Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a melegeket...

Miért van az, hogy a melegeket el KELL fogadni, de a homofóbokat ki lehet közösíteni?

Figyelt kérdés
Attól, hogy valaki meleg, még a homofóbok nagyrésze nem utálja. Ha viszont irritálóan viselkedik, akkor éppúgy tehet arról, hogy bosszankodást vált ki másokból, mint ahogy mások tehetnek róla, hogy bosszantja őket. Vagy ha nem tehet róla, hogy irritálóan viselkedik, akkor viszont az se tehet róla, aki ezért utálja, nem?

2022. jún. 15. 17:25
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
91%
Tisztázni kellene hogy mit kell elfogadni, és mit jelent hogy elfogadom.
2022. jún. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
73%

Ez az emberi együttélés szabálya. Neked el kell fogadnod a másságot.

Ugye milyen egyszerű?

Amúgy mi mások is elfogadunk téged olyan egyszerűnek, mint amilyen valójában vagy. Nehéz, de elfogadunk egyszerű gyökérnek.

2022. jún. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát a melegek viselkedhetnek akármilyen undorítóan, a heteróknak tilos egy rossz szót szólni rájuk, különben homofóbok.
2022. jún. 15. 17:29
 4/65 anonim ***** válasza:
84%
A melegek és a heterok között is vannak taplók. Ha egy meleg taplót utálsz akkor homofób vagy ha egy hetero taplót akkor az senkit sem érdekel.
2022. jún. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
86%
Szegény homofóbok, nem gyűlölködhetnek békében. A szívem szakad értük 😢
2022. jún. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim válasza:
94%
A homofóbia az, amikor lényegtelen, hogy viselkedik egy meleg, te utálod, idegenkedsz tőle, csak azért, mert a saját neméhez vonzódik,ha viszont azért utálsz egy meleget, mert bunkó, akkor szimplán ember vagy.
2022. jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 A kérdező kommentje:
#5: Én nem gyűlölködök. De ha valaki gusztustalanul viselkedik, akkor miért vagyok homofób, ha ez nekem nem tetszik?
2022. jún. 15. 17:42
 8/65 anonim ***** válasza:
8%

Mert ami számodra gusztustalan viselkedés az az ő önkifejezése.

De ha én fingok a tömött buszon mert ez meg az én önkifejezésem nem tapasztalok semmi toleranciát.

2022. jún. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:
#8: Igen, ez a helyzet. :)
2022. jún. 15. 17:46
 10/65 anonim ***** válasza:
64%
#7 attól függ, hogy hogy reagálod le a helyzetet. Minden jogod megvan ahhoz, hogy ne tetsszen. De reagálhatsz úgy is, hogy elkezdesz beszólogatni nekik (“mocskos b*zik”), elkezdhetsz erőszakoskodni, vagy egyszerűen csak forgatod a szemed, és elmész onnan, vagy elkapcsolsz, ha tv-ben megy. Előbbi iránt érthető módon nem lehet toleránsan viszonyulni, utóbbival semmi gond.
2022. jún. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!