Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fiatalok mióta vagytok munkané...

Fiatalok mióta vagytok munkanélküliek? Írjatok?

Figyelt kérdés
munkanélküli,fiatalság,karrier
2013. máj. 28. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

4 hónapja. De úgy fest már csak 1-2 hétig.


F/25

2013. máj. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg van munkám már másfél éve,de lehet otthagyom.
2013. máj. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Picit több mint egy évig voltam. Egy hónapja találtam végre biztosat.
2013. jún. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3 éve keresgélek.

Ezen idő alatt volt egy 3 hónapos szakmai állásom a közfoglalkoztatás keretén belül. évi 4-5 nap szakmai alkalmi munka.

Ezenkívül fél évet dolgoztam kb. napi 2-3 órát.

Most van egy munkahelyem kb. 6 napot dolgozok egy hónapban, és 35.000 Ft ot keresek.


Tulajdonképpen attól, hogy van állásom, még munkanélkülinek érzem magam, mert ez szinte semmi.


Még eltartanak a szüleim, de fogalmam sincs mi lesz velem, hisz egyszer a saját lábamra kell állni, és úgy érzem minél tovább vagyok ilyen helyzetben, annál kisebb az esély, hogy valaha normális munkám lesz és el tudom magam tartani.

Már belebetegedtem. Egy hónapig kellett a munkaügyi problémám miatt orbáncfűteát innom.


Próbálok mindig kitalálni valamit, pl. önkéntesként próbálnám jobbá tenni egy kicsit a környezetem, de az esős idő miatt egyelőre nem igazán működnek a dolgaim. Most talán lehetne több alkalmi munkám, de ez is időjárásfüggő.


Nem tudom, milyen megoldást lehetne találni?

2013. jún. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!