Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten hol érdemes lakni?...

Budapesten hol érdemes lakni? Legyen minden elérhető távolságban kb fel ora. Ne legyen nagyon kint. De egy kulturáltabb resz esetleg megfizethető áron.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fiatal lany egyetemistaként Budapestre költöznék. Lakásvásárlás előtt állunk.

Eddig VI. kerületben Bajza utcában, VII kerületben az Osvát utcában. Vélemény? Tapasztalatok? Ezekről a kerületekrol? Utcákról? Nem budapesti vagyok, igy kicsit vakon vagyok.

Tanácsokat is szivesen fogadok, koszonom!



tegnap 15:03
1 2
 1/17 Cuki manó 2 ***** válasza:
24%
Nyugati környéke minden negyed órán belül van
tegnap 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nincs olyan pontja a városnak, hogy minden fél órán belül elérhető legyen. Ez egy kétmilliós város. Döntsd el, hogy mi legyen közel. A nyugatit én nem ajánlom. Elég vad környék.
tegnap 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A Bajza utca jó, én szerettem azon a környéken lakni.

Ami kicsit problémás, az a parkolás, eleve kevés a hely (azért lehet találni), plusz kell hozzá engedély, ami néhány kivételes esetben tud problémás lenni.

Közel van a Városliget, és valójában a Nyugatitól ez egyetemistaként még sétatávolság. Mi a Westendbe jártunk gyakrabban, a Ferdinánd hídról be lehet menni a parkolón keresztül, 10 perc kb. és a kajáldák pont ezen az oldalon vannak.

Árakat nem ismerem, de esetleg a Batthiányi tér környékét is megnézheted.

tegnap 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Igen a Bajza utca az tetszett nekem is.

Esetleg ha a kerületekkel kapcsolatban van valami tapasztalat azt meg köszönöm.

tegnap 16:52
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem semmi, hogy kapsz egy lakást a Bajza utcában. Rendesek a szüleid.
tegnap 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Bajza utcát dicsérte ismerős, egyedül élő nő. Szóval biztos nem gáz hely.
tegnap 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Cuki manó 2 ***** válasza:
24%
Érdemes metrómegálló közelében lakást venni akkor tuti minden közelebb lesz
tegnap 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
11. kerület,Bikás park, Allee környéke. 4-es metró,villamosok,buszok mindenkor,minden irányba.
tegnap 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
A Bajza utca az 1es metró (kis földalatti) egyik megállóhelye...
tegnap 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mind a kettő teljesen jó, ha anyagilag belefér.

Osvát az zajosabb, forgalmasabb, főleg a Dohány, Rákóczi között.

Bajza teljesen jó, igazából az egész környék az.

Ilyen árszínvonalon sokféle tudsz találni, döntsd el, hogy mihez akarsz közel lenni. Pl. az egyetemhez, belvároshoz, 4-6-hoz, metróhoz, szigethez, valami nagyobb zöld felülethez.

ma 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!