Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Elenzed az abortuszt?

Elenzed az abortuszt?

Figyelt kérdés

Ha igen elmondanád

hány gyereked van,

hogy védekezel,

mennyit költesz védekezésre?


2010. febr. 27. 20:17
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
25%

igen is meg nem is. Szerintem be kéne tiltani, de különleges eseteknél (pld ha valaki erőszak áldozata) akkor engedélyezni.


14/f


nem védekezek még ( mi ellen? ;) )

még nincs itt az ideje nem költök rá!

2010. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
74%

Nem.Egy nőnek legyen joga eldönteni,hogy megszüli,vagy nem.Mivel ő fog hozzá felkelni éjjel,magyarul magának szüli.

2 fiam van,és spirállal védekezem.3-4 évente cseréltetem.

2010. febr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim válasza:
74%

Én nem ellenzem az abortuszt.

Így is sok olyan nő szül, aki szülés után eldobja magától a gyermekét vagy túl fiatal ahhoz, hogy anya legyen. Sokan ugyan megtartják a "véletlenül becsúszott" gyereket, de nem szeretik, nem törődnek úgy vele, mint ahogy azt megérdemelné.

2010. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
24%

Igen, teljes mértékben. Egy nőnek sincs joga afelett dönteni, hogy megöleti-e a gyerekét. Mert ha tetszik, ha nem, ez gyilkosság. Csak éppen legalizálták, és sajnos mondhatni egyfajta védekezési módszerként használják egyesek. Ha megcsinálta a gyereket, akkor vállalja is, ne gyilkoltassa meg azt a szerencsétlent. Ha meg annyira nem "aktuális", akkor válassza az önmegtartóztatást, vagy adja örökbe. Én személy szerint elítélek minden abortuszra menő nőt, kivéve, ha eü-i okokból történik az abortusz, tehát nincs más lehetőség.

Egyébként nő vagyok, 2 gyerekem van, óvszerrel védekezünk, és nem vagyok vallásos.

2010. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
31%

Igen. Én is úgy gondolom, ez gyilkosság. Az, hogy magának szüli, meg hogy az ő döntése... az is az én döntésem, hogy leszúrom a szomszédomat.


http://www.youtube.com/watch?v=CzpFglaFkX0


Ez a szám pedig nagyon igaz.

"Mondd el, hogy neked miért lehet,

Te nem vagy bűnös, ha elveszed az én életemet?!

Miért szül a világ olyan anyát,

Ki szíve alatt gyilkolja meg saját magzatát."

2010. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
89%

Ellenzem, de nem tiltatnám be. Inkább a fogamzásgátlókat népszerűsíteném, illetve annak ellenzőit tiltanám el.


Nincs gyerekem, az új kapcsolatomban pedig egyelőre óvszer van használatban.

2010. febr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
23%

ha egy nő nem akar gyereket

1 ne éljen nemi életet (bár ez abszurd de egy lehetőség)

2 védekezzen ő is párja is

3 ha teherbe esik akkor is szülje meg és ha úgy dönt nem kell neki ami elég szomorú adja örökbe olyan családnak akinek nem lehet saját ami szintén szomorú



legalább adják meg az esélyt hogy élhessen...


persze abba az esetbe ha fogyatékkel testi szellemi rendellenességgel születne szegényke akkor mindenképpen az lenne a legjobb neki is a szülőknek is hogy megszakítják a terhességet

talán ez a legszomorúbb...

2010. febr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
28%

Nem ellenzem.

Ha egészségügyi okokból történik, akkor egyértelmű.

Ha azért történik, mert a nő valami okból nem tudja felnevelni a gyereket [pl. anyagi okok, még kiskorú, stb.], akkor szintén.

Ha meg egyszerűen nem akarja a gyereket akkor jobb is neki inkább meg sem születni, mint hogy egy életen át gyűlöljék. Csakhogy ez utóbbi esetben maximum 3-szor [csak egy számot mondtam] engedélyezném, és ha a nőci ezt a módszert alkalmazná védekezés helyett, valamiféle drasztikus büntetést szabnék ki rá. Nem börtönt, az nem elég. Valamiféle kényszer-műtétet pl. hogy iksz évig ne lehessen gyereke akkor se, ha akarja. Vagy nem tudom... De valahogy mindenképp büntetném.

2010. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
46%

ellenzem, de nem tiltanám be, hanem szabályoznám és azon lennék, hogy minél kevesebbre legyen szükség.


nem tartom helyesnek, hogy sokan fogamzásgátlónak használják az abortuszt.


bnőmmel használtunk és használunk gumit, illetve gyógyszeres védekezést jelenleg.

2010. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
44%

"Az, hogy magának szüli, meg hogy az ő döntése... az is az én döntésem, hogy leszúrom a szomszédomat. "


Na pont valami ilyesmit akartam írni én is.

2010. febr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!