Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen jogon randalíroznak a...

Milyen jogon randalíroznak a bevándorlók már Svédországban is?

Figyelt kérdés
2 éve a négerek ugyanígy szétverték, meg felgyújtották Londont is. Régebben is volt rá sok példa, pl 1992 Los Angeles. Ebből sem veszik észre, hogy ez a multikulti ide vezet? Undorító ez az egész liberalizmus, meg tolerancia.
2013. máj. 24. 09:19
 41/94 anonim ***** válasza:
100%

"A randalírozók 300 épületet és csaknem 10 ezer autót gyújtottak fel. Az összecsapásokban 150 ember sérült meg."


Ez mondjuk a francia balhé, de ő arra is azt mondta, h csak pár autó meg egy-két kirakat lett betörve(de persze azt se négerek, hanem magyarok csinálták)

2013. máj. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/94 anonim ***** válasza:
100%

"Ja, szóval szerinted ha a miniszerelnök hazudik, akkor már fel szabad gyújtani mások utcán parkoló autóit, lehet az adófizetőknek sokmilliós károkat okozni, neki szabad támadni a rendőröknek, és szabad lopni? "


Nem mondtam ilyet, szánalmas, ahogy kiforgatod a szavaim.

Egyszerűen nem ugyan az a két esemény, ennyit mondtam, de hát ugye mivel mással nem tudsz érvelni, jössz a kiforgatással.

2013. máj. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/94 anonim ***** válasza:
71%

Az igen, még csak most néztem. Nem is 1600 rendőrt, hanem 16000 rendőrt írt. Ember gondlom nem vagy teljesen magadnál.


A francia helyzet pedig komplikáltabb annál mint sem amit ennyivel ellehetne intézni, hogy a négerek tették.

2013. máj. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/94 The Evil Twin ***** válasza:
0%

"Egyszerűen nem ugyan az a két esemény, ennyit mondtam, de hát ugye mivel mással nem tudsz érvelni, jössz a kiforgatással."


A kérdezőhöz beszéltem.

2013. máj. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/94 The Evil Twin ***** válasza:
0%

"Mert azt olvastam, hogy csak pár tucatnyi bevándorló volt kint, sőt azt is olvastam, hogy a rendbontó bevándorlókra a többi bevándorló is dühös volt mivel az ő kocsijaikat gyújtották fel."


Na ez az, amit elfelejtenek a széljobberek. Hogy éppenséggel a svéd rendőrök a bevándorló lakosságot védték az erőszakos bevándorlóktól, ugyanis olyan negyedben kezdődtek a zavargások, ahol a többség bevándorló... de ugye nekik az, hogy a bevándorlók szétverik a bevándorlók tulajdonát, az a bevándorlók terrorja a svéd társadalmon...

2013. máj. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/94 anonim ***** válasza:
59%

"Egyszerűen nem ugyan az a két esemény, ennyit mondtam, de hát ugye mivel mással nem tudsz érvelni, jössz a kiforgatással."


De igazából hasonló a két helyzet. Látszik, hogy utána sem olvastatok a dolognak.


Az öreg ember megölése csak szikra volt. A fő ok a tömeges munkanélküliség. A diplomás bevándorlók között is 7%-os a munkanélküliség, míg ez az arány a svédek között csupán 3%. De ez mind le van írva magyarul is több hírportálon is, csak utána kéne olvasni és utána tanulságot levonni, nem pedig üresen pufogtatni.

2013. máj. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/94 A kérdező kommentje:

Angliában 16000 rendőrt küldtek ki. Itt 2006-ban csak libsi MTV kocsijait gyújtották fel. Mellesleg ha hajlandóak lettek volna beolvasni a követeléseket, akkor az egész meg sem történt volna. Angliában, Svédországban, Franciaországban és még sok helyen valóban ártatlan emberek értékeit tették tönkre. De miért veszed 1 kalap alá a 2006-os zavargásokat ezekkel? Rohadtul nem 1 kaliber egyik sem. Ja, hogy ha a Magyar gyújt fel 1-2 autót (mert kiáll magáért, máshogy nem lehet elérni, hogy eltakarodjon a tetü banda), akkor az a 10000-szerésére kell nagyítani, de ha a niggerek gyújtanak fel több tízezer autót, több száz házat, végigrabolják egész Londont az semmi.


Kíváncsi lennék, ha az ő helyében lennél, akkor továbbra is így imádnád a niggereket?


http://www.youtube.com/watch?v=XbVgZEInQmc

2013. máj. 27. 11:49
 48/94 A kérdező kommentje:

"A fő ok a tömeges munkanélküliség"


Annyi segélyt kapnak ott, hogy vígan megélnek belőle. Ott is ugyanez van, mint itt a cigányoknál. Hogy ha más etnikumhoz tartozik, akkor a semmire kapja a segélyt. Televannak jogokkal, szinte érinthetetlenek, még jó hogy vérszemet kapnak és elkezdenek rabolni, gyújtogatni. Úgy sem lesz semmi következménye rájuk nézve.

2013. máj. 27. 12:12
 49/94 anonim ***** válasza:
50%

Egyrészről te a svéd helyzettel kapcsolatban tetted fel a kérdésed, tehát nem értem, hogy miért jössz a londoni zavargásokkal.


A londoni zavargások mélyebben bújnak meg mint amit te feltudnál fogni az eddig leírtjaid alapján, ezért feleslegesen nem is húzom hosszúra a szöveget.


Vissza térve az eredeti kérdésedhez. Igazából nem csak feketék, hanem arabok (muszlimok) is részt vettek a svéd zavargásokban. Szóval igazából még itt is csak az etnikumi gyűlöletednek hagytál helyet, a józan ész helyett és "niggerezel" teljesen feleslegesen.


A magyar helyzet és a svéd helyzetben az a közös, hogy mind két eset a gazdasági helyzet miatt alakult ki, nem pedig az okozott károk nagyságában.


A kitalált, alaptalan eszmefuttatásaidra amit a gyűlölet táplál benned pedig nem kívánok reagálni.


Amúgy mielőtt valamiről véleményt nyilvánítasz nem ártana egy kicsit utánaolvasni. Mert igazából lesüt rólad, hogy a kérdést azért tetted fel, hogy kiélhesd itt a más etnikumból származók iránt érzett agresszivitásod, gyűlöleted.


Érdekességnek: [link]

2013. máj. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/94 anonim ***** válasza:
75%

Érdekességnek: [link]



Hmm mindig is tudtam, h hülyék a cigányok:)

Most már legalább papír is van róla, kössz;)

2013. máj. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!