Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen jogon randalíroznak a...

Milyen jogon randalíroznak a bevándorlók már Svédországban is?

Figyelt kérdés
2 éve a négerek ugyanígy szétverték, meg felgyújtották Londont is. Régebben is volt rá sok példa, pl 1992 Los Angeles. Ebből sem veszik észre, hogy ez a multikulti ide vezet? Undorító ez az egész liberalizmus, meg tolerancia.
2013. máj. 24. 09:19
 31/94 A kérdező kommentje:
Csak találtak egy okot arra, hogy lophassanak/ rombolhassanak/ gyújtogassanak. Hiába mosdatják magukat. Persze tisztelet a kivételnek. Vannak négerek, akiket tisztelek, de a legtöbb olyan, mint amilyet a videókban látni.
2013. máj. 26. 21:27
 32/94 The Evil Twin ***** válasza:
0%

Először is, az olvasni nem tudók kedvéért: már megint nem hívtam senkit rasszistának, se trapistának, csak márt megint kitaláltok hülyeségeket, amit a számba adhattok, mert ennyi eszetek van.


Azt hírportálok nem (mindig) hazudnak az eseményekről, hanem ti vontok le ostoba következtetést. Ha tényleg a "négerek legtöbbje ilyen" akkor magyarázzátok már meg, hogy a több tízmillió bevándorlóból miért csak pár százan zavarognak egyszerre? Ha ennek a sokmilliónak a nagy része ilyen, akkor mégis miért nem tízezrével, százezrével zavarognak, miért csak ennyien?


De most komolyan, nem érzitek, hogy mekkora tapírság pár száz ember alapján több millióról ítéletet mondani? Nektek hogy tetszene, ha az emberek a gyöngyöspatai verekedésnél a térfigyelő kamera előtt az útra hugyozó alapján ítélnék meg az összes nemzeti radikálist, mondván hogy mindegyik az utcára hugyozó senkiházi?


"Egyszerű kérdés:

Ha én nem gyújtottam fel a saját országomat, annak mi lehet az oka?


#1 Nem vagyok „hazafias”?

#2 Nem volt jogos a felháborodás?"


Te figyi, egy harmadik lehetőség nem jut eszedbe?

Hogy hazafi vagy ÉS/VAGY jogos a felháborodásod, de nem vagy egy erőszakos síkhülye, és ostoba ember, mint azok a kedves úriemberek akik szépen kifosztották a büfét, ha már sikerült a székházba betörni.


És persze, hogy a 2006-os események és a mostani svéd események teljesen ugyanolyanok. Mindkét helyen történt egy esemény (őszödi beszéd, bevándorló lelövése) amit egy pár száz fős csoport kifogásnak használt arra, hogy kiélje beteges erőszakos hajlamait az utcán. Budapesten is akkor több százezren tüntettek, mégis csak egy kisebb csoport döntött úgy, hogy vandalizmusba kezd. Svédországban is egy olyan negyedben tört ki a randalírozás, ahol tízezrével élnek bevándorlók, mégis csak pár százan gyújtogatnak. De persze, a pár száz a rengetegből az nektek már a "nagy része".


Üzenem a matektanárjaitoknak, hogy semmi gond, ők megpróbálták.

2013. máj. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/94 The Evil Twin ***** válasza:
0%

"Evil Deadnek hiába beszélsz."


Evil Twin.


De tudod mit, az Evil Dead jobban tetszik, lehet még meg is változtatom.

2013. máj. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/94 A kérdező kommentje:

Az teljesen más, mikor egy ország miniszterelnöke kijelenti, hogy hazudott, lopott, meg nem csinált semmit.

Kifosztották a büfét? Kihoztak pár ásványvizet, de nagy dolog :D

Angliában pl a négerek mások otthonait/üzleteit/ autóit gyújtották fel és nem ásványvizet loptak a büféből, hanem kifosztották az összes üzletet, ami az útjukba esett és rengeteg ember otthonát.

A 2006-os zavargások egy kis lópiszok volt ahoz képest, amit a bevándorlók művelnek más országokban.

2013. máj. 27. 11:10
 35/94 A kérdező kommentje:
Sokkal jogosabb volt itt a felháborodás a Gyurcsányon, mint ott azon, hogy lelőttek egy senkiházi drogdíler négert, aki fegyvert fogott a rendőrökre.
2013. máj. 27. 11:12
 36/94 anonim ***** válasza:
100%

Mondom hogy hiába beszélsz neki, egy réti niggernek más az értékrendje.

Szerinte egy bűnöző lelövése olyan szinten van, mint amikor a miniszterelnök bejelenti, h jól megszívattunk titeket, náluk a bűnöző és a bűnöző életmód hős illetve hőstett.

Mellesleg bele se merek gondolni( ez is milyen már, h a média szerint több városban is áll a bál, ő meg úgy adja már itt elő, h csak egy negyedben, ott is csak páran) h mi lett volna, ha az ottani BÁH hasonló kijelentést tett volna, mint a mi ferink, h akkor mi lett volna.

Nem hiszem, h egy büfé meg pár autó bánta volna.

2013. máj. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/94 A kérdező kommentje:
És rohadtul nem pár 100 ember volt :) Pár 100 ember ellen nem kellett volna 16000 rendőrt az utcára küldeni. És még úgy sem bírtak velük...
2013. máj. 27. 11:17
 38/94 The Evil Twin ***** válasza:
46%

Ja, szóval szerinted ha a miniszerelnök hazudik, akkor már fel szabad gyújtani mások utcán parkoló autóit, lehet az adófizetőknek sokmilliós károkat okozni, neki szabad támadni a rendőröknek, és szabad lopni?


Figyi szerintem a törvénysértésre nincs kifogás.


Szerinted úgy látszik van. És ezért rühellem az úgynevezett nemzeti radikálisokat: ha valaki közületek lop, erőszakoskodik, gyújtogat, akkor elkezdtek kifogásokat gyártani, hogy neki miért szabad, és ha más csinálja, akkor meg fújj, rohadnigger, nemszabad.


Képmutató banda, na.


"Angliában pl a négerek mások otthonait/üzleteit/ autóit gyújtották fel és nem ásványvizet loptak a büféből, hanem kifosztották az összes üzletet, ami az útjukba esett és rengeteg ember otthonát."


Ha a 2011-es zavargásokról beszélsz, hát ott éppenséggel pont nem a négerek zavarogtak, hanem en block az angol fiatalok, és nem az etnikum kötötte őket össze, hanem az életkor: szinte mind 21 alatti, rossz anyagi helyzetű fiatalok voltak. Rohadt kevés volt köztük a bevándorló (tény, hogy volt).


[link]


[link]

2013. máj. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/94 The Evil Twin ***** válasza:
46%

"És rohadtul nem pár 100 ember volt :) Pár 100 ember ellen nem kellett volna 16000 rendőrt az utcára küldeni. És még úgy sem bírtak velük..."


Te most Svédországról beszélsz, vagy Angliáról?


Tessék mutatni forrást is.

2013. máj. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/94 anonim ***** válasza:
91%

Kíváncsi vagyok honnan szeded az infód. Megmondanád, hogy honnan veszed azt, hogy 1600 rendőr volt kint?


Mert azt olvastam, hogy csak pár tucatnyi bevándorló volt kint, sőt azt is olvastam, hogy a rendbontó bevándorlókra a többi bevándorló is dühös volt mivel az ő kocsijaikat gyújtották fel. Arról viszont sehol nem olvastam, hogy 1600 rendőr volt kint, sőt a képek alapján 80-100 rendőrnél több nem is volt kint (talán még sokat is mondtam).

2013. máj. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!