Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A melegek elítélése mért csak...

A melegek elítélése mért csak egy politikai pozíció? Mért konzervatív "érték"?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sokat beszélnek arról, hogy rengeteg meleg fiatal követ el öngyilkosságot, mert a környezete elítéli, a szexualitása miatt támadják őket.

Ilyenkor a baloldali pártok benyújtanak olyan "anti-bullying" törvényeket, amikkel megpróbálják megakadályozni azt, hogy az embereknek a szexuális orientációjuk miatt ne essen bántódásuk.

Ilyenkor a jobboldali pártok megpróbálják megakadályozni, hogy ezek a törvények életbe lépjenek, hiszen ők jobboldaliak, akiknek védeniük kell a konzervatív értékeket.

Egy jobboldali pártnak kötelessége megakadályozni azt, hogy a melegeket elfogadja a társadalom?

Amikor valami természeti csapás történik, akkor mért aktivizálja magát az összes párt, hogy segítsen, de ha a melegek életéről van szó, akkor szimpla politikai állásfoglalásnak fogják fel a segítséget/támadást?

Egy átlag ember élete mindig szent, de egy meleg fiatal élete csak politika?


Carla Bruni nemrég azt nyilatkozta, hogy a férje nem ítéli el a melegeket, de ezt nem vállalhatja fel nyíltan, a véleményének az ellenkezőjét kell cselekednie, mert jobboldali politikus.



2013. márc. 15. 22:22
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/107 anonim ***** válasza:

81%-os:


elmesélhetnéd a történetedet, hogy a többi homofób is tanuljon belőle :)

2013. márc. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/107 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:

"Ezt most nem értem. A melegek nyilvánosan szoktak análisan közösülni?"


Nem, de ha két meleget lát az ember, és először elgondolkodik rajta, hogy ők mégis hogy csinálhatják, és itt fordul fel a gyomra.


"A melegek is ágyban szoktak szexelni. Nem is tudhatod, hogy miket csinálnak. Sok homoszexuális ember nem is szereti az anális közösülést.

Nem értem, hogy ezért mért várod el, hogy titkolja a párját, ahogy azt a te meleg ismerősöd is teszi. Fogadjunk, hogy te bezzeg nem csinálsz abból gondot, hogy a heteroszexualitásodról beszélj (családodról, párodról beszélsz állandóan stb.)."


Az orális se sokkal jobb. Amúgy meg: nem szoktam úton útfélen erről beszélni, megint szalmabáb érvelés: olyat adsz a számba, amit nem mondtam.


"De, ha van rendes meleg ismerősöd akkor igazán tudhatnád, hogy milyen a legtöbb meleg. Én se járok felvonulni, de amiket írtok igencsak rossz olvasni, nem azért verem a mellem, mert annyira jó, hanem, mert annyi igazságtalanságot és butaságot írtok rólunk, hogy muszáj védekezni! És persze, ha mi nem fogadjuk, hogy utolsó férgek vagyunk akkor már rögtön beképzelt, öntelt állatok vagyunk."


Nem mondtam, hogy férgek vagytok. Nem is gondoltam. Csak ne mutogassátok nyilvánosan. És megjegyzem: te vagy az ELSŐ ebben a fórumban, aki elítéli a felvonulást meleg létére. A többi (visszaolvashatod) normális dolognak tartja, hogy fényes nappal gyakorlatilag transzisó van az Andrássy úton. Nem mondom, hogy ne legyen melegfelvonulás, legyen. Csak ne így, ne ilyen ruhákban. Amit ott lát az ember, az olyan förtelmesen undorító, hogy jóérzésű emberek elítélik. Az én meleg ismerősöm is elítéli. Az emberek többsége régen elfogadta volna a melegeket, ha ez a felvonulás nem lenne, vagy ha van is, akkor egy szolíd, kultúrált mederben folyna. Például felvonulhatnának öltöny-nyakkendőben, vagy póló-rövidnaci stb. Sok normális ruha van, de ez a vonaglás amit ott lerendeznek, na ez undorító. Engem személy szerint ez taszít. És egyszerűen az a szörnyű, hogy a melegtársadalom nagy része egyet ért vele, nincs egy olyan normális meleg szervezet ami ez ellen fellépne.

2013. márc. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/107 anonim ***** válasza:

12:57


Nincs különösebb történetem, csak szeretek gondolkodni, és hajlamos vagyok a saját elképzeléseimet is felülbírálni, ha valamelyikre nem találok logikus magyarázatot. A homofóbiámat sok év alatt sikerült levetkőznöm.

2013. márc. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/107 anonim ***** válasza:

"Nem, de ha két meleget lát az ember, és először elgondolkodik rajta, hogy ők mégis hogy csinálhatják, és itt fordul fel a gyomra."


Akkor arról csak te tehetsz. Ne gondolkodj olyan dolgokon, amik számodra undorítóak.


"te vagy az ELSŐ ebben a fórumban, aki elítéli a felvonulást meleg létére."


A melegek elsöprő többsége elítéli, bár szerintem egy részük csak kompenzál. Én meg heteróként azon gondolkoztam tavaly, hogy elmegyek. Vicces dolgok ezek.

2013. márc. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/107 A kérdező kommentje:

Nem mondom, hogy ne legyen melegfelvonulás, legyen. Csak "ne így, ne ilyen ruhákban. Amit ott lát az ember, az olyan förtelmesen undorító, hogy jóérzésű emberek elítélik. Az én meleg ismerősöm is elítéli. Az emberek többsége régen elfogadta volna a melegeket, ha ez a felvonulás nem lenne, vagy ha van is, akkor egy szolíd, kultúrált mederben folyna. Például felvonulhatnának öltöny-nyakkendőben, vagy póló-rövidnaci stb."



Kicsit le vagy maradva. Már évek óta olyan a felvonulás, ahogyan te szeretnéd.

2013. márc. 17. 14:05
 96/107 A kérdező kommentje:

"Nem, de ha két meleget lát az ember, és először elgondolkodik rajta, hogy ők mégis hogy csinálhatják, és itt fordul fel a gyomra."


Apádat nem utálod amikor arra gondolsz, hogy mit csinál anyáddal az ágyba?

2013. márc. 17. 14:06
 97/107 A kérdező kommentje:

"Amúgy meg: nem szoktam úton útfélen erről beszélni, megint szalmabáb érvelés: olyat adsz a számba, amit nem mondtam."


Ugyan már!!!

Kétlem, hogy az emberek nem tudnák rólad, hogy meleg vagy-e vagy hetero.

2013. márc. 17. 14:08
 98/107 anonim ***** válasza:

Pannónia, ebben mi olyan förtelmes? Áruld már el nekem!


http://www.youtube.com/watch?v=EtTTpUsxaXI

2013. márc. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/107 anonim ***** válasza:
24%

"A homofóbiámat sok év alatt sikerült levetkőznöm."


Sajnálatos, hogy bebuzultál, ezért káros látod a deviancia reklámozása.

2013. márc. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/107 anonim ***** válasza:

"Nem, de ha két meleget lát az ember, és először elgondolkodik rajta, hogy ők mégis hogy csinálhatják, és itt fordul fel a gyomra."


Két ronda hetero embernél is felfordulhatna a gyomrom, ha ilyesmiket rágódnék a saját dolgaim helyett.


A felvonulásnak én sem látom sok értelmét, szerintem csak ront a melegek helyzetén. Ettől függetlenül az emberek többsége törődhetne a saját dolgával, nem pedig azzal, hogy ki mit csinál a párjával zárt ajtók mögött.


25/F (hetero)

2013. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!