Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen jogon randalíroznak a...

Milyen jogon randalíroznak a bevándorlók már Svédországban is?

Figyelt kérdés
2 éve a négerek ugyanígy szétverték, meg felgyújtották Londont is. Régebben is volt rá sok példa, pl 1992 Los Angeles. Ebből sem veszik észre, hogy ez a multikulti ide vezet? Undorító ez az egész liberalizmus, meg tolerancia.
2013. máj. 24. 09:19
 11/94 anonim ***** válasza:
68%

10#


Az a szélsőballer , szélsőjobber , anarchista ,kommunista...stb otthon van ,a saját országa.


Tőlünk ki lázadna fel , hogyha a rendőr lelőne egy bűnöző őslakost?Senki , mert tudjuk , hogy valószínűleg bűnöző volt és megérdemelte.


Olyan ez, mintha a készülő tejszínes eperturmixba ,epertortába szép lassan elkezdenénk sót adagolni. A só remek dolog, nagyon fontos is, és egy csipetnyi köztudottan kell az édességekbe is. Na de itt már egy félmarékról beszélünk. A nyugat-európai társadalmak (is) lassan, de biztosan élhetetlenné fognak válni, mert a bevándorlók mindenhol megteremtik Afganisztánt, ahol elérnek egy kritikus sűrűséget.


Ahhoz, hogy ez ne így legyen, az átlagos bevándorlónak EU-s mércével mérve is kivételesen


a) toleráns

b) művelt, intelligens

c) széles látókörű

d) magát a szabályoknak alávető, rendkívül fegyelmezett

e) szorgalmas


-nak kellene lennie.


Aki ezek után úgy gondolja, hogy a nyugat-európai országok által az utóbbi időben folytatott bevándorlási politika nem a társadalom egyfajta önpusztítása, az hülye.

2013. máj. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/94 anonim ***** válasza:
66%
Mi is ez felé haladunk...... Ott már nyilván beérett a dolog, pedig nem "rasszistatrappistatarisznyák".
2013. máj. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/94 anonim ***** válasza:
28%

"Angliában több magyart is ismerek akik az államon élősködnek +-ban még ott van a jó magyar mentalitás."


Csak nem olyanok akik a "szélsőjobb üldözés" elől "menekültek" ki?

2013. máj. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/94 anonim ***** válasza:
78%

Akkor a svájciak, svédek, norvégok, franciák, angolok, finnek (és minden olyan ország lakosa ahol jelenleg tart a bevándorlási lánc) többsége hülye. A legtöbb országban elhanyagolható azoknak az embereknek a száma akik ténylegesen a bevándorlás ellen vannak. Annyi az egész, hogy nagy hangot tudnak maguknak szerezni az ellenzők agresszív fellépésükkel. Azonban ez nem egyenlő az ország lakosságának nézőpontjával. Pl. pont a svédeknél van az, hogy elítélik a szélsőjobboldal ténykedését.


Ott van pl. Oroszország. A lakosságának a száma 143,2 millió fő. A nacionalisták száma kb. 200 ezer főre tehető. Ezek közül 50-60 ezer fő azoknak a száma akik nyíltan is vállalják, hogy Hitler szimpatizánsok. Ebből az 50 ezer emberből pár tucatnyi fő verte ki azt a hihetetlenül nagy hisztériát amit felkapott a sajtó is.

Verték a bevándorlókat és kettőt meg is öltek kamerák előtt. Ebből sokan itt Magyarországon azt szűrték le, hogy Oroszország hű, de nagy nacionalista lett és, hogy a lakosság nagy része jobbra húz. Az igazság az, hogy erről szó sincs.


Nézzük a célországot, Svédország:

[link]

2013. máj. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/94 anonim ***** válasza:
72%

"Csak nem olyanok akik a "szélsőjobb üldözés" elől "menekültek" ki?"


Nem, nem cigányok. Még zárójelben oda akartam biggyeszteni, hogy nem cigányok, de kíváncsi voltam, hogy ki fogja így lereagálni.

2013. máj. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/94 The Evil Twin ***** válasza:
0%

"Az a szélsőballer , szélsőjobber , anarchista ,kommunista...stb otthon van ,a saját országa."


ÓÓÓ, bocsánat, elnézést, persze, aki otthon van, annak joga van felgyújtani a saját országát, ezerbocsánat. Mindjárt szólok a rendőrségnek is, hogy legközelebb ha úgy döntenek ezek a hazafias fiúk, hogy jobb a kocsi égve, akkor ugye ne legyenek ilyen erőszakosak, hisz az ő országuk...


Nagyon sajnállak, sz.ar lehet ilyen hülyének lenni.


És tessék figyelni 14-esre, jól mondja.

2013. máj. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/94 anonim ***** válasza:
100%

@10:54 Evil Twin


Egyszerű kérdés:

Ha én nem gyújtottam fel a saját országomat, annak mi lehet az oka?


#1 Nem vagyok „hazafias”?

#2 Nem volt jogos a felháborodás?

2013. máj. 26. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/94 anonim ***** válasza:
80%

Evil Deadnek hiába beszélsz.

Szerinte egy súlyban van a 2006-os balhé(ahol mellesleg azon akadtak ki az emberek, h a miniszterelnök megmondta, h szartak az egészre) meg az, h lelőttek egy bűnözőt és akkor ezen a bevándorlók felháborodtak.

Nevetséges a pali, nem tudom komolyan venni, nem hiába osztom marhaságokkal.

2013. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/94 anonim ***** válasza:
73%

Te sem gondolhatod komolyan, hogy egy 69 éves bácsit egy rendőr nem tud lefegyverezni anélkül, hogy lelője, egy.

Kettő, nem csak ez miatt kezdődtek a zavargások, ez csak szikra volt a benzinre.

Talán utána kéne olvasni és nem csak képek alapján beszélni.

2013. máj. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/94 anonim ***** válasza:
100%

"nem bevándorlók, hanem szélsőjobboldali vagy szélsőbaloldali csoportok végzik."


És igeeeen! Az Evilgyerek ismét hű maradt önmagához! A csúnyarossz náci fasiszta rasszista trappista szélsőjobb a hibás mindenért, Görögországban is csupa futballhuligán meg hitlerista randalírozott, Franciaországban úgyszintén nácirasszistatrappista gyülevész csinálta a balhét, és így tovább, és így tovább...

Ja és természetesen hazudik az ÖSSZES hírportál, mert tudjátok, azok mind nácik, egyedül neki van igaza!


Ha ekkora fenenagy toleranciád van, fizesd már be az adómat is helyettem pls, úgyis abból tartják el ezeket a korcsokat. Vagy ennyire már nemvagy kereszteslovag?

Ja értem, annyira már nem, csak simán trollkodsz...


*facepalm* És ilyennek szavazati jogot adnak. Ez nem vicc...

2013. máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!