Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen jogon randalíroznak a...

Milyen jogon randalíroznak a bevándorlók már Svédországban is?

Figyelt kérdés
2 éve a négerek ugyanígy szétverték, meg felgyújtották Londont is. Régebben is volt rá sok példa, pl 1992 Los Angeles. Ebből sem veszik észre, hogy ez a multikulti ide vezet? Undorító ez az egész liberalizmus, meg tolerancia.
2013. máj. 24. 09:19
 81/94 The Evil Twin ***** válasza:
0%

"14:48, nektek mi a fenének érvelni? Mindig az a vége úgyis, hogy nektek, mint neoliberális "gondolkodóknak" lehet csak igazatok, a többiek meg konteósok, hazudnak, ferdítenek egy nagyot, meg nácik stb.

Legalább ezt megspóroltam."


Persze, hogy mindig ez a vége, mert sosem érveltek, csak ismételgetitek a hülyeségeiteket, amiket el kéne hinni, mert csak. Ha elkezdenétek egyszer is érvelni, akkor talán még lehetne más végkimenetele a párbeszédnek, na de így?

2013. máj. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/94 anonim ***** válasza:
76%

"Egyébként mert te aztán szavahihetőbb vagy, ahogy a hozzád hasonlókkal együtt vagy 1500 mérföld távolságból megpróbálod elmagyarázni, hogy milyen környezetben élek, és hogy viselkedik a többi bevándorló, akit ismerek."


Már csak azért is szavahihetőbb vagyok, mert egyrészt én nem az angliai hanem a svéd és a francia zavargásokról nyilatkoztam, attól hogy itt rendre próbálgatsz csúsztatgatni. Másrészt neked a jószokásod a szerecsenmosdatás. Harmadrészt, nem nekem fűződik semmi érdekem a kamuzáshoz, hanem neked.

Erről pedig ennyit is.


"Ennél tulajdonképpen bármi jobb. Polgári feljelentés, civil szervezkedés (ez szinte ismeretlen fogalom Magyarországon, pedig igény lenne rá), vagy pedig egy szép kövér máshova voksolás, ahogy az meg is történt."


Igen, mert az biztos hatékonyabb, ha az egyik gazember helyett egy másikat szavazunk meg. Polgári feljelentés? Mentelmi jog ellen mit ér? És azzal mit érünk, ha lecsukatjuk, mikor zsebből megveszi a börtönt? Aztán persze a mi adónkból etessük, és mire kijön a sittről gazdagabb mint mikor bekerült. Na mi lesz ,találj még ki valami hasonló békés módszert :DDD


"Az, amit 2006-ban a zavargók csináltak, az az írástudatlan afrikai törzsi szélsőségesek szellemi szintjéhez mérhető problémamegoldás. Komolyan, ki olyan hülye, hogy azt hiszi, hogy erőszakkal és gyújtogatással majd megoldja a magyar államháztartás és a korrupció problémakörét?"


Érdekesmód az ókori Rómában működött. A gyenge, rossz császárt nagyon hamar eltakarította a népharag,adott esetben a saját katonái. Eléggé cinkes, égő dolog hogy egy félbarbár, 2000 évvel ezelőtti birodalom jobban tudta kezelni az ilyen helyzeteket. A gyurcsányista érveléseden (el lehet menni ha nemtetszik itt) már csak jót röhögtem, ismét bizonyítottad a balliberó szellemi elit hatékonyságát. Pár tucat idióta miatt több millió ember emigráljon. Mondjuk mit is várok tőled, ahelyett hogy próbáltál volna actually tenni is valamit idehaza hogy jobb legyen, egyből felvetted a nyúlcipőt, és az angol királynő otthonkája mögül habzó szájjal trollkodhatsz teljes joggal :D nevetnem kell...


És ne gyere nekem azzal bömbizni, hogy ott nem voltak törvények, meg káosz,anarchia volt....hát hogyne, azért tanítják a római jogot mái napig az egyetemeken.


"Te hazudsz, és hamarabb utol is érnek mint a sánta kutyát: 2006-ban 300 alatt volt a benzin."


Itt most estél pofára ez bazinagyot. Ha jólemlékszem, egész véletlenül pont akkor zárták el a szovjet elvtársak az olajvezetékeket.


"A munkanélküliség a fejlett országok szintjéhez közelített, itt megint hazudsz"


Sajnálatos módon ez csak a bejelentett/nyilvántartott eseteket taglalja, úgyhogy natív csúsztatásnál sajnos ez se több. Sebaj, azért ügyes próbálkozás volt.


