Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a melegeket...

Miért van az, hogy a melegeket el KELL fogadni, de a homofóbokat ki lehet közösíteni?

Figyelt kérdés
Attól, hogy valaki meleg, még a homofóbok nagyrésze nem utálja. Ha viszont irritálóan viselkedik, akkor éppúgy tehet arról, hogy bosszankodást vált ki másokból, mint ahogy mások tehetnek róla, hogy bosszantja őket. Vagy ha nem tehet róla, hogy irritálóan viselkedik, akkor viszont az se tehet róla, aki ezért utálja, nem?

2022. jún. 15. 17:25
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
34%
#31 a 30-as kommentem elég egyértelmű. Hajrá a szövegértéshez. Vagy esetleg kristálygömbödben láttad?
2022. jún. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
15%
Akinek nem megy a szövegértés, az te vagy. Elmagyarázom szájbarágósabban: ma ezt a mantrát fújod, mert ezt hallottad a marxista propagandamédiában, de ha pár év múlva megmagyarázzák neked és az elvtársaidnak, hogy miért nincs semmi rossz a pedofíliában, akkor azt fogod fújni. Teccikérteni?
2022. jún. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
73%
Itt elvekről van szó. Tessék megérteni. Ha valaki elszenvedője, áldozata egy ilyen felállásnak, azt nem lehet támogatni. Ha nincs áldozat, nincs mit ellenezni. Nem bonyolult. De ezt már a 2 éves kisfiam is megérti.
2022. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
40%

Amúgy furcsa elfogadásról beszélni mikor nem erről van szó alapból, hanem annyi, hogy simán merjen valaki két rossz szót szólni, már rögtön perelhetik rasszizmusért stb.

Szóval nem elfogadás ami megy hanem simán csak erővel csendben tartás.

2022. jún. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
33%
És feltenném a kérdést: Az LMBTQ mégis mit ad a társadalomba?
2022. jún. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
73%
Definiálja valaki az undorító viselkedést. Honnantól lesz az?
2022. jún. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 Kólauborkával ***** válasza:
63%
Én megpróbálom: az átlagtól eltérö, többséget megbotránkoztató viselkedés az undorító.
2022. jún. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
72%

Jó 38, de mi lenne az átlag? Undorító mondjuk ha két pasi/nő kézen fogva sétál és adnak egy puszit vagy csókot egymásnak, vagy mondjuk ha valaki évente egyszer felvonul egy latex szerkóban előre hónapokkal bejelentve?


Én sportos családban nőttem fel például, szóval nekem az átlag nem sörhasú és szőrös. Ennyi erővel hány embernek beverhetnék a strandon, mert undorítónak találom hogy elhízott és mutatja azt a telefosott zokni testét? Mert szerintem a társadalom is egyetért velem, mégsem teszem, mert ki a f#sz vagyok én?

2022. jún. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
16%
36-os vagyok. Lepontozás helyett inkább a kérdésemre válaszoljatok...
2022. jún. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Ezért írtam: a többséget megbotránkoztató, ez a te esetedben nincs meg.
2022. jún. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!