Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A melegek elítélése mért csak...

A melegek elítélése mért csak egy politikai pozíció? Mért konzervatív "érték"?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sokat beszélnek arról, hogy rengeteg meleg fiatal követ el öngyilkosságot, mert a környezete elítéli, a szexualitása miatt támadják őket.

Ilyenkor a baloldali pártok benyújtanak olyan "anti-bullying" törvényeket, amikkel megpróbálják megakadályozni azt, hogy az embereknek a szexuális orientációjuk miatt ne essen bántódásuk.

Ilyenkor a jobboldali pártok megpróbálják megakadályozni, hogy ezek a törvények életbe lépjenek, hiszen ők jobboldaliak, akiknek védeniük kell a konzervatív értékeket.

Egy jobboldali pártnak kötelessége megakadályozni azt, hogy a melegeket elfogadja a társadalom?

Amikor valami természeti csapás történik, akkor mért aktivizálja magát az összes párt, hogy segítsen, de ha a melegek életéről van szó, akkor szimpla politikai állásfoglalásnak fogják fel a segítséget/támadást?

Egy átlag ember élete mindig szent, de egy meleg fiatal élete csak politika?


Carla Bruni nemrég azt nyilatkozta, hogy a férje nem ítéli el a melegeket, de ezt nem vállalhatja fel nyíltan, a véleményének az ellenkezőjét kell cselekednie, mert jobboldali politikus.



2013. márc. 15. 22:22
 81/107 anonim ***** válasza:
43%
A melegek hányingerkeltőek, undorítóak és szégyenteljesek. Egy szép időben majd visszakerül a kérdés oda ahova való. Ezek már nyíltan vonulgathatnak az utcán, bizonyos helyeken már házasodhatnak is és sajnos ami a legrosszabb néhol gyereket adnak a kezükben úgy hogy a homoszexualitás és a pedofília egymás testvére! Hány olyan eset történt mostanában ami ezt bizonyítja sajnos nagyon sok! Pár éve Újpesten, nemrég Bulgáriában. Az emberiség nagyon rossz irányba halad ha ez el lesz fogadva!
2013. márc. 17. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/107 anonim ***** válasza:
100%

22:59

Miért rúgják fel ezzel a természet rendjét?

2013. márc. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/107 anonim ***** válasza:
63%

"Hagyd, egyszerűen úgy sem bírják felfogni szegények, hiszen betegek. Olyanok, mint az alkoholista, aki meg van róla győződve, hogy neki semmi baja nincsen."


Ez szó szerint igaz a homofóbiára. Ezt mint gyógyult homofób mondom.

2013. márc. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/107 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
40%

"És szerintetek a melegek élete másról sem szól, minthogy mások fenekébe turkáljanak?"

Nem. De ha már egyszer megteszik az is undorító. Egyébként mondtam, csinálja otthon 4 fal között, de kint viselkedjenúgy mint egy NORMÁLIS ember.


"ISMERTEK TI EGYÁLTALÁN SZEMÉLYESEN MELEG EMBERT?"

Igen, és ő pont olyan amilyet elvárnék mindtől: nem mutatja ki, hogy ő meleg. Nem csókolózik nyíltan más férfival, nem megy melegfelvonulásra stb. Egy szóval normálisan viselkedik. A többit meg én nem kérdezem tőle, ő meg nem mondja. És ez így van rendjén.


"Mellesleg akkor azokat a heteró párokat is ítéld el, akik análisan közösülnek, mert rossz példát mutatnak a gyereknek ilyen alapon, mert nem normális az amit tesznek..."

Hát azt se tartom normálisnak, és itt megint egy szépen idebújtatott szalmabáb érvelést láthatunk.

2013. márc. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/107 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:

"Miért rúgják fel ezzel a természet rendjét?"


Mert a pénisz nem arra van kitalálva, hogy más ember sz@ros seggében turkáljak vele. Ha nem érted, hogy ebben mi az undorító és természetellenes, akkor nem azért vagy abnormális, mert meleg vagy, hanem mert olyan alapvető dolgokat nem értesz, amit normális embernek magyarázni sem kell.

2013. márc. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/107 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
28%

"Ez szó szerint igaz a homofóbiára. Ezt mint gyógyult homofób mondom."


Na álljunk már meg! Mi az, hogy gyógyult homofób? Mintha a normális gondolkodásmód betegség lenne! Hát EZ azért már túlzás! Engem baromira nem érdekel ki meleg vagy ki nem. Még el is fogadom, hogy van aki ilyen, csak ne dicsekedjen vele az illető, ne járjon női ruhákba meg nyílt utcán legyen szives ne csókolózzon. Ennyi.

2013. márc. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/107 anonim ***** válasza:
De, ha van rendes meleg ismerősöd akkor igazán tudhatnád, hogy milyen a legtöbb meleg. Én se járok felvonulni, de amiket írtok igencsak rossz olvasni, nem azért verem a mellem, mert annyira jó, hanem, mert annyi igazságtalanságot és butaságot írtok rólunk, hogy muszáj védekezni! És persze, ha mi nem fogadjuk, hogy utolsó férgek vagyunk akkor már rögtön beképzelt, öntelt állatok vagyunk.
2013. márc. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/107 A kérdező kommentje:

"Nem. De ha már egyszer megteszik az is undorító. Egyébként mondtam, csinálja otthon 4 fal között, de kint viselkedjenúgy mint egy NORMÁLIS ember."


Ezt most nem értem. A melegek nyilvánosan szoktak análisan közösülni?

2013. márc. 17. 11:32
 89/107 A kérdező kommentje:

Pannónia Oroszlánja!


A melegek is ágyban szoktak szexelni. Nem is tudhatod, hogy miket csinálnak. Sok homoszexuális ember nem is szereti az anális közösülést.

Nem értem, hogy ezért mért várod el, hogy titkolja a párját, ahogy azt a te meleg ismerősöd is teszi. Fogadjunk, hogy te bezzeg nem csinálsz abból gondot, hogy a heteroszexualitásodról beszélj (családodról, párodról beszélsz állandóan stb.).

2013. márc. 17. 11:36
 90/107 anonim ***** válasza:

"Mert a pénisz nem arra van kitalálva..."

De arra is használható, én meg nem ártom bele magam. Szerintem te se tedd, mert nem befolyásolja az életedet.

A kezed sem arra van kitalálva, hogy tapsolj vele, de arra is használható.


"Na álljunk már meg! Mi az, hogy gyógyult homofób? Mintha a normális gondolkodásmód betegség lenne!"

Erről beszélek. Észre sem veszed. Én viszont igen, mert már kívülről nézem, és nem szép látvány. Ugyanolyan abnormális, mint a klausztrofóbia vagy a pókiszony.

2013. márc. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!