"Akkor 7,5% volt (mint most Angliában) ma 11% környékén. De persze magyarázd be, hogy akkor özönlöttek az utcára a "kisemmizett emberek", és nem most."


Az emelkedésnek a válság az oka, 2006-ban pedig még nem volt, legalábbis nem kishazánkban.


"És például az élemiszerárakkal kapcsolatban sem mondasz igazat"


Újabb pofáraesés. Pont hogy 2006-ban jelent meg a boltocskázás nevű "bűncselekmény". És miért? Na miért? Mert az emberek nem tudták már akkor se megfizetni az élelmiszerárakat.

A bolti árak valóban alacsonyabbak voltak, a gond csak az, hogy a fizetések is jóval, szóval érvnek ez is gyenge volt.


"A szociális juttatásokat (gyerektámogatás, 13. havi nyugdíj, egyetemi szoctám és laktám, adójóváírás) mindenki igénybe vette, aki jogosult volt rá. A cigányok is megkapták, a gyerek után például jó sokat, ezt nem is tagadtam, csak olyan hülye vagy, hogy szavakat akarsz a számba adni, és azt hiszed, hogy ez bejön.

A legtöbb szociális segítség az alacsony keresetűeket érintette, illetve a családosokat, nem konkrétan a munkanélkülieket, és a cigányokat."


Nem kell nekem semmit hinnem. Amikor nekem nem volt munkám, egy kanyira nem voltam jogosult sehol. A tizenöt purdés cigányfattyú pedig már akkor is kapta a szociális segílykét, tankönyvtámogatást, étkeztetést, meg kiskutyafäszát karikára vágva. 1500 kilométer távolságból persze te megmondod ám a frankó foteligazságot, hogy ki milyen segélyre jogosult :DDD Jó dolog égetni magad?


"Akkor a végén kijön, hogy akár a költségvetés 2-3%-a is elmehetett a cigányokra. Ma még kevesebb, és ezt az idióták a jobbszélen nem győzik elhazudni..."


Igeeeeen, és megint Zsindex! Ezt nevezem! Mi lesz a következő hiteles hírforrásod, a Kacsa magazin? Egyébként nem olvasok Zsindexet elvből, nem is fogok.


"Az az ókori demokrácia, a mai modern az kicsit más, és nem így működik."


Az ókori demokrácia ma is működne, csak valakiknek ez ugye nem érdekük. Ez itt már kérlekszépen, lassan a nevében se demokrácia hanem vadkapitalizmus, némi cionizmussal.


"Hát akkor igazold nosza!"


Nagyon szívesen. A király, császár, kormány stb. az országot képviseli, bárhová is megy. Azaz felelős a saját országáért. Ja, hogy őt ez nem érdekli? Mást meg a gravitáció nem érdekel, mégis leesik a fáról.


"Olyan hülye vagy, hogy vasgolyó közelébe se kéne engedni, a végén még elrontod. A Zsindexezésed még a szellemi szegénységed bizonyítványa.

Bezzeg ha azt olvasnám, amit te, aki bizonyítható hazudozásra építi az érvelését, hú de tájékozott lennék."


Az óvodásszintű személyeskedéseid meg a sértéseid csak az ostobaságodat bizonyítják. Természetesen nektek, mint haladó szellemiségű ballibeknek, teljes jogotokban áll a kurucinfót vagy bármi mást ócsárolni. Hogy szerecsenmosdatással és kamu tényekkel próbálod megerősíteni a légváraidat, attól még a valóság nem fog változni. Hála az égnek, a vágyaid nem befolyásolják a tényeket.


"De szépet hazudsz. A zavargással kapcsolatos törvények semmiben nem tesznek különbséget a zavargó származása, vagy etnikai hovatartozása kapcsán, szóval jogilag semmi különbség."


Természetesen, aki nem a ti lózungjaitokat mantrázza, az hazug, konteós, náci stb. Nem unalmas már ez az ezerszer lejáratott lemez?

Az ostoba logikádat követve 1848-ban és 56-ban is csupa hazug, konteós, meg futballszurkoló csinálta a fesztivált, és megérdemelték hogy az ÁVH közéjük lövetett! Gratulálok! A világ tele van kreténekkel, de te kifogtad most a csúcstartót!


"A széljobber szerintem nem azonos a nácival..."


Érdekesmód mégis "mindkét" csapatot ugyanúgy kezeled a buta véleményedben. Az olvasatodban csakis a széljobber rendezhet holokamut, népirtást meg diktatúrát. Kedves és imádott Sztálin bácsid hétszer-nyolcszor annyi embert irtott ki, már békeidőben is, mint Hitler, de nemszámít, te végigvitted a Wolfenstein 3D-t örökélettel, és az elképzelt kis világodban pontosan rögzült ez alapján, milyen gonoszak a nácik.


