Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Orbán szerint "felesleges...

Ha Orbán szerint "felesleges élet nincs", akkor miért nem tiltja be az abortuszt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 19:53
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
38%
Az kéne még... Mikor a boltban megveszed a márkás óvszert, és 1.5 centis lyuk van rajta... Ha sötétben bontottam volna ki, meg sem látom. És hiába voltam elővigyázatos, egy gyerek miatt oda az egyetem, a megélhetés, az életem. Nagyon is van létjogosultsága az abortusznak, és nem csak a felelőtlen hülyék miatt.
2011. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:03


Köszönöm a felvilágosítást!!

A megszólítás tetszett ,de legközelebb inkább a keresztnevemen:).

2011. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
78%
Mert nem mer semmiért felelősséget vállalni. Valószínűnk tartom az új alkotmány elfogadása után néhány hónappal megjelenik egy addig ismeretlen civil szervezet, aki bíróságon fogja kérvényezni az abortusz betiltását. A bíróság igazat ad neki és betiltja az alkotmány alapján az abortuszt. Majd szépen mindenki mossa kezeit.
2011. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
54%
Az lesz a szép... Megyünk vissza valahova a leges legaljább országok közé. Nincs az embereknek elég bajuk még? A sok felelőtlen tininek pont arra van szüksége, hogy gyereket szüljön, mikor nem bír magával. Ráadásul ki tartaná el azt a gyereket? Állambácsi, az adónkból?! De sok csökött agyú abortuszellenes van. Bele nem gondolnak, mi történik azzal a gyerekkel. Igazi gyerekszeretet, putriba, koszba, mocsokba, étel nélkül, de megszülik a gyereket. nem baj, ha nincs miből eltartani, majd éhezik az a gyerek, az kell neki. Persze. Vagy netalántán a kedves abortuszelleneseknek odaadjuk az összes nemkívánatos gyereket, és legyenek vele boldogok?! Alkossunk belőle törvényt, attól boldogok lennétek. Az anya szíve joga, hogy megtartja-e a magzatát, vagy nem. A sok begyöpösödött agyúnak nincs joga más helyett dönteni a magzat sorsáról.
2011. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagyok egyáltalán abortuszpárti, de azért gondoljatok bele, ha nem lehetne legálisan elvégeztetni az abortuszt, akkor majd illegális, egészségtelen körülmények között tennék meg nők százai ugyanúgy. Úgyhogy szerintem ez nem megoldás addig, amíg az emberekben nem tudatosul, hogy az élet szent a kezdetektől fogva.
2011. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
35%

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:06


Ezt a gyerekednek is megmondtad?

2011. márc. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
34%

"Mert nem lehet értelmes életnek nevezni egy háromcentis embriót."



Téged sem.

2011. márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
84%

""Az emberi méltóság sérthetetlen. Minden embernek joga van az élethez és az emberi méltósághoz, a magzat életét a fogantatástól kezdve védelem illeti meg."


Az új alkotmány tervezet 6. oldal II.Cikk

Ezt szerintem úgy is lehet értelmezni,hogy betiltja.Vagy nem?"



De. Akkor mégsem olyan hülye ez az Orbán, mint amilyennek kinéz.

2011. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

"Simon, én tanultam jogot, most van a magzatnak joga, de azokat a jogokat utólag kapja meg, mikor már megszületett."


Ha megölöd, nem kapja meg soha, így a szülőt sem ítélik el emberölésért ami egyébként járna.

2011. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
38%

" Nagyon is van létjogosultsága az abortusznak, és nem csak a felelőtlen hülyék miatt."


Ilyen alapon a koncentrációs táboroknak is van és építhetsz gázkamrákat is.

2011. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!