Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Normális családban egy lazább...

Normális családban egy lazább napon éves után mennyivel normális elmosogatni?

Figyelt kérdés

Szabin vagyunk.

Nincs mosogatógépünk, mert az luxus.

Mindennap én mosogatok ahányszor eszünk annyiszor + főzésnél.

Ma lazább nap ígérkezett, nem volt kedvem mosogatni ( évente kb kétszer van ilyen) se a reggeli, se az ebéd után, itthon is keveset voltunk, sokáig vásároltunk....csak beraktam a mosogatóba a cuccokat.

Estére vacsi után megfájdult a fejem, bekaptam egy multivitamint meg válaszolgattam a tesóm kérdéseire amiket napközben kérdezett a neten( messze lakunk egymástól). Erre ordít a férjem, hogy mekkora egy szaros disznó vagyok, mert nem pihengetnem kéne meg netezgetnem, hanem csinálni a dolgom, nem ülni a ganaj tetején. Szerintetek igaza van? Mennyi időnként kell elmosogatni, ha nem akarsz naponta háromszor-négyszer mosogatni? Mennyi ideig tűrhető el a mosatlan edény? Miért van, ha nincs kedvem naponta többször mosogatni? Mit tudnék csinálni, hogy legyen kedvem hozzá?


2020. dec. 21. 19:33
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:

Basszus, egy gyereket nem, nemhogy hármat szültem volna ilyen vadbaromnak!

Van, hogy vacsora után nem mosogatok el, elvan az reggelig a mosogatóban. Lehetne mosogatógépünk, de hármunkra nem akarok. Na mindegy

Szóval, most szenteste igencsak összegyűltek, mert párom anyja itt volt, a gyerekem apja is itt vacsorázott, plusz egész nap főztem, de mosogattam is közbe. Mondta este 11-kor párom, hagyd már a francba, reggel megcsinálom én. Mondom áh, már kész is vagyok. Szóval eszébe nem jutott volna veszekedni velem, hisz egész nap meg se álltam. Természetesen örömmel, szenvedéllyel főzök. Amúgy napközbe mosogatott ő is.

Ebéd után sem rögtön mosogatok el, kényelmesen megkávézom, kimegyek cigizni, aztán majd elmosogatok amikor lesz KEDVEM!

Ha három gyerekem lenne, vennék mosogatógépet, ha a párom ellenezné, fejbe vágnám tuti egy fedővel. Ha pedig így beszélne velem, nos akkor nem sokáig maradna a párom/férjem.

Hány éves vagy Kérdező?

2020. dec. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:

A párom akkor állt elő a mosogatógép ötletével, mikor műtét után alig tudtam mozogni és kb 2 napig neki kellett mosogatni 😑

Egyékbént ha bármi házimunkába beleköt letudom annyival, hogy nézd már, neked is két kezed van, mint nekem!

2020. dec. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
Milyen párkapcsolat, ahol ez probléma? Az én férjem, az elmúlt 15 évben azon volt, hogy tehetné könnyebbé a dolgom a házimunkában, nem pedig hogy kritizálja, leszólja amit csinálok.
2020. dec. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:

63: nálunk ugyanez... :-)


Sajnálom a kérdezőt, mert amiben ő él, az se nem normális párkapcsolat, se nem házasság.


A férj egy rabszolgahajcsár pasa.

2020. dec. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
Nemtom, nalunk a tegnap esti mosatlan van a mosogatoban, itt voltak a barataink, vacsoraztak, utana pedig veluk foglalkoztunk, nem mosogattunk. Bar a parom (ferfi) elmosogatott meg elotte, de utana mar nem. Most elmegyek a boltba lassan, akkor fogok elmosogatni, ha hazaertem.
2020. dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!