Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egy átlag magyar hol szeretne...

Egy átlag magyar hol szeretne élni Magyarországon ha a pénz nem számítana?

Figyelt kérdés
2020. szept. 11. 07:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
91%
Én átlag magyarnak tartom magam és ha pénz nem számítana akkor lenne egy lakásom Budán, lenne egy Tatán, mert az tetszik és lenne egy valami vidéki kis faluban, mindegyikhez lenne takarítónő, karbantartó aki folyamatosan rendben tartja és én attól függően hogy épp milyen kedvem van ott lógatnám a lábam ahol jobban esik. (mert ugye ha pénz nem számít akkor dolgozni se kell...)
2020. szept. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Laylah ***** válasza:
88%

Ha a pénz nem számítana, akkor Pesten a diplomatanegyed környékén építtetnék egy passzív társasházat napelemekkel kirakva, hőcserélő berendezéssel, energiatakarékos izzókkal, felszereléssel minden lakásban. Az épület minden szintjén két, egyenként kb. 100-120 nm-es lakás lenne, köztük lenne a közlekedőfolyosó és a liftek. Földszinten üzletek, esetleg étterem. A legfelső szinten pedig egy nagy lakás lenne, a miénk. Ez egy.

A másik pedig egy kisebb-közepes ház, valahol egy erdőben, távol mindattól, amivel az előző hely jár, na meg az emberektől.

És ha nem számítana a pénz, akkor végre foglalkozhatnék ingatlanfelújítással, adás-vétellel.

2020. szept. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én a II.vagy XII. kerület belső részein, családi házban vagy kertkapcsolatos villalakásban. A saját kert fontos számomra. Jó a közlekedés, jó a levegő, jók az iskolák, értékállóak az ingatlanok, de Budapest jobb infrastruktúra és bevételi lehetőség.
2020. szept. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem számítana a pénz, én Budapest felét kitelepíteném, hogy kevesebb gyökér legyen a városban. És létszámlimitet vezetnék be a városban. Rögtön élhetőbb lenne minden.
2020. szept. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!