Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Háziasszonyok! Ezek közül...

Háziasszonyok! Ezek közül melyik kiakasztó?

Figyelt kérdés

Nővéremről van szó. Engem ezek akasztottak ki a legjobban:

1.) Utcai ruhában leül, belefekszik az ágyba

2.) Hetente kétszer fürdik(elhiszem, hogy drága a víz, de na.

3.) Nem szellőztet (egyáltalán!), mert akkor bejön a por...

4.) A mosogatószivaccsal sikálja a hideg zsíroldós tűzhelyet, amivel aztán újra mosogat, meg ált. a fürdőszobába is azt használja.

5.) A méregdrága polírozó ronggyal veszi ki a tepsit a sütőből.

6.) Ágyneműt, törölközőt akkor cserél, amikor ott vagyok és szólok neki.

7.) Utcai cipőben mászkál a lakásban, még a kanapéra is felteszi a lábát.

8.) A gázrózsákat az ebédlőasztalra(amin esznek) rakta és ott fújta be zsíroldóval.

9.)A kádat sose volt kimosva, mindenki csak leöblíti maga után. A wc/mosdó életében nem látott tisztítószert.

10.) Előadja, hogy ő takarított és mennyire szép, csak az ágy alatt lévő pókhálók a másik szobából látszanak.

11.) Amikor főz lenyalja a fakanalt és úgy kevergeti tovább a kaját.(Nem igazán van gyomrom enni belőle) De amúgy ásványvízbe, tejbe, mindenbe beleiszik, belenyal. Ettől mondjuk tényleg okádhatnékom van.


2011. jún. 21. 22:45
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
Ja bocs. 4 hónapos kisbabája van. Ez a legszebb az egészben. :)
2011. jún. 21. 22:50
 2/45 anonim válasza:
66%
A legtöbbet megértem, de az utolsót pl egyáltalán nem. Ha nincs baj a szájhigiéniájával, miért baj, ha beleiszik? Családon belül marad.
2011. jún. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy nem vagytok egyformák??

Te éld a Te életedet,Ő meg az ővét.Nem élhetsz helyette.

Ha így neki jó,meg a csládjának,akkor nem kell beleszólni.

Próbáld meg így elfogadni őt,hogy ilyen.:-)

2011. jún. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
saját lakásában azt csinál amit akar nem igazán a te dolgod. ha nálad csinálja akkor az más kérdés..
2011. jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
32%

Rémes!! Nem találok szavakat!

Talán az 1. az, ami nem olyan gáz, de csak abban az esetben, ha nem ült le a buszon, villamoson, stb.

2011. jún. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
64%
Ezek közül engem csak a szellőztetés, meg a törölközőcsere akasztana ki :) Bár, ha főállású háziasszony, akkor takaríthatna okosabban is.
2011. jún. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
79%

Ezek közül melyik kiakasztó? Te!

Fúúú, de utálnék a testvéred lenni. Ellenőrizni, pipálni, ikszelni, jegyzetelni, összegyűjteni, sorba rakni, feltenni a netre? Te beteg vagy.

2011. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim válasza:

elsőnek a második fele

2.!!!!!!!!!!

3.

4! hasonlót a párom is csinál! ő képes a macskás konyhakőről feltörölni valamit, amivel utána mosogat:SS borzalom, erről mindenképp le kell szoktatnom:D

5- hááát van van rá pénz:S

6. sajnos ebben hasonlítunk:S mondjuk én nem azért mert nem akarom, hanem csak nem jut eszembe:S de igen, gáz és zavaró, még engem is zavar, hogy én nem cserélem le:D

7. igen

8. határozottan! + nem is épp higiénikus

9. voltam ilyen lakásban, szörnyű! gusztustalan

10. ...

11- ez valójában engem nem zavarna, én is le szoktam:D


pff. micsoda szerencse, hogy nem együtt laksz vele:S én biztos megőrülnék:S

2011. jún. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom azt aki lehurrogot. Valószínű, hogy Titeket nem zavarna a 2 hónapja le nem cserélt penészes törölközőbe szárítani egy csecsemőt. És valszeg ti se panaszkodnátok, hogy vajon miért van büdös a dohos törcsiktől a fürdőbe.
2011. jún. 21. 23:11
 10/45 A kérdező kommentje:
Amúgy a kérdésem lényege, annyi volt, hogy kinek mi férne bele ezek közül, nem az, hogy hogy mennyire van közöm a testvérem háztartásához.
2011. jún. 21. 23:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!