Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Háziasszonyok! Ezek közül...

Háziasszonyok! Ezek közül melyik kiakasztó?

Figyelt kérdés

Nővéremről van szó. Engem ezek akasztottak ki a legjobban:

1.) Utcai ruhában leül, belefekszik az ágyba

2.) Hetente kétszer fürdik(elhiszem, hogy drága a víz, de na.

3.) Nem szellőztet (egyáltalán!), mert akkor bejön a por...

4.) A mosogatószivaccsal sikálja a hideg zsíroldós tűzhelyet, amivel aztán újra mosogat, meg ált. a fürdőszobába is azt használja.

5.) A méregdrága polírozó ronggyal veszi ki a tepsit a sütőből.

6.) Ágyneműt, törölközőt akkor cserél, amikor ott vagyok és szólok neki.

7.) Utcai cipőben mászkál a lakásban, még a kanapéra is felteszi a lábát.

8.) A gázrózsákat az ebédlőasztalra(amin esznek) rakta és ott fújta be zsíroldóval.

9.)A kádat sose volt kimosva, mindenki csak leöblíti maga után. A wc/mosdó életében nem látott tisztítószert.

10.) Előadja, hogy ő takarított és mennyire szép, csak az ágy alatt lévő pókhálók a másik szobából látszanak.

11.) Amikor főz lenyalja a fakanalt és úgy kevergeti tovább a kaját.(Nem igazán van gyomrom enni belőle) De amúgy ásványvízbe, tejbe, mindenbe beleiszik, belenyal. Ettől mondjuk tényleg okádhatnékom van.


2011. jún. 21. 22:45
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
64%

Az elsőt és az utolsót én is csinálom...

Nem öltözök állandóan, az ágy pedig le van takarva...és kutyám is van ...nem fürdetem állandóan mert az után kárt.... +

ha pl: olyan kapcsolatban vagyok valakivel hogy csókolózunk is akkor miért ne innék utána...meg ha családtag...meg egyébként is kell az immunrendszeremhez......

2011. jún. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:

Oké, innék a párom után, de rokonokkal nem smárolok, tehát a nyálukat sem szeretném. Teljesen mindegy ki ivott a pohárkámból, kicsapja a szám, ha valaki ivott belőle.

Az meg hogy a nyálunkat visszacsurgatjuk a kajába, akár főtt nyál, akár nem, szerintem undorító. Ennyi erővel miért baj az, hogy nem fürdik minden nap? A bőrnek van természetes tisztító rendszere, a sok fürdés szárítja a bőrt. A mosogatószivacs meg? Erősödik az immunrendszere.

Szóval SZERINTEM gusztustalan, ÉN nem tolerálom.

2011. jún. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
59%
De basszus ha megnyalod a fakanalat csurog a nyálad róla? Mi vagy te egy buldog? Komolyan ennyi nyállal éltek...?
2011. jún. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
Oké, költői túlzás volt. A lényeg ugyanaz marad.
2011. jún. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
71%

Én nem tudom ki hogy van ezzel, de ha nálad ennyit jelent a testvéri szeretet, a tolerancia és a megértés, akkor te nem vagy jó testvér.

És mi van a jó tulajdonságaival? És mi van azzal, hogy előbb megbeszéled vele, hogy ez így nem helyénvaló? És mi van azzal, hogy nem szólsz bele az életébe és az életének egyetlen szegmensét sem viszed nagy nyilvánosság elé?

Nekem nem kellenél semminek.

A másik: nem mindenki él úgy, hogy alárendeli magát azoknak az elvárásoknak, amit más, egyébként másféle rossz tulajdonsággal rendelkező emberek támasztanak vele szemben. Van aki rühell takarítani, van, akinek sokkal fontosabb, hogy gyorsan a nagyján túllegyen és foglalkozhasson mondjuk a 4 hónapos csecsemőjével.

És tudod mit, szégyellheted magad, mert ahelyett, hogy inkább segítenél neki pici gyerek mellett, arra szánod az időd, hogy ide begépeled téged mik akasztottak ki...

Szánalmas.

2011. jún. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:

ma 08:24

Szia! Véleményem szerint nincs teljesen igazad. A testvéri szeretet nem abból áll, hogy mindent elfogadunk, amit a másik csinál.

A másik: valóban fertőben él ez a család, ha minden igaz, amit a kérdező leírt. És ez igénytelenség, semmi köze a társadalom által állított szabályok elfogadásához.

Ráadásul ott az a pici baba, aki ebben a koszban nő fel...

Az más dolog, hogy miért tárja a kérdező a nyilvánosság elé ezeket a családi dolgokat, de ezen az oldalon sokkal intimebb sztorikat is olvastunk már.

2011. jún. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
36%
Hogy melyik a kiakasztó??? Mindegyik!!
2011. jún. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

Valaki írta, hogy mi abban az undorító, hogy valaki beleiszik valamibe, legyen mondjuk egy ásványvizes flakon, amiből másnak is tölt.

Ha egy pár teszi ezt, abban nincs semmi undorító, amúgy is csókolóznak.

De egy családtaggal ne tegye már ezt meg, meg a saját gyerekével sem! A gyereknek nem jó, mert teljesen más a baktériumflórájuk (amíg nem cserélődik ki a nyáluk), mindenféle vírust, baktériumot átadhat neki.

Egy rokonnal meg pláne ne tegyen ilyet! Mint írtam, mindig kijön egy vagy több afta a számban, ha más után iszom.

És én gyerekként sem tartottam gusztusosnak, akárcsak, hogy a szüleim után igyak, csak kisgyerekként ezt nem mondtam el nekik.

Nagy gyerekként sem, csak egyszerűen nem ittam más után.

És érdekes módon megszűntek az aftáim is, gyerekkoromban meg rengetegszer volt.

2 hete meg véletlenül összecseréltem a poharamat apukáméval, már évek óta (!) nem volt a számban afta, hát, erre másnap nem kijött egy.

2011. jún. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
61%

Ezek közül az kiakasztó, hogy így beleszólsz.

Komolyan, ez az ő életük, semmi közöd hozzá. Amíg nekik jó és a gyereket sem veszélyeztetik, addig csináljanak amit akarnak. Ha veszélyeztetik, akkor meg keress meg gyermekvédelmi szervezetet.

Az én húgom is elég igénytelen, nálunk lakhatott a barátjával, mikor meguntuk, akkor azt mondtuk, keressenek albérletet. De eszembe se jutott ide írogatni, mi a bajom velük...

2011. jún. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
Van férje is, aki mellesleg egy tök normális pali. Csak a tesóm agresszív dominanciája miatt nem szól neki szerintem. Otthon nem láthatta ezt mert a szüleink nagyon pedáns emberek, csak úgy tűnik rám ragadt belőle, rá nem, meg másik 3 tesónkra is csak rá nem...Amúgy meg kinek mi. Nem igazán izgat, hogy száz fokon elfő a kajából a baci. Akkor se eszünk, iszunk egymás után. Még családon belül se.
2011. jún. 22. 09:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!