Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlan vásárlásnál az...

Ingatlan vásárlásnál az önerőt ellenőrzik honnét származik?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok idáig végig tanultam van két szakmám és lassan lesz egy diplomám is. Dolgozni nem dolgoztam sehol ahol le lettem volna jelentve.

20 millióért szeretnék lakást venni sajnos a városomban nincs garzon (16M) eladó, ha hirdetnek is ritkán 1-2 héten belül.

Van 5-6 millió önerőm ebből 2 millió lakástakarék, 1 millió örökség a nagyszüleimtől, és van 2,5 millió készpénzem amivel nem tudok elszámolni.


Nem tudom azt mondani, hogy a szüleimtől kaptam, mert édesapám keresete 90%-ban elfogy a hó végére így a számlán látszódik, hogy nem tud félrerakni.

Próbálkoztam szerencsejátékkal, befizetem egy tippadó oldalra míg kis tétben teszteltem jó volt majd a második hónap végén elkezdtem nagyobba fogadni és itt jött a bukó széria nekik így porul jártam ezért nem is folytattam.


Ahol dolgozni fogok pár hónap múlva nettó 220 ezret kapok majd ez a hitelhez elég, de hogy azt mondja, hogy ezt tettem félre az nem lehetséges, mert élnem is kell, ha nem otthon lakok ez papíron sem jönne ki.


Tudom, hogy időnként kijönnek ellenőrizni az ingatlan, meg megkérdezik miből lett véve legalábbis mamámnál ez volt mikor ismerőstől kért kölcsön, hogy társasházba költözőn majd a családi házat eladva mindent visszafizet.


Ha valaki volt hasonló helyzetben vagy van ötlete az kérem írjon akár névtelenül privátban.



2021. okt. 20. 23:05
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Igazad van teljesen.
2021. okt. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!