Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mióta vagytok munkanélküliek?

Ti mióta vagytok munkanélküliek?

Figyelt kérdés

1, 5 hónap álláskeresés munka nélkül, az már sok?

Ez idő alatt voltam kb. 15 interjún.

Volt ahova felvettek volna, viszont ott kevés volt a pénz, ezért nem vállaltam el.

Volt, ahol viszont szinte biztos voltam benne, hogy engem választanak, végül aztán mégsem.

Kezdek nagyon kétségbeesni. :(

31 / N


2017. márc. 10. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok a 1,5 hónap. Kb 3-6 hónap kell szerintem egy olyan munka találásához, ahonnan nem akar az ember egyből megpattanni. Persze attól is függ, hogy milyen tapasztalattal, végzettséggel keresel állást és mik az igényeid. Ha úgy érzed nincs ilyen lehetőség, akkor add lejjebb, mert az is jobb, mint munka nélkül.
2017. márc. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálatok nőknél hamar jön a kétségbeesés. :) Az én feleségem 26 éves és 2 éve volt majdnem 3 hónapig munkanélküli, de már 2 hét után azt hallgattam, hogy ő nem kell senkinek, soha nem talál normális állást. Aztán talált persze és most is ott dolgozik.
2017. márc. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
En a szakmunkás vizsgám utáni nap mar dolgoztam napi bejelentéssel, ez volt 2 hónapig, aztán jött a váltás csütörtökön telefonal le a dolgokat, vasárnap interjú, egy het otthon, aztán utána hétfőn kezdtem. Nekem az az egy het is soknak tűnt, de igazából 4 napig nem volt csak munkám, amibol kettő hetvege. Szóval relatív kinek mi a sok, ha valtanek most szerintem ugyan ugy egy het lenne csak max
2017. márc. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

"1, 5 hónap álláskeresés munka nélkül, az már sok?"

- Egyáltalán nem sok...


"Ez idő alatt voltam kb. 15 interjún."

- Ez meg kifejezetten jó arány


Nagyon sokban függ a szakmai végzettségtől és a helytől, ahol állást keresel. Pl. Szabolcsba 8 általánossal kicsi a valószínűsége, hogy találsz állást (nyilván ez nem Te vagy), de Pesten, pl. komolyabb informatikai végzettséggel még válogathatsz is.

2017. márc. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem sem sok az 1,5 hónap, főleg nem vidéken. Én pályakezdőként találtam ez idő alatt a fővárosban úgy állást, hogy 30-ból csak 3 helyre hívtak be, abból az első helyre fel is vettek volna, de nagyon kevés pénzért, a másodikról mégcsak vissza se jeleztek, a harmadikra meg mázlimra felvettek és megadják a kért bért. Úgyhogy ne keseredj el, időbe telik!
2017. márc. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok egyébként, felsőfokú végzettséggel. A korábbi munkahelyemen besokalltam 4 év után, ezért eljöttem. Mondván úgyis pikk-pakk találok új állást. Nos, nem pont így fest a dolog. Köszönöm mindenkinek a választ.
2017. márc. 10. 19:52
 7/7 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt 2 interjún voltam és kb 30 helyre jelentkeztem :)
2017. ápr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!