"Persze, hogy mindig ez a vége, mert sosem érveltek, csak ismételgetitek a hülyeségeiteket, amiket el kéne hinni, mert csak. Ha elkezdenétek egyszer is érvelni, akkor talán még lehetne más végkimenetele a párbeszédnek, na de így?"


Neked speciel tökmindegy, csak a lehetőségeket nézed, hol lehetne egy jó nagyot trollkodni. A kormány-nyalonc fajtád mindig előrukkol a dzsoli dzsókerrel, hogy rajtatok kívül mindenki hazudik, ilyen fokú vérkreténséghez pedig valahogy nem akarunk lealacsonyodni.


Hogy mást ne mondjak, ugyanazt csinálod, mint az általad gyűlöltek, pl. Ernst Kaltenbrunner. Csúsztatsz, ködösítesz, szerecsenmosdatsz, a legsúlyosabb vádakat meg egyszerűen letagadod. Egy idő után már nem is számoltam, hányszor kerültél ellentmondásba saját magaddal, de legalább megvolt a ma esti ingyencirkusz is :) A mínuszt pedig helyből kaptad, uramöcsém.

2013. máj. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/94 The Evil Twin ***** válasza:
30%

"Másrészt neked a jószokásod a szerecsenmosdatás."


Ja, én akartam a zavargókat mentegetni, és nem te. Én azt állítom, hogy minden zavargót le kéne csukni, akármiért is zavarog, te meg a zavargók egyik csoportját (a 2006-osokat) mentegeted egyfolytában.


És én vagyok a szerecsenmosdató... te tényleg teljesen hülye vagy.


"Harmadrészt, nem nekem fűződik semmi érdekem a kamuzáshoz, hanem neked."


És milyen érdekem? Mitől lesz nekem jobb, ha én hazudok?


NEKED fűződik érdeked a hazudozáshoz, édes egy komám, mert a politikai köröd abból ér, hogy ilyenekkel riogatja az embereket.


Ők hazudoznak neked, te hazudsz utánuk. Bizonyíthatóan, hiába csinálsz úgy, mintha nem lógna ki a lóláb.


Erről pedig ennyi is.


"Polgári feljelentés? Mentelmi jog ellen mit ér?"


Zuschlagon és Hagyón mennyit is segített a mentelmi jog?


"És azzal mit érünk, ha lecsukatjuk, mikor zsebből megveszi a börtönt?"


Na, mesélj, ki mikor vett meg egy börtönt? Mit csinál olyankor a delikvens? Kimegy a cellájából, és beül az igazgatói székbe? Kitől is veszi meg?


"Aztán persze a mi adónkból etessük, és mire kijön a sittről gazdagabb mint mikor bekerült."


Hogy? Rabadót szed be a rabok között, vagy aranyat bányászik? :D


"A gyurcsányista érveléseden (el lehet menni ha nemtetszik itt) már csak jót röhögtem, ismét bizonyítottad a balliberó szellemi elit hatékonyságát. Pár tucat idióta miatt több millió ember emigráljon"


Ilyet nem mondtam, már megint érvek hiányában kamuzol. Azt mondtam, hogy ha neked ennyire tetszik az ókori módi, akkor menj nyugodtan Iránba, ki tart vissza, nézz meg magadnak, milyen jó ott. Az, hogy a többi hülye mit csinál, nagyon nem érdekel.


"Mondjuk mit is várok tőled, ahelyett hogy próbáltál volna actually tenni is valamit idehaza hogy jobb legyen, egyből felvetted a nyúlcipőt, és az angol királynő otthonkája mögül habzó szájjal trollkodhatsz teljes joggal :D nevetnem kell..."


Nem egyből vettem fel a nyúlcipőt, le is írtam, hogy sokáig kerestem munkát otthon, előtte pedig nagyon sokáig próbáltam Magyarországon megélni, csak mivel egy szűk agyú funkcionális analfabéta tahó vagy, ezért már elfelejtetted, amit tíz perccel ezelőtt olvastál.


"léggé cinkes, égő dolog hogy egy félbarbár, 2000 évvel ezelőtti birodalom jobban tudta kezelni az ilyen helyzeteket."


Aztán jött helyettük a Homo Sapiens, mi? :D


A rómaiak egyébként nem voltak barbárok egyáltalán. Akkoriban ők hívták barbároknak a többi népet, és teljes joggal, ugyanis messze nagyobb értékű írásbeliséget, technikai tudást, és fejlett bürokráciát igazgattak, mint a többi nép. Civilizációjuk az ipari forradalomig kihívó nélkül a legfejlettebb volt Európában.


