Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Na most lett végleg elegem az...

Na most lett végleg elegem az LMBTQ dologból? (!)

Figyelt kérdés
Hetero vagyok, mindenkit elfogadok. Viszont olyan szintre süllyedt az LMBTQ hogy megkérdőjelezik, hogy van-e tisztán hetero ember. Komolyan, eddig semmi bajom nem volt az LMBTQ-val, de ezek után ha bárki is jön a hatalmas Love is love, stb dologgal, akkor rendesen ideges leszek. Mi az hogy nincs tisztán heteroszexualitás? Az LMBTQ-nak mi a célja? Az hogy minden hetero bizonytalanodjon el a saját szexuális orientációjávan? Nagyon magas lovon ül ez az egész LMBTQ dolog, de hogy már a tisztán heteroszexualitást is kétségbe vonják, az már túlment a toleranciámon. Mi az LMBTQ VALÓDI célja? (A nagy fogadjunk el mindenféle szexuális orientáción lépjünk túl. Az emberek többségének eddig sem volt baja velük.)
2022. jún. 17. 17:35
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
9%
A #30-as mutatja, mi a probléma az LMBTQ-pártolókkal. Ő nem érti meg, hogy egy heteroszexuális esetleg nem akar biszexuálissal kezdeni.
2022. jún. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
26%

A #31-as mutatja, mi a probléma az LMBTQ-fóbiásokkal. Ő nem érti meg, hogy egy heteroszexuális miért nem akar biszexuálissal kezdeni.


-és tényleg, miért nem? Mert ez az a pont, ahol el fogsz akadni, mert megmagyarázni racionális érvekkel nem fogod tudni. igazság szerint ha egy biszex kezd veled heteroszexuális kapcsolatot és nem mondja meg, hogy biszex, akkor te azt sosem tudod meg róla. Az nem olyan, hogy "látszik", akkor meg nem jönnél össze vele? Ja, de!

2022. jún. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
14%
#32: Azért, mert ő úgy érzi, hogy nem akar olyannal kezdeni, aki férfiakkal is lefeküdt. Te ezt miért nem fogadod el?
2022. jún. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom amúgy mit kell ennyire parázni ettől az egésztől meg foglalkozni vele hogy mit hisznek vagy mit nem. Felőlem pl hihetnek bármit meg elhet akármiylen propaganda akkor is a nőket fogom szeretni.
2022. jún. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
78%

33! Mert ez így nevetséges! Mintha azt mondanád: nem akarok együtt lenni olyannal, aki valaha rendszergazda volt! -Miért? -Mert biztos büdös, ápolatlan és egésznap játszik.

-de nem ilyen hanem sportos, szeret olvasni.

Akkor se mert a tudat, higy valaha rendszrgazda volt undorral tölt el!.


-ha ezt így végigolvasod elég nevetséges érvelés. A kérdezö ugyanezt képviseli csak cseréld ki a rendszergazdát arra, hogy meleg és kész.

2022. jún. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 A kérdező kommentje:
Van baj rendesen! A melegeknek, biszexeknek nem kell magyarázniuk a szexuális orientációjukat (miért is tennék) de nekem heteronak meg magyaráznom kellene hogy miért nem akarok biszex férfitől ff női kapcsolatot? Nem érzik egyesek a kettős mércét???
2022. jún. 18. 10:13
 37/70 anonim ***** válasza:
26%
Kicsit nekem sántít a megfogalmazásod. Most lett VÉGLEG eleged, de utána azt írod, hogy eddig semmi bajod nem volt az LMBTQ-val. Akkor most volt már vele eddig is problémád?
2022. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 A kérdező kommentje:
Megírtam érthetően hogy miért lett elegem! Arrol nem én tehetek, ha nem tudsz szövehet értelmezni!
2022. jún. 18. 10:36
 39/70 anonim ***** válasza:
37%
Igen, csak ennek így nincs értelme. Ha végleg elegem van valamiből az azt jelenti, hogy már előtte is volt vele bajom.
2022. jún. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
17%

Hasonloan erzek mint a kerdezo.

Semmi bajom nem volt eddig a melegekkel de amiota ez az lmbtq agybaj elindult szabályosan elfog az undor a tematol.


Szerintem kontraproduktiv mar ez az egesz.

2022. jún. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!