Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Na most lett végleg elegem az...

Na most lett végleg elegem az LMBTQ dologból? (!)

Figyelt kérdés
Hetero vagyok, mindenkit elfogadok. Viszont olyan szintre süllyedt az LMBTQ hogy megkérdőjelezik, hogy van-e tisztán hetero ember. Komolyan, eddig semmi bajom nem volt az LMBTQ-val, de ezek után ha bárki is jön a hatalmas Love is love, stb dologgal, akkor rendesen ideges leszek. Mi az hogy nincs tisztán heteroszexualitás? Az LMBTQ-nak mi a célja? Az hogy minden hetero bizonytalanodjon el a saját szexuális orientációjávan? Nagyon magas lovon ül ez az egész LMBTQ dolog, de hogy már a tisztán heteroszexualitást is kétségbe vonják, az már túlment a toleranciámon. Mi az LMBTQ VALÓDI célja? (A nagy fogadjunk el mindenféle szexuális orientáción lépjünk túl. Az emberek többségének eddig sem volt baja velük.)
2022. jún. 17. 17:35
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
85%
A felháborodás az, ami vicces itt. Ha nem akarsz valamit valakitől, utasítsd el és ennyi, de minek az egész közösséget hibáztatni emiatt?
2022. jún. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
82%
51! Pontosan! Mintha ez valami meleglobbis kérdés volna, hogy ö kivel akar vagy nem akar összejönni!
2022. jún. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
96%

Heterók: "a melegek folyton hangoztatják a szexuális irányultságukat!!!!!!!"


Szintén heterók: "ÉN HETERO VAGYOK, FOGJÁTOK MÁR FEL! HETERO VAGYOK! MONDTAM MÁR, HOGY HETERO VAGYOK?"

2022. jún. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
85%

#53 ez jó! Szépen visszaadja a hangulatot.


Még mindig nem értem miért kell nemi beállítottság szerint szegregálni az embereket... Ha kerdezőnek nem jön be egy pasi X,Y vagy Z okból arra minden joga van. De nincs joga az összes LGBTQ+ embert lehordanin emiatt. Még akkor sem, ha homofób.

2022. jún. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
85%

"Még mindig nem értem miért kell nemi beállítottság szerint szegregálni az embereket... Ha kerdezőnek nem jön be egy pasi X,Y vagy Z okból arra minden joga van. De nincs joga az összes LGBTQ+ embert lehordanin emiatt. Még akkor sem, ha homofób."


Igazából már világossá vált, hogy a kérdezőben azért van ennyi gyűlölet, mert teljesen alapvető fogalmakkal nincs tisztában, és fél az ismeretlentől. Ha edukálná magát, akkor elmúlna ez az erős a belső frusztrációja, de mivel ennyire retteg az LMBT+ témától, nem fogja megtenni. Sajnos ez ördögi kör.

2022. jún. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
15%
Egyébként meg kérdező te csak a B iránt érzek így, nem az LGBTQ+ iránt.
2022. jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
46%
Érzel*
2022. jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
31%

"Egyébként meg kérdező te csak a B iránt érzek így, nem az LGBTQ+ iránt."


Egész biztos vagyok benne, hogy pont ugyanígy reagálna egy transzneműre, nembinárisra, pánszexuálisra, poliszexuálisra, aszexuálisra és még sorolhatnám.

2022. jún. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 A kérdező kommentje:
Nagyon tévedsz utolsó, de mivel te eldöntötted hogy szerinted én mire hogyan reagálnék, ezert mrghagylak abban a hitedben.
2022. jún. 18. 17:47
 60/70 anonim ***** válasza:
74%
Na de ők nem környékezték meg a kérdezőt, ezért a feltételezés tárgytalan.
2022. jún. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!