Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Normális családban egy lazább...

Normális családban egy lazább napon éves után mennyivel normális elmosogatni?

Figyelt kérdés

Szabin vagyunk.

Nincs mosogatógépünk, mert az luxus.

Mindennap én mosogatok ahányszor eszünk annyiszor + főzésnél.

Ma lazább nap ígérkezett, nem volt kedvem mosogatni ( évente kb kétszer van ilyen) se a reggeli, se az ebéd után, itthon is keveset voltunk, sokáig vásároltunk....csak beraktam a mosogatóba a cuccokat.

Estére vacsi után megfájdult a fejem, bekaptam egy multivitamint meg válaszolgattam a tesóm kérdéseire amiket napközben kérdezett a neten( messze lakunk egymástól). Erre ordít a férjem, hogy mekkora egy szaros disznó vagyok, mert nem pihengetnem kéne meg netezgetnem, hanem csinálni a dolgom, nem ülni a ganaj tetején. Szerintetek igaza van? Mennyi időnként kell elmosogatni, ha nem akarsz naponta háromszor-négyszer mosogatni? Mennyi ideig tűrhető el a mosatlan edény? Miért van, ha nincs kedvem naponta többször mosogatni? Mit tudnék csinálni, hogy legyen kedvem hozzá?


2020. dec. 21. 19:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
100%
Most, hogy kidobtad a tapló férjed, már csak egy emberre kell mosogatni
2020. dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ilyenkor a férjem elmosogat.

Amúgy én napi kétszer mosogatok. Ebéd környékén és vacsi utàn.

2020. dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak dobnám a mosatlant ha így beszélne velem.
2020. dec. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 A kérdező kommentje:
Van három gyermekünk, szóval a mosatlanok számában nem nagy változás az egy fő. ;)
2020. dec. 21. 19:40
 5/65 anonim ***** válasza:
100%

Mosogasson az, akit zavar.

Nálunk most jó nagy kupi van, de nem szól érte a férjem, pedig itthon vagyok mindig. Átlépdel a szanaszét hagyott játékokon, és hatalmas mosollyal az arcán hintáztatja a gyereket. Én akkor csinálom meg a házimunkát, amikor akarom. Ő már megszokta és elfogadja, mert neki aztán sosincs kedve csinálni.

2020. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
100%
De legalább nem ordibál veled egy ilyen idióta. Ő milyen házimunkát végez?
2020. dec. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
100%

Először is: a férjed stílusa tolerálhatatlan.

Másodszor: Én nem hagynám a mosogatóban az edényeket, mert a saját magam számára sem elfogadható, hogy ott legyenek. Minden étkezés után mosogatok, kivéve a gépi mosogatást, mert akkor beteszem a gépbe a leöblített edényeket és este indítom be, mert akkorra megtelik.

2020. dec. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:
Nincs igaza, hogy nem kéne ennyi időn át gyűjtögetni a mosatlant, ha már egyszer rögtön éves után rest voltam elmosogatni? Ha már lusta voltam reggel és ebéd után, akkor nem illet volna vacsora után rögtön?
2020. dec. 21. 19:43
 9/65 A kérdező kommentje:

Nálunk nincs mosogatógép, mert, ha én el tudok mosogatni, akkor minek ( ezt a férjem mondta).

Naponta minimum háromszor mosogatok, ezt szokta meg és nem elfogadható, hogy nem vagyok hajlandó egy napon időre elvégezni.

2020. dec. 21. 19:46
 10/65 anonim ***** válasza:
100%
Te most a feleség vagy a cseléd vagy?
2020. dec. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!