És előre szólok: népharag minden korban végzett uralkodókkal, még demokraták is csináltak ilyen (angol polgári forradalom).


Persze a műveltséged addig már nem megy el, hogy tudd, hogy a modern demokráciákban is bukott már meg alkalmatlan vezető, csak éppen vér nélkül, civilizált módon, sőt, sokszor önszántukból, társadalmi nyomásra.


Gyurcsány sajnos nem volt ilyen.


Nesze, kicsit művelődj:

[link]


"És ne gyere nekem azzal bömbizni, hogy ott nem voltak törvények, meg káosz,anarchia volt....hát hogyne, azért tanítják a római jogot mái napig az egyetemeken."


Ki akart ilyet mondani?


Nagyon szánalmas, hogy folyamatosan olyan dolgok ellen érvelsz, amik el sem hangzottak.


Ostoba, nagyon ostoba.


"Itt most estél pofára ez bazinagyot. Ha jólemlékszem, egész véletlenül pont akkor zárták el a szovjet elvtársak az olajvezetékeket."


Te figyi, az, hogy megismétled a hazugságot, még nem teszi igazzá.

Egy kicsit valóban tévedtem, ugyanis elérte a 300-at a benzin 2006-ban, de nem volt 500 körül, ahogy te hazudod:


[link]


A dunaújvárosi Jobbik szerint is 2006-ban 300-ig ment fel a benzin, nem 500-ig dehát ők is biztos balliberálisok igaz? :D


[link]


[link]


A KSH szerint is hazudsz:


[link]


Tessék, már a sokadik forrást hozom.


Te mikor fogod alátámasztani, amit mondasz?


Csak mert a "ha jól emlékszem" az nem valami meggyőző. Bár a te köreidben nyilván emlékezetből benyögni valamit az nem más, mint a végső érv, hisz rövid az eszetek...


"Az emelkedésnek a válság az oka, 2006-ban pedig még nem volt, legalábbis nem kishazánkban."


Igen, igaz, és? Te figyi, azért hoztam fel a munkanélküliséget, mert itt az hangzott el, hogy a "kisemmizett" emberek özönlöttek az utcára Gyurcsány ellen, ami szimplán nem igaz, mert egyszerűen jobban állt az életszínvonal akkor, mint azóta is, ergo a Gyurcsány ellen lázadó nagy nyomorúságos kisemmizettek sztorija kamu. Ezt bizonyítja kb. az összes link, amit lehoztam.


Az emberek erkölcsi felháborodás miatt mentek az utcára, az őszödi beszéd vérlázító hangneme miatt (én legalábbis azért) illetve néhány hülye balhézni, nem azért, mert nyomorogtak. Az később jött.


"Újabb pofáraesés. Pont hogy 2006-ban jelent meg a boltocskázás nevű "bűncselekmény". És miért? Na miért? Mert az emberek nem tudták már akkor se megfizetni az élelmiszerárakat.

A bolti árak valóban alacsonyabbak voltak, a gond csak az, hogy a fizetések is jóval, szóval érvnek ez is gyenge volt."


Ja, és én ezt bemondásra elhiszem, mi. Én bizonyítottam, hogy alacsonyabbak voltak az árak, ott van feketén fehéren, ha tudnál rendesen olvasni, értenéd.


Ha máshogy tudod, akkor bizonyítsd.


"Nem kell nekem semmit hinnem. Amikor nekem nem volt munkám, egy kanyira nem voltam jogosult sehol. A tizenöt purdés cigányfattyú pedig már akkor is kapta a szociális segílykét, tankönyvtámogatást, étkeztetést, meg kiskutyafäszát karikára vágva. "


Cool story, bro'.


"1500 kilométer távolságból persze te megmondod ám a frankó foteligazságot, hogy ki milyen segélyre jogosult :DDD"


1500 kilométerre tőled Franciaország van.


A jogosultságokat nem én találtam ki, nézz utána, mert a te személyes kis anekdotáid éppen lóf.aszt nem érnek.


Tessék, a kedvedért:

[link]


"Jó dolog égetni magad?"


Fogalmam sincs, neked milyen érzés, mesélj róla, ha már így benne vagy!


"Igeeeeen, és megint Zsindex! Ezt nevezem! Mi lesz a következő hiteles hírforrásod, a Kacsa magazin? Egyébként nem olvasok Zsindexet elvből, nem is fogok."


Ez az érved? Hogy zsindex?


Ott vannak a számok, te ostoba troll, cáfolj ha tudod, meg ha már rájöttél, hogy hogyan kell számolni.


