2017. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!