Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A melegek elítélése mért csak...

A melegek elítélése mért csak egy politikai pozíció? Mért konzervatív "érték"?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sokat beszélnek arról, hogy rengeteg meleg fiatal követ el öngyilkosságot, mert a környezete elítéli, a szexualitása miatt támadják őket.

Ilyenkor a baloldali pártok benyújtanak olyan "anti-bullying" törvényeket, amikkel megpróbálják megakadályozni azt, hogy az embereknek a szexuális orientációjuk miatt ne essen bántódásuk.

Ilyenkor a jobboldali pártok megpróbálják megakadályozni, hogy ezek a törvények életbe lépjenek, hiszen ők jobboldaliak, akiknek védeniük kell a konzervatív értékeket.

Egy jobboldali pártnak kötelessége megakadályozni azt, hogy a melegeket elfogadja a társadalom?

Amikor valami természeti csapás történik, akkor mért aktivizálja magát az összes párt, hogy segítsen, de ha a melegek életéről van szó, akkor szimpla politikai állásfoglalásnak fogják fel a segítséget/támadást?

Egy átlag ember élete mindig szent, de egy meleg fiatal élete csak politika?


Carla Bruni nemrég azt nyilatkozta, hogy a férje nem ítéli el a melegeket, de ezt nem vállalhatja fel nyíltan, a véleményének az ellenkezőjét kell cselekednie, mert jobboldali politikus.



2013. márc. 15. 22:22
 71/107 anonim ***** válasza:

" a heterók sem mutogatják úton útfélen, hogy együtt vannak. "


Ne haragudj, de a heterók mást se csinálnak, mint mutogatják magukat. Beszélnek a szerelmükről, a kalandjaikról, az utcán, a buszon, a munkahelyen. Kézen fogva sétálnak, puszit adnak egymásnak. Ez nem mutogatás?


Egyébként nem a felvonulásról kellene példát venni. Ki megy pár tucat meleg és rögtön utánuk kell ítélkezni? Ilyen alapon el mehetnék egy heteró szórakozóhelyre ahol mindenki kavar mindenkivel és akkor leszűrhetem azt, hogy minden heteró így szórakozik. Pedig nem. Ne a felvonulás alapján szűrjétek le, hogy milyenek a melegek. Mert nagyon nem olyanok vagyunk. A többség legalábbis nem.

Mellesleg meleg felvonulás évente egyszer van. Heteró felvonulás az év összes napján. De érdekes módon az összes homofóbnak egész véletlenül az Andrássy úton és környékén van halaszthatatlan dolga akkor és puffog, hogy a h.lye melegek miatt nem tud eljutni sehova. Mellesleg másfél óra az egész. Ennyitől nem hasad ketté a világ.

2013. márc. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/107 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:

Na álljatok már meg, kis szalmabáb érvelők!

Egyrészt ki mondta, hogy én szeretem a jobbikot? Másrészt ki mondta, hogy a piercinges agyontetovált is tetszik (én csak azt mondtam, hogy a kettő nem hasonlítható össze. Ez olyan, mintha 3 liter tejet hasonlítanál négy zsák krumplihoz). A harmadik képről pedig: honnan tudod, hogy pénzért van a ronda fószerral? Nem lehet hogy rokonok? Esetleg szimplán osztálytársak, stb? És honnan tudod, hogy nem szeretik egymást?


A gyerekekről pedig: ha a gyerek otthon azt látja, hogy lopnak, akkor azt természetesnek fogja venni, és bizony lopni fog. Ha azt látja, hogy apa egy másik csávóval csókolózik, azt is természetesnek fogja venni. És tudtommal nem készült róla tanulmány, hogy milyen hatással van a gyerekre a homoszexualitás. Ami biztos, hogy jó hatással nem. Hogy van-e rossz hatása, vagy tényleg semleges, azt nem tudjuk, de amit meg nem tudunk, azt inkább ne kísérletezzük. Az emberkísérletek amúgy is tiltottak.

2013. márc. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/107 anonim ***** válasza:

Külföldön készültek már tanulmányok, hogy semmilyen rossz hatással nincsenek az azonos nemű szülők a gyerekekre.


Mellesleg a nemi vágy belénk van kódolva. Élhetsz te melegek között is akkor is a nők fognak kelleni neked. Max toleráns leszel a melegekkel szemben, de azzá nem fogsz válni. A melegek szülei is heterók voltak és mégis melegek lettek. Ez nem választás vagy nevelés kérdése.