Ha szerinted az Index cikke hazudik a költségvetésről, akkor nosza, mutasd az igazi számokat!


"Az ókori demokrácia ma is működne, csak valakiknek ez ugye nem érdekük. Ez itt már kérlekszépen, lassan a nevében se demokrácia hanem vadkapitalizmus, némi cionizmussal."


Jajj istenem, a vadkapitalizmus nem államforma, értsd már meg. XD


Te reménytelenül hülye vagy, ez már vicc. Komolyan, valld be, hogy ezt már csak teteted?


"Nagyon szívesen. A király, császár, kormány stb. az országot képviseli, bárhová is megy. Azaz felelős a saját országáért. Ja, hogy őt ez nem érdekli? Mást meg a gravitáció nem érdekel, mégis leesik a fáról."


Mivan? XD


Oké, hatalmi ágak szétválása nem esett le?


Nézz utána, te marha, és próbáld meg értelmezni.


"Az óvodásszintű személyeskedéseid meg a sértéseid csak az ostobaságodat bizonyítják."


TE MONDOD? :D :D :D :D


Mi lesz ma még? :D


"Természetesen, aki nem a ti lózungjaitokat mantrázza, az hazug, konteós, náci stb. Nem unalmas már ez az ezerszer lejáratott lemez?"


Nem azért hívlak hazugnak, mert nem értesz velem egyet, hanem mert hazudsz, és bizonyítani is tudom.


Nácinak nem hívtalak, és konetósnak sem.


Nem unalmas kitalálnod hülyeségeket, amit nem is mondtam?


"Gratulálok! A világ tele van kreténekkel, de te kifogtad most a csúcstartót!"


Ugye, szerintem is veled kifogtam a csúcstartót! :D


Gyönyörűen lekreténezted most magad. :D


Mellesleg még mindig nem fejtetted ki, hogy mi a törvényi különbség a zavargó bevándorló, és a zavargó helyi polgár között. Linkelnéd az ide vonatkozó jogi passzust?


"Érdekesmód mégis "mindkét" csapatot ugyanúgy kezeled a buta véleményedben."


A nácikról nem is beszéltem, ergo nem is kezeltem őket sehogy a véleményemben. Már megint kitalálsz dolgokat.


"Az olvasatodban csakis a széljobber rendezhet holokamut, népirtást meg diktatúrát. "


Soha nem mondtam ilyet. Haaahahahahahazudsz!


"Kedves és imádott Sztálin bácsid"


Sztálinista is vagyok, szép. Megint hazudsz, csak te találtad ki, hogy imádom Sztálint:D


SZÁNALOM!!! :D


"hétszer-nyolcszor annyi embert irtott ki, már békeidőben is, mint Hitler, de nemszámít, te végigvitted a Wolfenstein 3D-t örökélettel, és az elképzelt kis világodban pontosan rögzült ez alapján, milyen gonoszak a nácik."


Neked valami fétised van, hogy ennyit emlegeted a nácikat? :D


"Ernst Kaltenbrunner. Csúsztatsz, ködösítesz, szerecsenmosdatsz, a legsúlyosabb vádakat meg egyszerűen letagadod."


Persze, hogy letagadok olyan dolgokat, amit soha nem írtam, csak te találod ki őket? :D


Te kezeltesd magad haver, beteg vagy. :D

2013. máj. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/94 The Evil Twin ***** válasza:
0%

Ezen a mondaton újra és újra felröhögök:


" A világ tele van kreténekkel, de te kifogtad most a csúcstartót!"


Hát bas.zdki, tényleg kifogtam. :D

2013. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/94 anonim ***** válasza:
76%

"Én azt állítom, hogy minden zavargót le kéne csukni, akármiért is zavarog, te meg a zavargók egyik csoportját (a 2006-osokat) mentegeted egyfolytában."


Ahá, értem. És te ugatsz le engem, mert úgymond általánosítok. Állatfarmosdit játszunk, neked lehet általánosítani, mert te egyenlőbb vagy?


Te vagy a szerecsenmosdató, mert folyamatosan tényeket tagadsz.


"És milyen érdekem? Mitől lesz nekem jobb, ha én hazudok?

NEKED fűződik érdeked a hazudozáshoz, édes egy komám, mert a politikai köröd abból ér, hogy ilyenekkel riogatja az embereket."


Feltételezhetően nem szívbéli jóságból véded ennyire a kormányt/a nagypolitikát. Vagy tényleg ennyire naiv kicsi emberke vagy, vagy pedig csak natívan trollkodsz. Igazából mindegy...

