Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A melegek elítélése mért csak...

A melegek elítélése mért csak egy politikai pozíció? Mért konzervatív "érték"?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sokat beszélnek arról, hogy rengeteg meleg fiatal követ el öngyilkosságot, mert a környezete elítéli, a szexualitása miatt támadják őket.

Ilyenkor a baloldali pártok benyújtanak olyan "anti-bullying" törvényeket, amikkel megpróbálják megakadályozni azt, hogy az embereknek a szexuális orientációjuk miatt ne essen bántódásuk.

Ilyenkor a jobboldali pártok megpróbálják megakadályozni, hogy ezek a törvények életbe lépjenek, hiszen ők jobboldaliak, akiknek védeniük kell a konzervatív értékeket.

Egy jobboldali pártnak kötelessége megakadályozni azt, hogy a melegeket elfogadja a társadalom?

Amikor valami természeti csapás történik, akkor mért aktivizálja magát az összes párt, hogy segítsen, de ha a melegek életéről van szó, akkor szimpla politikai állásfoglalásnak fogják fel a segítséget/támadást?

Egy átlag ember élete mindig szent, de egy meleg fiatal élete csak politika?


Carla Bruni nemrég azt nyilatkozta, hogy a férje nem ítéli el a melegeket, de ezt nem vállalhatja fel nyíltan, a véleményének az ellenkezőjét kell cselekednie, mert jobboldali politikus.



2013. márc. 15. 22:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/107 anonim ***** válasza:
94%

"Köztöltöz máshová"


Üzenem neked keves ismeretlen ,hogy külföldön élek.

2013. márc. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/107 anonim ***** válasza:
53%
Egyet nem értek ,hogy a homofobok és a szélsőjobboldali/börfejüek miért írjákbe a gyakoriédés.hu-n a keresés rublikába ,hogy meleg/gay.
2013. márc. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/107 anonim ***** válasza:
25%

"Üzenem neked keves ismeretlen ,hogy külföldön élek."


Akkor mit hisztizel? Ott homárkodhatsz úton útfélen.

2013. márc. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/107 anonim ***** válasza:
84%

23:21

A gyerek nem hülye. Még nem. Neki semmi baja nincs a melegekkel. A későbbi nemi vonzódásával sem mintát követ. Ez az az eset, amikor valaki a gyerekre akarja kenni a saját (természetellenes) homofóbiáját.


40F

(egy gyógyult homofób)

2013. márc. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/107 A kérdező kommentje:

23:22


úgy tudtam a felvonuláson a meleg 1%-a vesz részt, nem mind, viszont az is csak egy tüntetés a homofóbia ellen.

Fogadjunk, hogy a barátaid viszont tudják, hogy te hetero vagy. Gondolom azt is, hogy párkapcsolatban élsz-e és hogy kivel. Akkor ki is a diszkrétebb?

2013. márc. 15. 23:27
 26/107 anonim ***** válasza:
60%
Kedves homofob barátom ugy érzem azért vagy ilyen elitélő másokkal és főleg a melegekkel szemben mert még magadat semm fogadtad el de remélem boldog és sikerekben gazdag életed lessz.
2013. márc. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/107 anonim ***** válasza:
60%

"Akkor mit hisztizel? Ott homárkodhatsz úton útfélen."

Mert egy olyn hazába szeretnék vissza térni ahol már nincs külömbség szin,sexualitás és más egyébeltérésben és végre a haza felvirágoztatásával lehetne foglalkozni.

2013. márc. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/107 A kérdező kommentje:

Pannónia Oroszlánja!


Gyereket nem lehet megfertőzni homoszexualitással. Ez nem nátha, így az aggodalmad alaptalan, így ez kilőve.

Akkor milyen indokkal akarsz feltételeket szabni?


Szerintem az, hogy mi a normális, ember nem tudhatja.

Nekem is csak véleményem van, hogy szerintem mi a normális, de nem akarom, és nincs is jogom megkövetelni hogy mások az én nézeteim szerint éljenek.


Sokan csak úgy, gondolkodás nélkül rányögik dolgokra, hogy normális-e, vagy nem.

Szerintem ez sokkal összetett.

Szerintem az a normális, hogy az embereknek (és sok száz állatfajnak) egy kis része a saját neméhez vonzódik.

A természet meg is határozta, hogy mekkora arány a normális, ezért sem változik a melegek aránya.

2013. márc. 15. 23:37
 29/107 anonim ***** válasza:
40%
Szóval azt várod, hogy a gyerek egy meleg családban nőjön fel, és fogdja el. Csak egy kérdés: tudod, hogy születik a gyerek?
2013. márc. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/107 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
30%
Kérdező, minden férfinak van egy kis szerszáma, ami beillik egy nő bizonyos testrészébe. Innentől a biológia meghatározta, mi a normális és mi nem az.
2013. márc. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!