Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Háziasszonyok! Ezek közül...

Háziasszonyok! Ezek közül melyik kiakasztó?

Figyelt kérdés

Nővéremről van szó. Engem ezek akasztottak ki a legjobban:

1.) Utcai ruhában leül, belefekszik az ágyba

2.) Hetente kétszer fürdik(elhiszem, hogy drága a víz, de na.

3.) Nem szellőztet (egyáltalán!), mert akkor bejön a por...

4.) A mosogatószivaccsal sikálja a hideg zsíroldós tűzhelyet, amivel aztán újra mosogat, meg ált. a fürdőszobába is azt használja.

5.) A méregdrága polírozó ronggyal veszi ki a tepsit a sütőből.

6.) Ágyneműt, törölközőt akkor cserél, amikor ott vagyok és szólok neki.

7.) Utcai cipőben mászkál a lakásban, még a kanapéra is felteszi a lábát.

8.) A gázrózsákat az ebédlőasztalra(amin esznek) rakta és ott fújta be zsíroldóval.

9.)A kádat sose volt kimosva, mindenki csak leöblíti maga után. A wc/mosdó életében nem látott tisztítószert.

10.) Előadja, hogy ő takarított és mennyire szép, csak az ágy alatt lévő pókhálók a másik szobából látszanak.

11.) Amikor főz lenyalja a fakanalt és úgy kevergeti tovább a kaját.(Nem igazán van gyomrom enni belőle) De amúgy ásványvízbe, tejbe, mindenbe beleiszik, belenyal. Ettől mondjuk tényleg okádhatnékom van.


2011. jún. 21. 22:45
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Dejó, hogy mindenki azzal van elfoglalva, hogy mibe szólok bele. De mint korábban is írtam, egy penészes törölközőbe törölte a gyereket. Nekem három gyerekem van. Tudom mivel jár, tudom, hogy szalad a ház. De az, hogy nincs idő a házimunkára, nem azt jelenti, hogy tapicskolni kell a mocsokban és igénytelennek kell lenni. Ahhoz nektek nincs közötök, hogy én mibe szólok bele. A kérdés nem erről szólt, hanem arról, hogy mi férne bele a Ti életetekbe a felsoroltak közül. Aki meg azért lehurrog, hogy ezeket leírtam valszeg ugyanolyan igénytelen mint ő.
2011. jún. 22. 09:30
 32/45 anonim ***** válasza:
0%
Te meg irigy pulyka vagy :))
2011. jún. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
41%
Ja, és még hogy a tesód agresszív domináns... Olvasgasd már vissza miket és hogyan írtál le, basszus :))
2011. jún. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
67%

Ne törődj a beszólogatókkal, kérdező, ők bizonyára mind ugyanilyen igénytelen, mocskosak, amúgy sok ilyen ember van, mikor még albérleteztem, rengeteg ilyennel találkoztam, akikről nem is feltételezte volna senki.

A 2-3 naponta fürdés teljesen általános volt sokaknál, a törölközőcsere évente 3-4-szer szintén, és a retkes konyha is. Sajnos, ez van.

Van egy barátnőm is, aki lebukott már ilyen-olyan higiénés hiányosságokkal, mikor náluk jártam, meg egy jó ismerősöm, aki szintén nem a tisztaság bajnoka, mint kiderült, mikor náluk jártam, aztán most csodálkoznak, hogy miért is nem akarok felmenni hozzájuk.

2011. jún. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
49%

Az utolsó válaszoló is gondolom szeret beleokoskodni más életébe.

A tesód dolga,hogy éli az életét. Senkinek semmi köze hozzá. Max. a férje szól (gondolom van szája),ha nem tetszik neki valami!

2011. jún. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
81%

Nem szoktam beleokoskodni mások életébe. Ezért nem is szóltam nekik erről egy szót se.

Csak egyszerűen nincs már kedvem hozzájuk járni.

2011. jún. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az utcai ruhában befekvés az ágyba még belefér. Allergiás vagyok hetente cserélem 60 fokon mosva. És a cipővel bemászkálás is, bár ennek nem örülök, de hát mindig bent marad v.mi amiért be kell szaladni. Viszont naponta felmosok.

A gyerek miatt nagyon gáz, de mit szól a védőnő? De ennél súlyosabbak is vannak, pl anyós-pajtásom.

A konyhába már csak a földre lehet pakolni, minden tiszta mocsok, becigizik a házba=iszonyat bűz. A fürdője... :) kádban hamu, csikk, a szélén kávéscsészék sorakoznak a wc tiszta sz@r. Én nála nem merek enni pl. De az ilyenekkel nem lehet mit kezdeni, asszem az ilyen az igénytelen.

2011. jún. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:09

Bocsáss meg, hogy ilyet írok neked, de anyád pics.ája a mocskos és igénytelen.

2011. jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

egyik-másik dolog súlyosabb, van ami még belefér.


azok az emberek sosem tudnak szimpatikusak lenni, akik sem önmagukra, sem a lakásukra nem igényesek.


nem kell mindennek az élén állnia, de azért az alapvető lehetne, hogy olyan állapotban legyen a lakás, hogy ne borzadjon el, az aki belép az ajtón.


egyébként meg engem nem érdekel ki milyen igénytelen, ha úgy érzi jól magát. csak én messziről el fogom kerülni, mert nincs kedvem se a szagát, se más velejáróit elviselni.

2011. jún. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érzem, nekem egyik sem igazán férne bele.

Nem tudsz mást csinálni, mint egyszerűen nem mégy hozzájuk.

Ha egyszer megkérdezi, hogy miért, akkor megmondod neki: zavar az a sok minden, amit otthon nem úgy tanultatok a tisztaság terén, de nem akarod megbántani. Úgy gondolod, jobb, ha inkább távol-maradsz tőlük, mint összeveszni velük. Az ő életük, éljék ahogy akarják, de téged sem kényszeríthetnek arra, hogy olyan környezetben legyél, ahol nem érzed magad jól.

2011. jún. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!