Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A melegek elítélése mért csak...

A melegek elítélése mért csak egy politikai pozíció? Mért konzervatív "érték"?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sokat beszélnek arról, hogy rengeteg meleg fiatal követ el öngyilkosságot, mert a környezete elítéli, a szexualitása miatt támadják őket.

Ilyenkor a baloldali pártok benyújtanak olyan "anti-bullying" törvényeket, amikkel megpróbálják megakadályozni azt, hogy az embereknek a szexuális orientációjuk miatt ne essen bántódásuk.

Ilyenkor a jobboldali pártok megpróbálják megakadályozni, hogy ezek a törvények életbe lépjenek, hiszen ők jobboldaliak, akiknek védeniük kell a konzervatív értékeket.

Egy jobboldali pártnak kötelessége megakadályozni azt, hogy a melegeket elfogadja a társadalom?

Amikor valami természeti csapás történik, akkor mért aktivizálja magát az összes párt, hogy segítsen, de ha a melegek életéről van szó, akkor szimpla politikai állásfoglalásnak fogják fel a segítséget/támadást?

Egy átlag ember élete mindig szent, de egy meleg fiatal élete csak politika?


Carla Bruni nemrég azt nyilatkozta, hogy a férje nem ítéli el a melegeket, de ezt nem vállalhatja fel nyíltan, a véleményének az ellenkezőjét kell cselekednie, mert jobboldali politikus.



2013. márc. 15. 22:22
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/107 anonim ***** válasza:

17:49

Ezen jót mulattam. :-)

Elég nagy fiú vagyok már, el tudom dönteni, hogy kikhez vonzódom.

2013. márc. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/107 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd, hogy ez mindenhol így van. Németországban egy konzervatív párt (CDU/CSU) van hatalmon, mégis, a külügyminiszter nyíltan meleg, és senkit sem érdekel. Több német városban van kifejezetten meleg negyed, senkit nem érdekel, ha két azonos nemű smárol az utcán, és ha emiatt valaki hátrányos megkülönböztetést kap, azellen a kormány aktívan fellép.

Magyarországon viszont a konzervativizmus megakadt valahol a XX. század elején, és nem halad a korral. Az alapvető konzervativizmus nem egyenlő azzal, hogy intoleráns valaki, szimplán fontosabbnak tartja a már elért dolgok megőrzését, mint a kényszeres újítást.


(Nem tudom pontosan, hogy más Nyugat-Európai államokban mi a helyzet, egyedül Németországban éltem huzamosabb ideig, és az ottani viszonyok alapján tudom csak megítélni a helyzetet.)

2013. márc. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/107 anonim ***** válasza:
36%
Németországban közel sem úgy zajlanak a dolgok ahogy azt a német nép szeretné. A második világháború után meggyötörték őket ahogy minket és a japánokat is. A háborúban odaveszett a német vezérkar nagyrésze és akik túléltek azokat nem engedtek az ország közelébe. Kell egy kis idő hogy erkölcsileg és világnézetileg talpra álljanak és kisöpörjék a liberális szemetet de lehet hogy már késő lesz.
2013. márc. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/107 A kérdező kommentje:

15:36


Szegény Németek, milyen rossz lehet nekik, mert nem utálják a melegeket.

2013. márc. 19. 16:13
 105/107 anonim ***** válasza:
0%
Nagy-Brittaniában is a konzervatív párt javasolta a házasság jogának kiterjesztését nemtől függetlenül. ez logikus is. hisz azáltal a házasság fogalma megerősödik, ha nem csak egy bizonyos embercsoportra korlátozódik, hanem minden párra. így ők is (a meleg párok) megtapasztalhatják, hogy milyen kötelességekkel és jogokkal jár a házasság.
2013. márc. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/107 anonim ***** válasza:
Én mondjuk autóbůzi vagyok, de nem is akarom, hogy az emberek ezt normálisnak tekintsék, mert tudom hogy nem az. Mondjuk normális emberek közt nem nagyon szoktam produkálni magam, és a kipufogót sem tömködöm!
2013. márc. 24. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/107 anonim ***** válasza:

Mert nem ismerik az érték szó jelentését!

Az osztályunkban 2 meleg fiú volt.15 fiúból.

Rólam nem igazán mondták volna meg,de a másik srác ő picit nőiesebb alkat volt.Mi voltunk a legjobb tanulók az osztályunkban,persze mi nem voltunk menők,csak azok,akik ilyen 2-s 3-as tanulók voltak,semmiből nem akarták kivenni a részüket,de a lényeg,hogy heterók.Na persze.


Rengeteg meleg gyereket zaklatnak az iskolában vagy azokat akiket melegnek vélnek.

Sajnos ez nem természetes,hanem tanult viselkedés,a szüleiktől tanulták.

Ma még vannak olyan idősek is,akik a balkezeseket is kinevetik,van ahol ez "érték",én butaságnak hívom:)


Egy balkezes meleg:D

2013. nov. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!