Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a melegeket...

Miért van az, hogy a melegeket el KELL fogadni, de a homofóbokat ki lehet közösíteni?

Figyelt kérdés
Attól, hogy valaki meleg, még a homofóbok nagyrésze nem utálja. Ha viszont irritálóan viselkedik, akkor éppúgy tehet arról, hogy bosszankodást vált ki másokból, mint ahogy mások tehetnek róla, hogy bosszantja őket. Vagy ha nem tehet róla, hogy irritálóan viselkedik, akkor viszont az se tehet róla, aki ezért utálja, nem?

2022. jún. 15. 17:25
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
0%
#19 mikor tanulod meg végre leírni? Vagy majd pezsgőt bontsunk, ha sikerül felfogni?
2022. jún. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
25%
#20 és személy szerint mi alapján osztályozod a “debil viselkedést”? Ami nem tetszik? Ilyen alacsonyan van az ingerküszöb? És a “libsik” az érzékenyek…. Oké…
2022. jún. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
8%
#21 Mit mikor tanulok meg leírni?
2022. jún. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 Kólauborkával ***** válasza:
67%

Hát, ha te csak végletekben tudsz gondolkodni és nem tudod mi számít debilnek - ostoba, flúgos - akkor az a te dolgod. Nem, a síró gyermek nem zavar, ahogy a normálisan viselkedő összes ember sem, de:

Az utcán kb.: szeretkező párok

A hangosan (kihangosítva) zenét hallgatók, telefonálók

Az utcán minden ok nélkül üvöltő emberek

Csak simán hónapok óta tartó ápolatlanság miatt bűzlő emberek

Ezek mind debilek számomra és szólni fogok nekik, hogy változtassanak a viselkedésükön, mert civilizált környezetben vannak és illene úgy is viselkedni.

2022. jún. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
37%
#24 ezek a példák teljesen korrektek. Azért kérdeztem, mert ebben a rovatban bár egy meleg pár, ha kézenfogva sétál, vagy egy pasin szemfesték van, már az is “debil”, ami szerintem meg nem az. Ezért szerettem volna tisztázni, hogy neked mit jelent. De a felsoroltakkal egyetértek.
2022. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
19%
#23 szerinted? Az LMBTQ-t tudom, sok betű, és bele lehet zavarodni, de a “P” amit a végére akarsz erőszakolni, az csak önkényes.
2022. jún. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
84%

#27 gyakorlatilag egy pont nincs a kommentedben, ami igaz lenne.


Nem fogadják el a pedofíliát, ezt néhány homofób elmebeteg (mint pl te a kommentjeidben/kérdéseidben) erőlteti, de semmilyen LMBTQ érdekképviselet nem fogadja el.

Az aberrációt meg nem te definiálod. A pedofília bűntény, a homoszexualitás nem az. A pedofília egy nem döntőképes gyermek bántalmazása, a homoszexualitás pedig kölcsönösen beleegyező emberek közt jön létre. Az egyikben van szenvedő fél, aki nem TUD beleegyezni, homoszexualitásnál nincs. (Kivéve ha erőszak. De az a heteroszexuális erőszakra is vonatkozik)

2022. jún. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 A kérdező kommentje:

#29: Nem mintha a pedofilokat akarnám védeni, de azt te is érzed, hogy ez elég önkényes, hogy meghatározzuk, X éves kortól már döntőképes a gyerek, alatta meg nem. Miközben a gyerekek testi, pszichés fejlettsége egyénenként is nagyon változó.

És ezzel pl. majd egy pedofil is tud érvelni, amikor a legalizálást támogatja. Egyébként vannak már rá kísérletek: https://www.youtube.com/watch?v=egiBgmvv8wA

Itt az első lépést már meg is tették: kiálltak, hogy ne gyűlöljük őket, hanem tekintsük mentális problémának. A következő lépés majd az lesz, hogy vegyük ki a mentális betegségek közül, mint ahogy ez történt előbb a melegekkel, majd a transzokkal.

Te leszel a legnagyobb szószólója, aki majd itt fog vitatkozni, hogy miért ne lehetne legalizálni a pedofíliát.

2022. jún. 15. 19:23
 29/65 anonim ***** válasza:
62%

#30

“ Te leszel a legnagyobb szószólója, aki majd itt fog vitatkozni, hogy miért ne lehetne legalizálni a pedofíliát.”


Ne te döntsd el, hogy milyen álláspontom van/lesz a pedofíliáról. Azt soha nem lehet támogatni. Igen, mentális betegség, méghozzá olyan, amit ha kell, kényszer gyógykezelni kell. Mert árthat másoknak. A homoszexualitás nem árt másoknak. Ha két homoszexuális létesít egymással kapcsolatot, amibe mindketten beleegyeztek, és önként mennek bele, abban nincsen bántalmazott fél. A pedofíliában mindenképpen van. Én itt húzom a vonalat, hogy van-e áldozat. A pedofíliában van, a homoszexualitásban nincs. Kivétel az erőszakos esetek, de mint írtam, az egy kutya a heteroszexuális erőszakkal.

2022. jún. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
19%
#30 Soha ne mondd, hogy soha! Pár év múlva ugyanitt le fogsz pedofóbozni engem és a kérdezőt - már ha nem fogják még akkor börtönnel büntetni a véleményünket.
2022. jún. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!