Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen jogon randalíroznak a...

Milyen jogon randalíroznak a bevándorlók már Svédországban is?

Figyelt kérdés
2 éve a négerek ugyanígy szétverték, meg felgyújtották Londont is. Régebben is volt rá sok példa, pl 1992 Los Angeles. Ebből sem veszik észre, hogy ez a multikulti ide vezet? Undorító ez az egész liberalizmus, meg tolerancia.
2013. máj. 24. 09:19
 61/94 The Evil Twin ***** válasza:
0%

"Csak a libsi zsidók ruházzák fel őket mindenféle jogokkal, hogy bármit megtehessenek, aminek következményeit a videókon látod."


A libsi zsidók is le szokták csukatni a videón látható embereket.

2013. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/94 anonim ***** válasza:
76%

Olyan jó látni, ahogy itt vergődik evil.

Van kint már két kérdés is, hozzá se mer szagolni, mert még a végén kiderül, h a mi antifasisztánk csak addig az, még a magyarokat kell leszólni;)

2013. máj. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/94 A kérdező kommentje:

Ismét leírom, hogy a 2006-os zavargások szinte semmi nem volt ahoz képest, amit azok műveltek.


"A libsi zsidók is le szokták csukatni a videón látható embereket."


Persze, aztán még másnap, vagy akár aznap már engedik is el őket.


Figyelj, csak azt tudom mondani, hogy ha ennyire szereted a bevándorlókat és ilyen toleráns vagy, akkor mondjuk cigányok mellé, akár egyetlen napra is. Szerintem másnap már nem ezen a véleményen leszel, mint most. Nem véletlen, hogy a többségében cigányok által lakott települések nagy részében az emberek nem merik üresen hagyni a házukat még pár percre sem és az utcára sem nagyon mernek kimenni.

2013. máj. 27. 13:43
 64/94 A kérdező kommentje:
*költözz cigányok mellé
2013. máj. 27. 13:44
 65/94 anonim ***** válasza:
33%
The Evil Twin, teljesen feleslegesen fárasztod magad ilyen fanatikus hülyékkel. Tucatszámra teszik fel az ilyen és ehhez hasonló kérdéseiket.
2013. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/94 anonim ***** válasza:
100%

"lehet az adófizetőknek sokmilliós károkat okozni, neki szabad támadni a rendőröknek, és szabad lopni?"


Fordítsunk a dolgon egy picikét: Attól, hogy valakit megszavazott az állam vezetésére pár millió kretén csukott szemű kiscica, attól még lehet milliárdokat sikkasztani, a jogosan felháborodott, kisemmizett állampolgárokat halomra szabad lövetni külföldi zsernyákokkal?

Állítólag demokráczia van. Amit szabad, azt vagy mindenkinek szabad, vagy senkinek se. Ha meg Állatfarmosdit játszunk, és mindenki egyenlő, de vannak még egyenlőbbek is, akkor meg ne dobálózzunk már itt demokrácziával.


Ez az egyik. A másik pedig, az uralkodás első szabálya: MINDENÉRT te vagy a felelős. Like it or not.


És végül: Az rendbe van, hogy ha macskakővel górálnak, akkor visszalőnék gumilövedékkel, de aa a boltból kijövet három zsernyák lefújna könnygázzal, valószínűleg én venném fel az útburkolati követ.


" És ezért rühellem az úgynevezett nemzeti radikálisokat: ha valaki közületek lop, erőszakoskodik, gyújtogat, akkor elkezdtek kifogásokat gyártani, hogy neki miért szabad, és ha más csinálja, akkor meg fújj, rohadnigger, nemszabad."


Hasonlítd össze az arányokat - a bűncselekmények hány százalékát követik el a szegínromákok, és hány százalékát a csúnyarossznácifasisztatrappisták. Vagy nézz egy kis börtönstatisztikát. Aztán vagdalkózhatsz matektanárral meg számokkal, megengedem.


Az pedig, hogy a 2006-os zavargásokat összemosod a bevándorlókéval, az szimpla natív csúsztatás, némi trollkodással megspékelve. Mondjuk tőled mint jogvédősködő vérpistikétől, nem is vártam mást. 2006-ban politikai és nem kisebbségi megmozdulás volt, attól hogy minden tőled eltérő véleményűt futballhuligánnak meg nácinak állítasz be. Amivel megint csak magadat minősíted.


"U doin' it rong!"

2013. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/94 A kérdező kommentje:

Igen, a bűnözési arányok magukért beszélnek.


Az meg megint más, hogy a 2006-os zavargásoknál simán kilőtték egy magyar ember szemét gumilövedékkel és semmi nem lett volna belőle, de ha mondjuk Londonban lőtték volna ki egy tolvaj/ gyújtogató/ vandál nigger szemét, abból világméretű "rásszistá rendőrök" botrány lett volna.

2013. máj. 27. 17:46
 68/94 A kérdező kommentje:
*semmi nem lett belőle
2013. máj. 27. 17:46
 69/94 anonim ***** válasza:
24%

Tudod kérdező közted és a 66-os válaszoló között szintbeli különbségek vannak úgy, hogy hiába próbálsz mellette helyeselni.


66-os válaszoló. A gond az, hogy mindenkit egy kalap alá vesztek (a kérdező és egy másik hozzászóló). A kérdező gondolkodás nélkül le niggerez minden feketét és bűnözőnek titulál. Ez kőkemény általánosítás. Magyarországon minden cigányt bűnözőnek hívnak és megengedik maguknak sokan ezt a fajta általánosítást mondva, hogy a cigányok "97%" bűnöz.

Na már most ez a Londonban élő feketékre messze nem igaz (direkt nem bevándorlót írtam, mert a kérdező látom, hogy a feketéken akadt fenn).

Itt mellékesen megjegyezném, hogy az ott élő feketék egy része már 200 éve ott él, az angol rabszolga kereskedelem beszüntetése óta és teljesen integrálódtak.

A mostani bevándorló feketék pedig a volt kisemmizett angol gyarmati országokból menekülnek Angliába teljesen jogosan. Ugyan ez a helyzet Franciaországban is, a bevándorlók többsége a kisemmizett (az ásványkincseket teljesen kibányászták a volt anyaországok) Kongóból.

Az Afrikában lévő cégek nagy része még most is külföldi kezekben van.

2013. máj. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/94 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy vannak olyan négerek, akiket tisztelek, tehát nem az összesre mondtam. Bűnözési statisztikában ott is vastagon vezetnek a négerek és a többi bevándorló, tehát nem tudom, hogy mitől lennének jók.
2013. máj. 27. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!