Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egy átlag magyar hol szeretne...

Egy átlag magyar hol szeretne élni Magyarországon ha a pénz nem számítana?

Figyelt kérdés
2020. szept. 11. 07:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Ebben nem lehet átlagot mérni.
2020. szept. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Hülye kérdés
2020. szept. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%

A kérdés értelmezhetetlen. Akinél nem számít a pénz, az nem átlagember!

Hogy kellene ezt értelmezni? Hirtelen nagy vagyonhoz jutás esetén hol élne egy korábban átlagos ember? Mert valószínűleg vagy pont ott, ahol előtte vagy ha nem, akkor is megyén belül maradna! Csak teszem azt nagyobb kényelemben, esetleg többet utazgatna, venne nyaralót valahol máshol stb.

Példának okáért én a városomat sem hagynám el, mert minek? Terveim lennének, hogy hogyan(!) élnék itt, de ezt az ország bármely pontján megtudnám valósítani, akkor meg minek költözködni? Eleve itt vagyok otthon. Ha meglátom a Mecseket, tudom, hogy otthon vagyok. Ahhoz, hogy otthon érezzem magamat, szükséges.

2020. szept. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Igen, úgy ahogy írod .Egy átlag embermentalitásával rendelkező tehetős ember hol élne.

Mert nem mindenki aki tehetős költözik ki Hawaiira.

2020. szept. 11. 08:42
 5/24 anonim ***** válasza:
75%

Budapesten laknék (ott is lakom születésem óta) egy társasház legfelső szintjén, ahol hatalmas tetőteraszom lenne, dunai panorámával.

Luxusnyaralót is vennék a Balaton-felvidéken, ott meg a Balaton legyen a kilátás. És ennyi!:)

2020. szept. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
56%
.. Értsétek meg, ebben nem lehet átlagot mérni. Ha valaki a tetőteraszos lakásban akar a 4.-en élni, a másik meg egy kertes házban, akkor az "átlag" egy 3. emeleten szeretne élni. A valóságban meg senki sem a 3. emeleten élne.
2020. szept. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%

#6

5-ös vagyok

Te meg azt értsd meg, hogy én például nem a 10 milliós magyarság nevében nyilatkoztam, hanem "átlagmagyarként" elmondtam az én vágyamat.

Szerintem tőled is ezt várja a Kérdező, csak nem szerencsésen fogalmazott.

Hozzáteszem, ez nagyjából a 100-ik ilyen kérdés, de nem baj.

Nem kell ezt véresen komolyan venni!

2020. szept. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
Megyeszékhelyen élek. Nincs más hely Magyarországon, ahol szívesebben élnék. A jelenlegi városomon belül költöznék másik részre.
2020. szept. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%

Mit nem lehet ezen érteni :D Egyébként volt már hasonló kérdés. Akkor érdekes mindenki tudott normálisan válaszolni.

Gyengébbek kedvéért: "Hol élnél legszívesebben, hova költöznél legszívesebben Magyarországon belül, ha a pénz nem lenne akadály?"

2020. szept. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
21%
"Egy átlag magyar hol szeretne élni Magyarországon ha a pénz nem számítana?" Az átlagmagyar leginkább az otthonában szeret élni.
2020. szept. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!