Hogy mennyire "hazudozok", pajtiska, azt megtapasztalhatod minden egyes kisebbségi "megmozdulásnál". Ja, elfelejtettem, mint neoliberó gondolkodónak, itt egyedül neked lehet igazad :DDD bocsánat, én kérek elnézést...mindenki hazudik, neked van igazad! A sztrádán is csupa hülye megy az ellentétes iránnyal szembe...


"Zuschlagon és Hagyón mennyit is segített a mentelmi jog?"


Egyiknek sem volt. Csúsztatás #1389.


"Na, mesélj, ki mikor vett meg egy börtönt? Mit csinál olyankor a delikvens? Kimegy a cellájából, és beül az igazgatói székbe? Kitől is veszi meg?"


Úristen...jó, akkor elmagyarázom. A börtönök állami kézben vannak. És mivel a privatizáció fénykorát éljük, ugyanúgy ahogy kórházat bezárattak több tucatot, börtönnel is megteheti ugyanezt, különösen ha államfő. Mégis ki vagy mi tartaná vissza,amikor a saját törvényeiket se tartják be, hmöö??


"Ilyet nem mondtam, már megint érvek hiányában kamuzol" kontra "menj nyugodtan Iránba" :DDD Némileg finomítva, de kb. ugyanazt a lózungot sütötted el, mint Kurcsány haverod, most meg magyarázod a bizonyítványod. Persze én kis tudatlan bunkó, félreértelmeztem :DDD LOLWUT...


"Nem egyből vettem fel a nyúlcipőt, le is írtam, hogy sokáig kerestem munkát otthon, előtte pedig nagyon sokáig próbáltam Magyarországon megélni, csak mivel egy szűk agyú funkcionális analfabéta tahó vagy, ezért már elfelejtetted, amit tíz perccel ezelőtt olvastál."


Ilyen ostoba, primitív hozzáállással nem is csodálom, hogy itthon senki nem adott neked melót. Akinek ilyen kitűnő referenciái vannak, mint netes trollkodás, ténytagadás, kamuzgatás, az odakünn is bizonyára dúskálhat az állásokban.

Bár, politikusnak kitűnő lennél, ha már ennyire belemásztál a seggükbe, akár tartozhatnál is közéjük...


"Persze a műveltséged addig már nem megy el, hogy tudd, hogy a modern demokráciákban is bukott már meg alkalmatlan vezető, csak éppen vér nélkül, civilizált módon, sőt, sokszor önszántukból, társadalmi nyomásra."


A modern korban a legtöbb államhatalmat puccsal buktatták meg (Románia,Argentína, Szovjet-Oroszország, Olaszország, számos dél-amerikai állam, de még Kennedyt se békés úton tették el láb alól). Lehet hogy nem békés, és civilizált, de hatékony volt. Románia konkrétan ennek köszönhette, hogy a Szovjetúnió nem tiporta el őket is. Sajna-bajna több-kevesebb mészárlás a jó ügyhöz is hozzátartozik, előbb-utóbb erre magad is rá fogsz jönni.


"Ki akart ilyet mondani?

Nagyon szánalmas, hogy folyamatosan olyan dolgok ellen érvelsz, amik el sem hangzottak.

Ostoba, nagyon ostoba."


A hozzád hasonló IQ-csatárok imádják felhozni ezt a viccnek-is-rossz érvet, hogy "hát az a középkorban volt, és barbárok voltak", úgyhogy preventív módon írtam ezt. Úgy látom, fölöslegesen, mert jó trollhoz méltón rögtön találtál mást amibe beleköthetsz :D

(mellesleg pont te ugattad, hogy az ókori demokrácia az ma már nemjó, úgyhogy egy poston belül kétszer is ellentmondtál saját magadnak)


"Te figyi, az, hogy megismétled a hazugságot, még nem teszi igazzá."


2006-ban a forint többet ért a mainál, és volt olyan időszak amikor 500 közelire ment fel a benzin és gázolaj ára. Ha megtalálom azt az origós cikket, majd belinkelem, csak hogy lásd, mekkora kamukon kattogsz.


"Egyszerűen jobban állt az életszínvonal akkor, mint azóta is, ergo a Gyurcsány ellen lázadó nagy nyomorúságos kisemmizettek sztorija kamu. Ezt bizonyítja kb. az összes link, amit lehoztam."


Ez megint kapásból szerecsenmosdatás. Az életszínvonal pont hogy Kurcsány alatt esett bazinagyot. Lehet hogy te a Marsról jöttél, de pont akkor volt a vizitdíj, az Orsósviktor-féle ilyen-olyan adók, a kórházbezárások időszaka, valamint a különféle közbeszerzési pályázatok. Igaz, azt nem adónak hívták,de ugyanúgy mi fizettük. Ékes példája az M6-os sztráda, ahol sikerült alagutat vágni a kemény 1,5 méter magas löszfalba. A többcsillió forintos felvett hitelekről már nem is szólva, amiket szintén mi fizetünk vissza a mai napig. Ennyit a jobb életszínvonalról, természetesen ez is mind hazugság.