Egyébként szerinted a lopás és a homoszexualitás összehasonlítható? Te nagy érvelő...

2013. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/107 anonim ***** válasza:
54%

"És honnan tudod, hogy nem szeretik egymást?"


Ezt most ugye te semm gondolod komolyan?

És hogy kerültünk az utcán láttjábol az otthon láttjába.

Am szereintem te is olyan ember vagy akinek mindegy ,hogy miért és kiért de örök ellenzékinek kell lenni.


És a szülök attol félnek ,hogy a gyerek megláttja akkor nm kell az nap a körutra menni v az andrásyra hanm egyszerűen elmenni agy parkaba v kirándulni v meglátogatni a nagyit.

A meleg felvonulás legalább abban jobb ,h azon nem törnek zuznak mint a szélső jobboldali tüntetéseken és 1000x jobb mint amikor fradi és ujpest tüntetök vannak az utcákon és ha nm tetszik akkor szerintem évente egynapot a városon kivül is ellehet tölteni nm hinném ,h belehalnál ha egy napot egy wellnes szálóban v kiránduláson v tudom is én min vennél rész. Miért zavar ez? Az nm zavar amikor egy nemzeti ünnepet politikai haditérré változtatnak? Az nem zavar amikor bp utcáin börfejüek tüntetnek az nm zavar ,h ha ki mész az utcára azzal találod szemben magad ,hogy a lakosság egy része ott tart ,h holokauszt tagadó? az ,h az átlag emberek mogorvák? miért kell kimenni és ellen tüntetni a meleg felvonuláson de senki semm megy ki tüntetni a börfejüek tüntetése ellen?

És honnan tudod ,hogy a gyereknek mi a jobb felnőni egy állami gyermek otthonban ahol lekileg sérült mert életében nm kapot szeretett v olyan aki lehet ,hogy egy nm szokványos családban nőtt fel de legalább szerették tényleg nm is értem miért rossz a nm kap szeretett senktől?!!

2013. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/107 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
Kedves utolsó, kérlek olvasd át a saját válaszod, és ne adj olyat a számba amit nem mondtam. Szalmabáb érvelésbe továbbra sem vagyok hajlandó belemenni. Jelentkezz, ha hajlandó vagy a témahoz tartozó dolgokat felsorolni. Sem a fradi szurkolók, sem a jobbik vagy a többi nem ide tartozik. Mégis miből gondolod, hogy az nem zavar engem? Hogy jössz ahhoz, hogy olyat adj a számba, amit nem mondtam?
2013. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/107 anonim ***** válasza:

"És tudtommal nem készült róla tanulmány, hogy milyen hatással van a gyerekre a homoszexualitás. "


azért mert nem tudsz valamiről, az még létezik. itt van pár SZÁZ (!) tanulmány absztraktja, és kivétel nélkül mindegyik megállapítja, hogy az azonos nemű szülők egyenértékűek a 2 nemű szülőkkel.


www.apa.org/pi/lgbt/resources/parenting-full.pdf

2013. márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/107 anonim ***** válasza:

Pannónia Oroszlánja:


Még nem adtál választ arra, hogy a melegek miért abnormálisak.

2013. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/107 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
Megválaszoltam, többször is. A természet rendjét nem lehet csak úgy felrúgni. És abnormális dolog a farkamat egy másik ember s*ggébe dugni.
2013. márc. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/107 anonim ***** válasza:

"Megválaszoltam, többször is. A természet rendjét nem lehet csak úgy felrúgni. És abnormális dolog a farkamat egy másik ember s*ggébe dugni."


Hagyd, egyszerűen úgy sem bírják felfogni szegények, hiszen betegek. Olyanok, mint az alkoholista, aki meg van róla győződve, hogy neki semmi baja nincsen.

2013. márc. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/107 anonim ***** válasza:

És szerintetek a melegek élete másról sem szól, minthogy mások fenekébe turkáljanak?

ISMERTEK TI EGYÁLTALÁN SZEMÉLYESEN MELEG EMBERT?

Mellesleg akkor azokat a heteró párokat is ítéld el, akik análisan közösülnek, mert rossz példát mutatnak a gyereknek ilyen alapon, mert nem normális az amit tesznek...

2013. márc. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!