Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Háziasszonyok! Ezek közül...

Háziasszonyok! Ezek közül melyik kiakasztó?

Figyelt kérdés

Nővéremről van szó. Engem ezek akasztottak ki a legjobban:

1.) Utcai ruhában leül, belefekszik az ágyba

2.) Hetente kétszer fürdik(elhiszem, hogy drága a víz, de na.

3.) Nem szellőztet (egyáltalán!), mert akkor bejön a por...

4.) A mosogatószivaccsal sikálja a hideg zsíroldós tűzhelyet, amivel aztán újra mosogat, meg ált. a fürdőszobába is azt használja.

5.) A méregdrága polírozó ronggyal veszi ki a tepsit a sütőből.

6.) Ágyneműt, törölközőt akkor cserél, amikor ott vagyok és szólok neki.

7.) Utcai cipőben mászkál a lakásban, még a kanapéra is felteszi a lábát.

8.) A gázrózsákat az ebédlőasztalra(amin esznek) rakta és ott fújta be zsíroldóval.

9.)A kádat sose volt kimosva, mindenki csak leöblíti maga után. A wc/mosdó életében nem látott tisztítószert.

10.) Előadja, hogy ő takarított és mennyire szép, csak az ágy alatt lévő pókhálók a másik szobából látszanak.

11.) Amikor főz lenyalja a fakanalt és úgy kevergeti tovább a kaját.(Nem igazán van gyomrom enni belőle) De amúgy ásványvízbe, tejbe, mindenbe beleiszik, belenyal. Ettől mondjuk tényleg okádhatnékom van.


2011. jún. 21. 22:45
1 2 3 4 5
 11/45 anonim válasza:

Második :||||||||||||||||| úristen..........

az ágyneműcserés dolog engem nemzavarna. nemtudom más hogyszokta, de nálunk 1-másfél havonta van csere. szerintem kibírna többet is. akartam írni, hogy nyilván tisztán fekszik ágyba, szóval még rosszat se lehet szólni, dehát nem fekszik tisztán ágyba. :O főleg így nyáron.... namindegy.

11-es pontban én meg semmi rosszat nem látok. én is így csinálom, barátnőim is, barátomék is, anyukámék is.

2011. jún. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
0%
Undorító az ilyen nő, a férje meg egy idióta, hogy elvett egy ilyet és gyereket is csinált neki. Bár azért megkérdezném, hogy otthon mit látott? Mert azért otthonról visszük tovább a szokásokat. Őszintén? A két kezét letörném az ilyen gusztustalan, lusta disznónak!
2011. jún. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
56%
Engem legjobban az a nyalakodás aggaszt, utálom, mikor valaki ezt csinálja. Undorító szokás... meg az is, hogy beleiszunk vmibe.. Utcai ruhába én is belefekszek az ágyba, nem koszos a ruhám, meg le van terítve az ágy pokróccal:) Meg néha én is csak 2 naponta fürfik (nem hetente 2X), de csak hideg időszakban, ez nyáron kivitelezhetetlen:/
2011. jún. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
0%

Mindegyik nagyon gáz NEKEM. Ezek szerint neki és a férjének természetes, hogy így élnek.

A kisbabát sajnálom....

2011. jún. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
0%
undorító szörnyű!!!!!
2011. jún. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
89%

1. és 7. pont stimmel nálam is (kanapé nincs).

8. pont helyett nálunk macska van a konyhaasztalon.

Amúgy ez semmi, nálunk kedves rokon ezt simán túlteljesíti, nem is kicsit. Sajnos :(

(Mondjuk háziasszonynak nem nevezném magam, de azért beleszóltam.)

2011. jún. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
46%

Amúgy érdekes, hogy a 11-es pont többeket nem akaszt ki, én biztos nem ennék abból, amibe bárki visszateszi a kanalat ami lenyalt. Amikor belenéztem ilyen főzős műsorokba a TV-ben, ezen voltunk (többek közt) kiakadva, hogy hogy lehet valaki ilyen gusztustalan. Mert ha csak magának főz, oké. De mással etetni a nyálát... O.o

00:25 voltam

2011. jún. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
85%

lehet, azért nem akasztja ki őket, mert 100 fokon úgyis elpusztulnak a bacik, ha fő az étel, vagy ha kavargatja a süti tésztáját, és beteszi a sütőbe, ott szintén "fertőtleníti" a hő.


viszont hogy beleiszik mindenbe, vagy olyan ételbe, ami nem lesz felforralva, az nagyon nem helyes.

nekem legalábbis mindig kijön a számban afta, ha valaki más után iszom pl.

2011. jún. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
42%
Bár én nem háziasszony vagyok,de...van férje? Kétlem...heti 2x fürdés.
2011. jún. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim válasza:
65%
Valaki magyarázza már el légyszi, mert tényleg nem értem (biztos mert így lettem nevelve, nem tudom), hogy miért undorító családon belül egymás után inni? Vagy megkóstolni a kaját? Együtt élnek, a férjével gondolom úgyis rendszeresen nyálat cserélnek, ezek után miért ne ihatnának egy flakonból?
2011. jún. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!