Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen jogon randalíroznak a...

Milyen jogon randalíroznak a bevándorlók már Svédországban is?

Figyelt kérdés
2 éve a négerek ugyanígy szétverték, meg felgyújtották Londont is. Régebben is volt rá sok példa, pl 1992 Los Angeles. Ebből sem veszik észre, hogy ez a multikulti ide vezet? Undorító ez az egész liberalizmus, meg tolerancia.
2013. máj. 24. 09:19
 51/94 A kérdező kommentje:
Nem csak a svéd zavargásokról szól a kérdés. Ha a cím alatti szöveget el tudod olvasni.
2013. máj. 27. 12:30
 52/94 anonim ***** válasza:
93%
Ez már az, h nem tudnak mibe belekötni:)
2013. máj. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/94 anonim ***** válasza:
0%

Elég szegénységi bizonyítvány, ha te ezt


"Hmm mindig is tudtam, h hülyék a cigányok:)

Most már legalább papír is van róla, kössz;)"


reagálásnak nevezed.


Ill. az, ha azért vársz válaszokat, hogy abba beleköss.

Nem igazán okát, hogy ilyen hozzászólásokra reagáljak.

2013. máj. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/94 anonim ***** válasza:
40%
*Nem igazán érzem
2013. máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/94 A kérdező kommentje:

ma 12:25


15 874 ZSIDÓ fő bevonásával készült

2013. máj. 27. 12:59
 56/94 The Evil Twin ***** válasza:
42%

"Ja, hogy ha a Magyar gyújt fel 1-2 autót (mert kiáll magáért, máshogy nem lehet elérni, hogy eltakarodjon a tetü banda), akkor az a 10000-szerésére kell nagyítani, de ha a niggerek gyújtanak fel több tízezer autót, több száz házat, végigrabolják egész Londont az semmi."


Ne haragudj, angol vagy, vagy német, hogy a nemzetek nevét nagy betűvel írod?


Ilyet soha nem mondtam.


Azt mondtam, hogy a kettő pontosan ugyanolyan egykutya, csak éppen amikor a széljobberek gyújtják fel a várost, akkor hallgattok, amikor meg a bevándorlók, akkor úgy sírtok mint a fürdősk.rva.


Holott mindkét szituációt egyenlően kéne kezelni. Én ezt mondtam.

Te meg ezt kikéred magadnak, és azzal vádolsz, hogy a széljobberek balf.aszságait nagyítom fel, holott ilyet nem tettem, és erősködsz, hogy igenis rosszabb, amikor a bevándorlók gyújtogatnak, valamiért. Pedig szerintem akit megkárosítanak, annak pont mindegy, hogy szélsőjobboldali volt, aki a kocsiját felgyújtotta, vagy bevándorló.


Az angliai zavargások meg még mindig nem etnikai eredetűek voltak, de még mindig képtelen vagy megérteni.

2013. máj. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 The Evil Twin ***** válasza:
42%

"ma 12:25


15 874 ZSIDÓ fő bevonásával készült"


Mire alapozod, hogy zsidók voltak?

2013. máj. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 A kérdező kommentje:

Széljobberek hol gyújtották fel a várost? Csak az MTV székházba törtek be, meg pár autót gyújtottak fel. Ez semmi nem volt a bevándorlók tettihez képest. Nézegess az 1992-es LA-i zavargásokról videkat, az még durvább volt, mint a Londoni.


"Mire alapozod, hogy zsidók voltak?"


Onnan, hogy a normális angol/magyar/svéd, vagy akármilyen állampolgároknak elege van a bűnözésből élő, élősködő tetü bandákból. Csak a libsi zsidók ruházzák fel őket mindenféle jogokkal, hogy bármit megtehessenek, aminek következményeit a videókon látod.

2013. máj. 27. 13:20
 59/94 A kérdező kommentje:
*tetteihez
2013. máj. 27. 13:21
 60/94 The Evil Twin ***** válasza:
42%

"Széljobberek hol gyújtották fel a várost? Csak az MTV székházba törtek be, meg pár autót gyújtottak fel."


Meg utána október 23-án sikerült tovább fokozni a hangulatot, tetemes anyagi kárral, építkezés szétlopásával, barikád és autó gyújtogatással.


Mellesleg ha visszalapozol, és végre hajlandó vagy megtanulni olvasni, akkor láthatod, hogy felhoztam még egyéb más esetet is, amikor Európában szélsőséges nem bevándorlók zavarogtak, csak azok ennél nagyobbak voltak, és némelyik még halálos áldozattal is járt (pl.: a görög szélsőségesek gyújtogatása).


Akkor bezzeg kuss volt. De ha egy bevándorló csinálja ugyanezt, akkor fúdebüdösnigger.


Megismétlem: képmutató, hazug banda vagytok.


"Onnan, hogy a normális angol/magyar/svéd, vagy akármilyen állampolgároknak elege van a bűnözésből élő, élősködő tetü bandákból. "


Ez igaz is. Csakhogy normális angol/magyar/svéd azt is tudja, hogy a bevándorlók egészen pici töredéke él bűnözésből, és nem azonosítja az összes bevándorlót a bűnözőkkel. Te meg kijelented, hogy a nagy részük ilyen, és nem érdekel, hogy ez pont nem igaz.


Normális ember ellenzi a bűnözést, és nem nézi, hogy milyen a bűnöző bőre színe, hanem a fehér és a néger bűnözőt ugyanúgy rács mögött akarja látni.


Ti nem vagytok normálisak, mert ha a fehér elvtársaitok bűnöznek, azt mentegetitek (ugye mert hogy a Gyurcsány ezt meg azt mondta, az ok a bűnözésre) ha meg a fekete bűnözik, akkor meg mindegyik feketét (vagy legalábbis a legtöbbet) azonnal bűnözőnek kiáltjátok ki.


Én azt mondom, hogy akármilyen színű a bűnöző, le kell ültetni, és a többi embert, aki nem bűnözik, békén kell hagyni.

2013. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!