Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Orbán szerint "felesleges...

Ha Orbán szerint "felesleges élet nincs", akkor miért nem tiltja be az abortuszt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 19:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
23%
Mert egy rühes antimagyar és támogatja a népirtást.
2011. márc. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
66%
azért nem tiltja be, mert talán még maradt valamennyi esze.
2011. márc. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
26%
Mert nem lehet értelmes életnek nevezni egy háromcentis embriót.
2011. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
67%
Mert lehet, hogy felesleges élet nincs, de szenvedésekkel teli, nehéz élet van, és egy olyan családba születni, ahol a gyerek enni sem tud, mi értelme van? Vagy esetleg két 15 éves "szülő" gyerekének lenni, akik maguk is gyerekek? Annak az életnek sok értelme volna...
2011. márc. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, én nem az abortusz mindenáron való betiltása mellett kardoskodom, csak kíváncsi vagyok, más nem furcsállja-e, hogy mekkora önellentmondásba keveredett a kormányfő. Kábé olyasmi ez, mint amikor kijelentette, hogy nem Brüsszel diktál, azok után, hogy a Fidesz úgy táncolt a médiatörvény kapcsán, ahogy az EU fütyült...
2011. márc. 17. 19:59
 6/36 A kérdező kommentje:
Sir Butcher, jelzem, Vona is ugyanerről beszélt, hogy bár felesleges élet nincs, de felelőtlen gyerekvállalás van.
2011. márc. 17. 20:00
 7/36 anonim ***** válasza:
81%

"Az emberi méltóság sérthetetlen. Minden embernek joga van az élethez és az emberi méltósághoz, a magzat életét a fogantatástól kezdve védelem illeti meg."


Az új alkotmány tervezet 6. oldal II.Cikk

Ezt szerintem úgy is lehet értelmezni,hogy betiltja.Vagy nem?

2011. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
72%

Azért, mert így megtartotta a szavazóit, miközben az élet védelmét beleírta az alkotmányba, így lenyugtatta a lázongó kutyáit, a KDNP-seket.


Habár utálom azt a sz.rjankó Orbánt, azt el kell ismernem, hogy nagyon jó politikus. Csak ugye - mint ahogy a mellékelt ábra is mutatja - ez fordított arányosságban áll az erkölcsös és igazságos ember példájával.

2011. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
91%
Simon, én tanultam jogot, most van a magzatnak joga, de azokat a jogokat utólag kapja meg, mikor már megszületett.
2011. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
40%
Jogos a kérdés!Szavazatvadászat.Annyit jelent:minden szavazat fontos!Viktor szava ennyit ér,csak beszél a levegőbe!
2011. márc. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!