Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten hol érdemes lakni?...

Budapesten hol érdemes lakni? Legyen minden elérhető távolságban kb fel ora. Ne legyen nagyon kint. De egy kulturáltabb resz esetleg megfizethető áron.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fiatal lany egyetemistaként Budapestre költöznék. Lakásvásárlás előtt állunk.

Eddig VI. kerületben Bajza utcában, VII kerületben az Osvát utcában. Vélemény? Tapasztalatok? Ezekről a kerületekrol? Utcákról? Nem budapesti vagyok, igy kicsit vakon vagyok.

Tanácsokat is szivesen fogadok, koszonom!



tegnap 15:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Most találtunk egy szimpatikus lakást az Osvát utcában. A Rákóczi tér előtt van. Igazából a New York kávézó mögötti utcában. Ez all most az elso helyen. Bajza utca az nagyon tetszett de ott a lakás nem volt az igazi. Xi. kerületben pedig nem találtunk ami árban es méretekben is megfelel egyenlore.
ma 10:09
 12/17 anonim ***** válasza:
33%

Úgy érted, a Rákóczi útnál.

Ez a Blaha Lujza térnél van, ami a legótvarabb környék kb az egész városban. Én a metróról se szívesen szállok le itt, csak ha nagyon muszáj. 18-19 éves lányként nem engedném, hogy itt lakj, ha az én gyerekem lennél.

ma 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%

12: kicsit túlreagálod...

Mondjuk az az utca elég sivár, de a lakás valószínűleg megtartja az értékét (hacsak a ház nem gázos valamiért), úgyhogy nem nagyon lehet vele mellélőni.

ma 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy a lakás megtartja az értékét. Nem vonom kétségbe. De a kérdező hajléktalanok és beazonosíthatatlan országbeli férfiak között járjon haza buli után? Sok tízmillió forintért?
ma 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14: amit lehet hogy évente max 3x tenne mondjuk?
ma 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Milyen évente 3x. Ha (pár)100 m-re lakik a Blahától, mindennapos útja lesz. Az a legközelebbi metrómegálló.
ma 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16: éjjel... Nappal simán lehet járni a Blahán (mondjuk szerintem éjjel is, de ez más kérdés).
ma 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!