Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan veszi mindenki, hogy...

Honnan veszi mindenki, hogy az abortuszt be akarják tiltani?!

Figyelt kérdés
Totál nem erről van szó!
2010. dec. 2. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
"Az ember életét fogantatástól halálig akarják védeni"
2010. dec. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Vélemények szerint ideje lenne a keresztény tanokat a templomok területére korlátozni, a parlamentben pedig az ateista világképnek kéne uralkodnia
2010. dec. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
véleményem*
2010. dec. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Az ember életét fogantatástól halálig akarják védeni"

És ebben hol van az kimondva, hogy illegális az abortusz? Nem kötözködni akarok, de most tényleg, nem értem...

2010. dec. 2. 16:32
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Sehhonnan! De ,ha most egy neokonzervatív világban élnénkírnánk, Semjén tuti bevezetné!! Most,csak azért nem teszi,mert nincs rá lehetősége,meg retteg a népharagtól! Ha ,a kétharmados többség követelné,nevetve vezetné be Semilyen!!
2010. dec. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*egy h-val
2010. dec. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"És ebben hol van az kimondva, hogy illegális az abortusz?"


Ott, hogy fogantatástól akarják védeni az ember életét.

A fogantatás azt jelenti, amikor a sperma és a petesejt egyesül. Ergó már a magzatot is védenék, zigóta korától kezdve, vagyis tilos az abortusz, ami a magzat halálával jár

2010. dec. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hanem miről van szó? Bocs nem követem nyomon a törvénykezési fejleményeket, politikai híreket.

Vagy azt akartad írni, hogy "Erről totál nincsen szó"?

2010. dec. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Én nem hallottam erről..De komolyan! Pár ember/férfi akarja megmondani nekem,hogy mit tehetek a testemmel a jövőmmel? Nem vagyok abortuszpárti,soha nem is volt abortuszom,de vannak helyzetek amikor igenis ez a megoldás..

Én például soha nem szülnék meg egy olyan gyereket ami erőszakból fogant..vagy olyat amiről már magzati korban tudni,hogy fejlődési rendellenességgel fog világra jönni..

Vagy mi mi van azokkal akik maguk is gyerekek,és képtelenek felnevelni? Vagy akár felnőttek,de nem tudják biztosítani a jövőjét??

Már régen kiharcolták maguknak a nők,hogy ebben a kérdésben saját maguk dönthessenek...Miért téma még mindig??

2010. dec. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tomás de Torquemada ***** válasza:

Dehogy tiltják be..

Arról van szó ,hogy a saját gyerekedet ugyanúgy megölheted ,mint eddig...

Csak a szegfű helyett most narancs van...

2010. dec. 12. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!