Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Elenzed az abortuszt?

Elenzed az abortuszt?

Figyelt kérdés

Ha igen elmondanád

hány gyereked van,

hogy védekezel,

mennyit költesz védekezésre?


2010. febr. 27. 20:17
1 2 3 4 5
 41/43 anonim válasza:
48%
Tudod bennem ez olyan mély nyomokat hagyott, hogy inkább nem vállalok több gyereket. Nem akarom még egyszer ezt átélni, csak azért, mert egy "felnőtt 26 éves férfi" nem tudja eldönteni, hogy mit akar.
2011. márc. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Miért, van már gyereked? Akkor foglalkozz Vele, mást nem igazán tehetsz,amit a múltban elkövettél, azt nem tudod úgysem visszavonni. Leld minél több örömöd a már meglévő gyerekben. De nehogy gyerek nélkül akard az életed leélni.:( Legközelebb figyelj oda jobban, hogy milyen férfin bízol meg, de ez nem kell, hogy azt jelentse, hogy akkor most már egy férfiban sem bízol meg soha. És igen, ha neadjisten otthagy Téged, akkor sem kell megölni a gyereket. De ne abból indulj ki ezentúl minden férfival kapcsolatban, hogy megint ilyen helyzetbe fogsz kerülni. Ez nyilván nehéz, de ha nem vagy képes újrakezdeni, akkor csak rosszabb lesz. Nézd,egy felmérés szerint minden harmadik(!!!)magyar nő abortuszviselt. Ami persze önmagában horror, de ebből csak azt akarom kihozni, hogy azért ők is élnek tovább. Persze közülük sokan meg sem bánják, és hangoztatják, hogy nekik márpedig joguk volt hozzá, meg ezért tették jól, meg azért. Na szerintem nekik van VIP helyük a pokolban. A Te hozzászólásodból viszont azt szűrtem le, hogy Te igenis megbántad, úgyhogy akkor most már lépj tovább.
2011. márc. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
nem ellenzem. nekem is volt és nagyon jó hogy volt. hiába szedtem a tablettát becsúszott. megtarthattam volna, de nem szeretem a gyerekeket. azóta sem. nem is vágyom rá hogy legyen. max örökbefogadással. majd egyszer úgy 35évesen.
2011. júl. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!