Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a melegeket...

Miért van az, hogy a melegeket el KELL fogadni, de a homofóbokat ki lehet közösíteni?

Figyelt kérdés
Attól, hogy valaki meleg, még a homofóbok nagyrésze nem utálja. Ha viszont irritálóan viselkedik, akkor éppúgy tehet arról, hogy bosszankodást vált ki másokból, mint ahogy mások tehetnek róla, hogy bosszantja őket. Vagy ha nem tehet róla, hogy irritálóan viselkedik, akkor viszont az se tehet róla, aki ezért utálja, nem?

2022. jún. 15. 17:25
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
30%

51

Ha jól emlékszem Magyarországon 54 százalék volt a keresztények aránya.A hanyatló nyugat nem túlságosan érdekel ők úgy döntöttek hátat fordítanak Jézusnak helyette mecseteket és meditációs házakat építenek,ez az ő dolguk.

2022. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
90%
#52 ezt mondom, hogy a legutóbbi hivatalos felmérés több mint 10 éves. Az meg pont elég idő, hogy átbillenjen az arány. Erre mondtam, hogy szívesen megnéznék egy friss felmérést róla. De arról nem beszélve, hogy Magyarország Alaptörvénye, a VII. cikk 1-3 bekezdésig a vallásszabadságról szól. És arról hogy az állam és az egyház külön vált. Szóval….
2022. jún. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
0%

53

Senki nem tud semmi biztosat az arányokat illetően amíg nem lesz népszámlálás.Találgatni és vágyálmokat megfogalmazni persze lehet pro és kontra is.

Valóban szét van választva a kettő de ez még nem zárja ki a keresztény értékrend felvállalását.

2022. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
77%
#54 amiket leírtam, azok nem “vágyálmok, vagy találgatások”. A 2011-et megelőző adatok sora is egyértelműen mutatja a vallásosok arányának csökkenő trendjét. A nyugati országokat követik az adatok. Az még egyértelműbb, hogy a fiatalabb korosztály jelentős része meg akkor sem volt már vallásos, de a mai kisebb felmérések is ezt mutatják (igaz, azok nem reprezentatívak, de azért nem elrugaszkodottak sem).
2022. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
87%

"Sok időbe telt mire befutottál😂


Igen törekszem rá.Nyilván nem tökéletes a dolog de azt gondolom előbbre járok annál az embernél aki egy parancsot sem tart be vagy éppen nevet az egészen és a sátánt szolgálja."


XDDDD Jólvan. Akkor gondolom te sem olvastad a Bibliát, max hivatkozol rá meg szépen áll otthon a polc közepén hogy minden vendég jól lássa hogy ez biza egy hivő ház. Nem is tudom pontosan hány gyereket ölnek meg benne, de biztos egy ilyen isten majd azt mondja "hát, legalább néhány parancsot azért betartott, jöhet a mennybe." XDDD Ugyanabban a gödörben égnél mint mi, szóval még mázlid van hogyha mese az egész. Nincs ilyen hogy betartom ami nekem is kényelmes de aztán számon kérem másokon, nevetséges vagy.

2022. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
14%

56

Rosszul gondolod minden nap olvasom a Szent Bibliát.A polc jobb oldalán áll ez sem jött be.

Nem tudom miről zagyválsz szerintem te sem érted.Szerinted mese Fatimában

kicsivel több mint 100 évvel ezelőtt is sokan mentek bolsevikok,ateisták,hogy nevessenek a vallásos embereken.Aztán házhoz mentek a pofonért amikor megtörtént a napcsoda.Tévednek akik mesének gondolják az igazságot.

Ne forgasd ki amit leírtam bár ahhoz jól értesz egyáltalán nem azt írtam,hogy amihez kedvem van azt tartom be.

Innentől te vagy nevetséges.

2022. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 Kólauborkával ***** válasza:
95%

Igaz, jól elkanyarostunk a témától, de akkor már hozzá teszem én is az enyémet.

Számomra az, aki az alaoján ítél neg egy embert, hogy mit HISZ és nem az alaoján, hogy mit CSELEKSZIK az ugyan olyan óvodás szinten van, mint a gyerekek, akik a pokémon és a digimon kettösröl vitáznak, hogy melyik a jobb…

Számomra egy ember értéke soha nem abból állt amit mondott, számomra az egyetlen értékelni való dolog, hogy mit tesz. És sok ájtatos keresztény képes magát magasabbrendünek érezni annál, aki nem vallàsos és szerintem ez a saját istenük képében is bünnek számít, az én szememben csak szánni való.

Van értelmes keresztény barátom, szóval senki ne mondja, hogy utálom öket, de ö csendesen hisz, ahogy azt mondom egy igaz hívö teszi és nem hangzatosan és fellengzösen…

2022. jún. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim válasza:
80%

Mi nem tehetunk rola,ti viszont igy dontotok hogy gyulolkodtok ok nelkul.

Egy rovid kerdes: ha a legjobb haverodat mar ismered tegyuk fel 10eve, es ma bevallja neked hogy meleg. Eliteled? Elkezded lekopni?

2022. jún. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 Kólauborkával ***** válasza:
88%
Engem a melegség nem zavar, otthon a 4 fal között mindenki azt tesz amit szeretne, viszont az utcán egymás torkában nyalakodó hetero pároktól is kivagyok, a melegek még a gyomromat is felkavarják, ha ezt teszik (pedig nem utàlom öket), az én barátaim nem így élbek, nem is lenne olyan a barátom, aki azèrt nyomatja ezt, mert ez a divat és akkor buszon metrón villamoson ezt kell csinálni… maradjunk annyiban, hogy értelmes civilizált emberek a 4 fal között szerelmeskednek, az utcán csak szeretik egymást.
2022. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, hogy hogyan nyílvánúl meg a homofóbia. Ha csak annyiban, hogy nem szereti őket az teljesen oké, de ha piszkálja is az adott embereket, vagy lelkileg és/vagy testileg bántalmazza az már nem elfogadható. De ugyanúgy elfogadom őket. Az egyik haverom is homofób. Mégis barátkozom vele, mert 1 nem tud róla, hogy az vagyok 2 nem tesz folyamatosan rossz megjegyzéseket azokra, akik melegek.
2022. jún. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!