Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Na most lett végleg elegem az...

Na most lett végleg elegem az LMBTQ dologból? (!)

Figyelt kérdés
Hetero vagyok, mindenkit elfogadok. Viszont olyan szintre süllyedt az LMBTQ hogy megkérdőjelezik, hogy van-e tisztán hetero ember. Komolyan, eddig semmi bajom nem volt az LMBTQ-val, de ezek után ha bárki is jön a hatalmas Love is love, stb dologgal, akkor rendesen ideges leszek. Mi az hogy nincs tisztán heteroszexualitás? Az LMBTQ-nak mi a célja? Az hogy minden hetero bizonytalanodjon el a saját szexuális orientációjávan? Nagyon magas lovon ül ez az egész LMBTQ dolog, de hogy már a tisztán heteroszexualitást is kétségbe vonják, az már túlment a toleranciámon. Mi az LMBTQ VALÓDI célja? (A nagy fogadjunk el mindenféle szexuális orientáción lépjünk túl. Az emberek többségének eddig sem volt baja velük.)
2022. jún. 17. 17:35
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 A kérdező kommentje:
Létezik heterofóbia!
2022. jún. 17. 18:14
 12/70 A kérdező kommentje:
2022. jún. 17. 18:15
 13/70 anonim ***** válasza:
86%

Ahogy homofóbia is, na és? A linked írja:


"A heteroszexuálisok ellen irányuló diszkrimináció bizonyított ügyei ritkák. A tipikusnak mondható kisebb esetek azok, amikor a homoszexuális közönségre specializálódott, úgynevezett melegbárok megtagadják a belépést a heteroszexuális kísérő részére, vagy látványosan megemelt belépti díjat kérnek el a másik nemhez tartozó vendégektől. "

2022. jún. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
29%
Ne járj melegbárba.
2022. jún. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
96%
Azért óvatosan a homofób kijelentéssel. Vannak kutatások, amelyek szerint a homofóbia az tudatalatti tagadása lehet annak, ha valaki egyébként meleg. Az egyik kutatás szerint a résztvevő homofób alanyok 54%-ának az agya mutatott pozitív reakciót ugyanazon nemű emberek iránt, még akkor is, ha azt a szájuk tagadta.
2022. jún. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 A kérdező kommentje:
Mint mondtam nekem nincs bajom semmilyen szexuális orientációval, de fura mód az, hogy én tisztán hetero vagyok, az LMBTQ-nak egyre kevéssbé elfogadott. Akkor miért nem kölcsönös az elfogadás?
2022. jún. 17. 18:26
 17/70 anonim ***** válasza:
87%
Én meleg vagyok, de érdekes módon nem bukkanok ilyen cikkekre vagy véleményekre, hogy nincs olyan, hogy heteroszexuális. Lehet le kéne állni azzal, hogy olyan cikkeket keresel, amiken megsértődhetsz. Bár gyanítom nincs is ilyen, csak kamu hiszti, hogy kiírhasd a homofób véleményed vagy már rég sikerült volna linkelni a most lett végleg elegem ingered. Te soha nem is voltál elfogadó, felesleges megjatszani magad.
2022. jún. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 A kérdező kommentje:
Amit nem fogadok el az az, hogy rám akarják erőltetni hogy heteto létemre minimum bistex lehetek, de tisztán hetero nem. Na ezt valóban nem fogadom el.
2022. jún. 17. 18:38
 19/70 anonim ***** válasza:
96%

"Mint mondtam nekem nincs bajom semmilyen szexuális orientációval, de fura mód az, hogy én tisztán hetero vagyok, az LMBTQ-nak egyre kevéssbé elfogadott. Akkor miért nem kölcsönös az elfogadás?"


Ha te azt mondod, hogy 100% hetero vagy, és ennyivel lerendezed a témát, azt mindenki elfogadja, hiszen te magad tudod a legjobban, hogy kihez vonzódsz. Viszont valami oka biztosan van annak, hogy ennyire rákattantál erre a témára. Talán tudat alatt mégsem vagy annyira elfogadó, amilyennek gondolod magad, vagy esetleg vannak/voltak olyan tapasztalataid veled azonos neműekkel, amik alapján egyenesen attól félsz, hogy valójában nem is vagy tiszta hetero. Neked kell tudnod, hogy ezek közül igaz-e rád valamelyik, vagy valami más miatt vagy ennyire ráfeszülve erre a témára. De hogy egy normális, stabil mentális állapotú, elfogadó, önmagával és a saját irányultságával 100%-ig tisztában lévő ember nem görcsöl ezen a témán ennyit, az biztos.

2022. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
62%
Mutass erre bármi bizonyítékot, hogy valaki ezt rád akarja erőltetni. Egyáltalán ismersz bárkit is személyesen, aki lmbtq személy?
2022. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!