Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Háziasszonyok! Ezek közül...

Háziasszonyok! Ezek közül melyik kiakasztó?

Figyelt kérdés

Nővéremről van szó. Engem ezek akasztottak ki a legjobban:

1.) Utcai ruhában leül, belefekszik az ágyba

2.) Hetente kétszer fürdik(elhiszem, hogy drága a víz, de na.

3.) Nem szellőztet (egyáltalán!), mert akkor bejön a por...

4.) A mosogatószivaccsal sikálja a hideg zsíroldós tűzhelyet, amivel aztán újra mosogat, meg ált. a fürdőszobába is azt használja.

5.) A méregdrága polírozó ronggyal veszi ki a tepsit a sütőből.

6.) Ágyneműt, törölközőt akkor cserél, amikor ott vagyok és szólok neki.

7.) Utcai cipőben mászkál a lakásban, még a kanapéra is felteszi a lábát.

8.) A gázrózsákat az ebédlőasztalra(amin esznek) rakta és ott fújta be zsíroldóval.

9.)A kádat sose volt kimosva, mindenki csak leöblíti maga után. A wc/mosdó életében nem látott tisztítószert.

10.) Előadja, hogy ő takarított és mennyire szép, csak az ágy alatt lévő pókhálók a másik szobából látszanak.

11.) Amikor főz lenyalja a fakanalt és úgy kevergeti tovább a kaját.(Nem igazán van gyomrom enni belőle) De amúgy ásványvízbe, tejbe, mindenbe beleiszik, belenyal. Ettől mondjuk tényleg okádhatnékom van.


2011. jún. 21. 22:45
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Hogy melyik kiakasztó? Úgy külön-külön szinte mindegyik,hát még együtt!

De ezzel te nem tudsz mit tenni, így kár is idegeskedni rajta! Van egy hasonló barátnőm-ő szokta mondani, hogy most nagytakarítást csinált, olyankor körülnézek,és magamban elmosolyodom, hogy én most kezdeném el.

2011. jún. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

2,3,4,6,7,9,10,11

A többi se okés, de ezek túl mennek mindenen!

2011. jún. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim válasza:
A 2,3,6-OS.Főképp ezen a három ponton akadtam fennt.Ez gáz.
2011. jún. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Tisztára mintha anyóspajti szokásait írtad volna le :D

Figyelj, ne foglalkozz a lehurrogókkal, azok is belefekszenek az ágyba ruhástól-cipőstől. Engem ez akaszt ki iszonyat. Amikor meglátom anyósékat így fetrengeni, szívem szerint agyonütném őket :D

Meg pl ha fürödni akarok náluk előtte takarítanom kell, szóval abszolút megértelek :D

Mind nagyon-nagyon gáz, de sajnos az a leggázabb, hogy még ezek szokták magukat gondos nőnek beállítani...

2011. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:

Ha nem írtad volna, hogy a nővéred kb. a férjedre (vagy édesapádra, nemtudom ennyi idős vagy:)) tippeltem volna. Főleg a fakanál nyalogatás a mi szokásunk, de körülbelül mindegyiket rá lehetne mondani egy igénytelenebb férfira.


Szerintem menj oda a nővéredhez és mondjad meg neki, hogy igen gyorsan szedje össze magát, mert a viselkedése alapján inkább hasonlít egy 80 éves öregemberre mint egy anyára. Nem értem, hogy így hogyan vállalhatott gyereket.


18/f

2011. júl. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!