"Ja, és én ezt bemondásra elhiszem, mi."


Itthon se voltál, úgyhogy kb. azt hiszel, amit akarsz, a tényeket nem fogja befolyásolni.


"A jogosultságokat nem én találtam ki, nézz utána, mert a te személyes kis anekdotáid éppen lóf.aszt nem érnek."


Erről meg annyit, pajtiska, hogy a törvények papíron mindenkire egyformán vonatkoznak, a valóságban meg bizonyos emberkék mentesek mindenféle felelősségre vonás alól. Ez ugyanígy igaz a segílykére is. Hogy jogilag, meg papíron hogy néz ki egy szabály, az egy dolog. Hogy ezt hogy alkalmazzák a közéletben, az pedig egy másik. Ez ellen köpködhetsz, höböböbözhetsz, a segged is csapkodhatod a földhöz a hatás kedvéért, de a vágyaid nem befolyásolják (itt se) a tényeket. Ja értem ,a személyes tapasztalat az lófäszt se ér, a te elképzeld álomvilágod, AZ a mérvadó!

Mókás kis kókler vagy, tudod ugye? :)


"Ez az érved? Hogy zsindex?

Ott vannak a számok, te ostoba troll, cáfolj ha tudod, meg ha már rájöttél, hogy hogyan kell számolni.

Ha szerinted az Index cikke hazudik a költségvetésről, akkor nosza, mutasd az igazi számokat!"


Ez az érvem. Legközelebb a jereváni rádiót hozd fel hiteles hírforrásnak. Moszkvában mercédeszeket osztogatnak...te a kuruttyinfót fikázod, én meg a Zsindexet. Ketten is játszhatjuk ezt a játékot.

Ja, biztos én vagyok a troll :DDDDDDDDD Te hisztizel meg szerecsenmosdatsz itt már 9 oldal óta te önbohóc, de biztos én vagyok a troll :DDDDD Őszintén szólva közel se érsz annyit, hogy feltúrjam miattad az internetet a büdzsé miatt, de teljesen mindegy, úgyis kapásból (bocsánat, kapáZSból!!!!!!!) rávágod hogy az mind hazugság,bezzeg te, höbölö-böbölö...


"Jajj istenem, a vadkapitalizmus nem államforma, értsd már meg. XD

Te reménytelenül hülye vagy, ez már vicc. Komolyan, valld be, hogy ezt már csak teteted?"


A demokrácia se, de ahhoz is ostoba vagy, hogy ezt felfogd. Igaz, a trollkodásoddal már elárultad hogy komplexusos idióta vagy, ezzel csak megerősítettél :)


"Mivan? XD

Oké, hatalmi ágak szétválása nem esett le?

Nézz utána, te marha, és próbáld meg értelmezni."


A "hatalmi ágak szétválása" semmiben nem csökkenti a kormány/uralkodó felelősségét, ez maximum a te vattacukorvilágodban van így.


"Nem azért hívlak hazugnak, mert nem értesz velem egyet, hanem mert hazudsz, és bizonyítani is tudom."


Csupa olyan légből kapott baromsággal, amit te, vagy valamelyik igen komoly elvtársad talált ki :DD Vagy megint Állatfarmozunk, nekem tilos kamuzni, neked meg privilégiumod? :D


"Ugye, szerintem is veled kifogtam a csúcstartót! :D

Gyönyörűen lekreténezted most magad. :D

Mellesleg még mindig nem fejtetted ki, hogy mi a törvényi különbség a zavargó bevándorló, és a zavargó helyi polgár között. Linkelnéd az ide vonatkozó jogi passzust?"


Hú ecsém, ez bazinagyot szólt ám. A "vagy te" advanced változata :D Ha már ekkora übermájer trollnak hiszed magad, valami ütősebbet is vártam volna...mindegy...szarból vár sose lesz...

Én pedig nem törvényi különbségről írtam, de azért forgaZSd ki a szavaimat, az eddigiek alapján nem is várok mást tőled.


