Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Na most lett végleg elegem az...

Na most lett végleg elegem az LMBTQ dologból? (!)

Figyelt kérdés
Hetero vagyok, mindenkit elfogadok. Viszont olyan szintre süllyedt az LMBTQ hogy megkérdőjelezik, hogy van-e tisztán hetero ember. Komolyan, eddig semmi bajom nem volt az LMBTQ-val, de ezek után ha bárki is jön a hatalmas Love is love, stb dologgal, akkor rendesen ideges leszek. Mi az hogy nincs tisztán heteroszexualitás? Az LMBTQ-nak mi a célja? Az hogy minden hetero bizonytalanodjon el a saját szexuális orientációjávan? Nagyon magas lovon ül ez az egész LMBTQ dolog, de hogy már a tisztán heteroszexualitást is kétségbe vonják, az már túlment a toleranciámon. Mi az LMBTQ VALÓDI célja? (A nagy fogadjunk el mindenféle szexuális orientáción lépjünk túl. Az emberek többségének eddig sem volt baja velük.)
2022. jún. 17. 17:35
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
60%
Jó lehetsz tisztán heteró! Boldog vagy? Jó van! Akkor menjünk és keressünk értelmesebb dolgot!
2022. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 A kérdező kommentje:
Pl nem szexelek biszexel, akkor elkezd győzködni hogy de biztos bennem is van rá hajlam. Hiába mondom hogy nem, nincs. Hihetetlen erőszakosak!
2022. jún. 17. 19:10
 23/70 anonim ***** válasza:
60%
Pontosan hogyan kerülsz olyan helyzetbe, hogy szexről beszélgetsz biszexuálisokkal?
2022. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
66%

Gondolom férfi vagy. Ha egy biszex nő odaáll éled, hogy szexelni akar, de te nemet mondasz, annak semmi köze ahhoz, hogy hetero vagy hiszen egy nőről van szó. Érted? Egy nőnek mondasz nemet.


Annak semmi köze nincsen a játékhoz, hogy az a nő kihez vonzódik, ha te a nőkhöz vonzódsz.

2022. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 A kérdező kommentje:
Nő vagyok! És a biszex férfiak nem értik hogy velük semmit sem akarok.
2022. jún. 17. 19:48
 26/70 anonim ***** válasza:
79%

"Pl nem szexelek biszexel, akkor elkezd győzködni hogy de biztos bennem is van rá hajlam. Hiába mondom hogy nem, nincs. Hihetetlen erőszakosak!"


Hú, ezt ismerem. Én aszexuális vagyok, és valahányszor ezt elmondom egy heterónak, mindig azt kapom, hogy de biztos én is vonzódom valakihez, csak még nem találkoztam a megfelelő emberrel. Brutál erőszakosak ezek a heterók.

2022. jún. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
96%

Oké, a példa attól még ugyanaz. Egy férfire mondasz nemet (és az ő nemi identitásának ehhez köze nincs, kizárólag a te preferencidádnak). Amire persze minden nőnek joga van, helyzettől függetlenül.


Őszintén, én is a biszexeket találom a legnyomulósabbaknak, nem kell magadra venned. Kérlek ne gondold, hogy minden LGBTQ+ ember olyan, mint az a nyomulós biszex. Volt egy rossz élményed, de emiatt nem kell emberek millióit lealáznod.

2022. jún. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
0%
És a #9-es már bizonyítja is a kérdező feltételezését.
2022. jún. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
40%
Azért a "nagyon sok" nem egyenlő a "mindenkivel", amit kérdező felhoz.
2022. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
40%

"Nő vagyok! És a biszex férfiak nem értik hogy velük semmit sem akarok."


Most egy biszex férfi veled rendes heteró kapcsolatot akar, nem? akkor azzal mi a baj? Mert most már totál összezavartál engem, azt hittem egy biszex egy biszex kapcsolatról győzködött, erre kiderül, hogy lett volna egy amúgy biszex pasid, csak kikosaraztad?

2022. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!