Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a X-out-loud...

Mi a véleményetek a X-out-loud mozgalomról?

Figyelt kérdés
Ez egy olyan anti LMBTQ+ mozgalom, ami ex LMBTQ+ tagokból áll akik rájöttek hogy igazából nem melegek/biszexek/leszbikusok stb stb...

#LMBTQ #X-out-loud
2022. jún. 13. 00:27
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Még soha nem hallottam róluk, nem is értem minek az ilyeneknek mozgalom.
2022. jún. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem hallottam még róluk.


De igazából sosem törődtem más emberek szexualitásával (kivéve a feleségemével:D) úgyhogy igazából pont annyira érint vagy érdekel, mint az LMBTQ: látom, hogy mások ezen rugóznak, de pont leszarom.

2022. jún. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hallottam róluk. Van valami céljuk esetleg, vagy inkább csak egy klub?
2022. jún. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Molyember ***** válasza:
76%

Eleve segghülyék lehetnek, ha egy ideig maguk sem tudták eldönteni, hogy milyen a szexuális beállítottságuk, majd (hiszen anti-lmbtq mozgalmat hoztak létre), a hülyeségük miatt az lmbtq mozgalmat hibáztatják. Taps.

Egyébként nyilván kamu. A saját vágyait pontosan ismeri az ember, olyan nincs, hogy valaki egyik napról a másikra melegnek érzi magát, aztán rádöbben, hogy nem is. Ez csak valami széljobbos erőlködés, amivel hergelni lehet a fogatlanokat.

Extrém esetben feltételezhetjük, hogy minden úgy igaz, ahogy mondják, de akkor ők olyan súlyos pszichés állapotban vannak, hogy etikátlan dolog lenne a tévedésükön viccelődni.

2022. jún. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4

Ilyen alapon akkor azt is el lehet ítélni aki felnőtt korában jön rá hogy amúgy leszbikus 😅


A mozgalom amúgy arra akar rámutatni hogy milyen negatív hatása van ennek a fejlődő generációra és hogy az iskolákban mit csinálnak.


Sokat én sem tudok róluk amúgy, ezért érdekelt más véleménye hogy hátha van aki többet tud róluk.


#1, #2

Köszi hogy elmondtátok hogy nincs róla véleményetek :P

2022. jún. 13. 03:22
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Itt egy hosszú cikk róluk.

[link]

Két kulcsmondat:

"az említett konferencián, amin 30-40 ex-gay emberrel töltött egy hétvégét, és nem múlt el nyomtalanul, hogy sok éven át melegként éltek, ezt a mozgásukon, hanghordozásukon, viselkedésükön látta"

"Szőnyi azt mondta, az egyik ex-gay pszichiáter elmondta, hogy 20 éve házasságban él, előtte 15 évig melegként élt, és a mai napig vannak meleg álmai."

Nyilván boldog házasság lehet.

2022. jún. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

"a mozgásukon, hanghordozásukon, viselkedésükön látta"


Aki ilyet mond, az is csak filmekben látott melegeket....

2022. jún. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de még nem hallottam róla.

De nem tudom, hogy mit gondoljak. Ez egy olyan mozgalom, akik az LGBTQ+ ellen vannak? Vagy csak simán ex lmbtq tagok?

Nem tudom. Nem értem az egészet. Szerintem nem valami jó dolog. Sokaknak van fiatalkorukban (legalábbis szerintem) ilyen ingadozási korszakuk, mikor még nem tudják magukról, hogy ki iránt vonzódnak, vagy már kezd kialakulni. Ilyenkor szoktak előfordulni, olyanok, hogy pl kipróbálja, de nem tetszik és akkor mégsem az. De leszögezném, hogy nem mindenkiről van szó. Sokan, de mégis kevesen xD.

Vannak olyanok is akik néha meginognak valami hatására, de utána rájönnek, hogy hopp ez nem én vagyok, meg olyanok is akik később jönnek rá, hogy kik is valójában.


Ha ők gyűlölködők, akkor nem értem, hogy miért is kell...

Ha meg csak sima mozgalom, ami nem a gyűlölködésről szól, akkor nincsen vele bajom. Talán ha a két mozgalom összefogna isgazából még jó is lehetne az olyan emberek számára akik nem tudják még, hogy pontosan melyik nemhez vonzódnak vagy milyen az identitásuk.


(Nem akart homofób lenni a szövegem, se utálkozó, se semmi hasonló, ha azt vettétek le akkor elnézést kérek, de nem akartam senkit megbántani. Előfordulhat az is, hogy hülyeségeket írok, ha igen csak szóljatok rám xD)

2022. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
A Hitrádió Youtube-csatornáján hallottam róluk, nagyon jó kezdeményezésnek tartom. Ahogy mesélték az LMBTQ gyűlöli őket, szerintem mert megpróbálják felnyitni az átvert emberek szemét. Nagy szükség lenne egy valós ellensúlyra -de leginkább az LMBTQ betiltására- mert mérgezik az arra fogékony fiatalokat, akik közt mára divattá vált a homoszexualitás, viszont idővel ha rájönnek hogy mennyire át lettek verve nagyon súlyos következményei vannak ennek a mérgező "divatnak".
2022. jún. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%

Engem még sosem vertek át annyira, hogy megdugjon egy férfi. (férfi vagoyk).

De igazából azért sem jutott még eszembe fszt szopni, mert ezzel divatos leszek és flexelhetek mások előtt.


Aki ilyen szinte maniuplálható, az meghal, ha azt mondják neki, hogy "ne vegyél levegőt".

2022. jún. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!