"Persze, hogy letagadok olyan dolgokat, amit soha nem írtam, csak te találod ki őket? :D

Te kezeltesd magad haver, beteg vagy. :D"


No, John...YOU ARE the demonz!!!! :O


El se hiszed, mekkora szívességet tettél nekünk, hogy kivándoroltál. Magyarországnak legkevésbé a hozzád hasonló véglényekre van szüksége. Mindenesetre trollkodj még pár száz oldalt, legalább az illúziód meglesz hogy ér valamit a messzitávoli pattogásod :D

2013. máj. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/94 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy egy másik Angliában élő magyar máshogy látja a helyzetet:


[link]


"Olvasónk elmesélte azt is, hogy a magyarországi cigányokhoz hasonlóan, az angliai négerek segélyből élnek. „ A tisztes polgár dolgozik, meg adózik, és kevesebb gyermeket vállal, hogy a borsos angol adók után még zsebpénze is maradjon. A magyar kivándorol, és munkát keres. Egyre nehezebben, de talál is. Ha itt marad, adót fizet ezért az angol államnak. Ezek a jöttment ingyenélők meg szaporodnak belőle! A lumpencsürhe elkölti, amit a dolgozók spórolnak” meséli elkeseredetten, ám tudja, a helyzet itthon nagyon hasonló.

Ha pedig a segélyezés a kedvezményezett csőcseléknek már nem elég, vagy már mind lelakták, amijük csak volt, akkor kezdődik a tolvajlás, a zavargás, fosztogatás. Hétágra szóló unatkozását így vezeti le a London többségét kitevő színesek söpredéke” – folytatja. Úgy tudja, hogy a zavargó négerek többsége az afrikai és a karibi térség legaljából származik. Szerinte hazánkat csak azért nem lepték el a bevándorló négerek, mert a segélyek összege jóval alacsonyabb, mint Nyugat-Európában."


Valamint David Cameron is felszólalt, hogy nem kérnek több bevándorlót. Akkor most ő is náci, vagy széljobber?

2013. máj. 29. 11:59
 87/94 A kérdező kommentje:
"a feketék késelgetései ellen egyébiránt még a Gyurcsány Ferenccel parolázó „vadbalos” Tony Blair is felszólalt."
2013. máj. 29. 12:05
 88/94 The Evil Twin ***** válasza:
0%

Obivous troll is obvious.


Igazad van haver ismét, hogy tőled idézzek, veled tényleg kifogtam a leghülyébbet.


Mindent elmondtam, amit már akartam, te csak újra ismételgeted a hazugságaidat, és nem létező origós cikkekre hivatkozol, amiket majd belinkelsz, hát persze, ja, ugyanúgy linkeled, ahogy a többi bizonyítékodat.


Továbbra is csak makogsz, és nem bizonyítasz, mert hát azt minek, ugye?


Csak beszélsz itt kitalált 500 forintos benzinről, nem Homo Sapiens rómaiakról, és láthatóan nem vagy tisztában alapvető magyar szavak jelentésével.


Nagyon sajnálom, de nem vagyok sem fizetett gépíró, hogy ennyiszer feleslegesen ismételgessem magam, és látom nálad a hülyeség kitartással párosul. Elmeorvos pláne nem vagyok, hogy a kényszeres hazudozással, a funkcionális analfabetizmusoddal.


Ostoba vagy és gyerekes, ezt csináld tovább nélkülem.

2013. máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/94 anonim ***** válasza:
79%

Jól van Evilke, veled tényleg tök fölösleges vitázni. A te kis elképzelt álomvilágodban csak a te igazságod létezik, ha valaki nem a te betanult maszlagodat fújja, akkor egészkonkrétan ugyanúgy viselkedsz, mint az általad oly mértékben utált "széljobberek". Ezzel együtt nagyon dícséretes ahogy fanatikusan hisztizel és nyüszítesz a mocskos világra, és ezek után még van pofád NEKED másokat letrollozni. Röhej a köbön. Mondjuk mindegy, Angliában bazinagy jogállam van, úgy csinálsz magadból bohócot, ahogy neked jólesik.

Ezzel csak egy kicsike gond van. Ha azt hiszed, ez bármit befolyásol a valóságban, akkor nagyon háttal ülsz a lovon.

Sebaj! Idővel majdcsak rádöbbensz, hogy a valóság és teközted ki kerül ki győztesen majd, és meddig állja meg a helyét a szerecsenmosdatásod. A kaméleon esete a csuklósbusszal: nem kell megérteniük egymást,de a csuklósbusz az erősebb.

2013. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/94 anonim ***** válasza:
30%

11:20, így van. A "náci és hitlerista" nemzeti radikális nyugodtan zavaroghat, de ha bevándorló csinálja, akkor fújnigger, büdösnigger, nemszabad.

Ezt akartad hallani, igaz? Tessék. Mostmár elhúzhatsz a sunyiba.

2013. jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!