Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Normális családban egy lazább...

Normális családban egy lazább napon éves után mennyivel normális elmosogatni?

Figyelt kérdés

Szabin vagyunk.

Nincs mosogatógépünk, mert az luxus.

Mindennap én mosogatok ahányszor eszünk annyiszor + főzésnél.

Ma lazább nap ígérkezett, nem volt kedvem mosogatni ( évente kb kétszer van ilyen) se a reggeli, se az ebéd után, itthon is keveset voltunk, sokáig vásároltunk....csak beraktam a mosogatóba a cuccokat.

Estére vacsi után megfájdult a fejem, bekaptam egy multivitamint meg válaszolgattam a tesóm kérdéseire amiket napközben kérdezett a neten( messze lakunk egymástól). Erre ordít a férjem, hogy mekkora egy szaros disznó vagyok, mert nem pihengetnem kéne meg netezgetnem, hanem csinálni a dolgom, nem ülni a ganaj tetején. Szerintetek igaza van? Mennyi időnként kell elmosogatni, ha nem akarsz naponta háromszor-négyszer mosogatni? Mennyi ideig tűrhető el a mosatlan edény? Miért van, ha nincs kedvem naponta többször mosogatni? Mit tudnék csinálni, hogy legyen kedvem hozzá?


2020. dec. 21. 19:33
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
100%
Te gondnokság alatt állsz? Vsgy szefós vsgy?
2020. dec. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 A kérdező kommentje:
Mi az a szefós?
2020. dec. 21. 22:07
 33/65 anonim ***** válasza:
100%
Szellemi fogyatékos
2020. dec. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
30%
Mi lenne, ha a problémáidat a férjeddel beszélnéd meg?
2020. dec. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 A kérdező kommentje:
Mit mondjak neki? Hogy elnézést, hogy lusta voltam ma?
2020. dec. 21. 22:27
 36/65 anonim ***** válasza:
100%

Trollkodsz?


Toppants a kis lábacskáddalvés közöld vele. Hogy holnap vegyen egy mosogatógépet. Vagy sztrájkba lépsz.

2020. dec. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 A kérdező kommentje:
Már miért érdekelné? Jót röhög, hogy a lusta nője próbál kibújni a feladat alól.
2020. dec. 21. 22:40
 38/65 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemled a sorsodat!
2020. dec. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
100%

Na jó kezd unalmas lenni úgyhogy kimondom:


Ez a pasi egy barom, akivel nem lehet megbeszélni ilyesmit, ha egyszer a világlátása deformált.

Egy dolgot tudsz tenni, elhagyod, ha kell segítséget kérsz családtól, barátoktól (ha még nem mart el mellőled mindenkit) és kirúgod.


Ha ilyen olyan okokra hivatkozva nem teszed ki a szűrét, akkor a te döntésed a szenvedés.

2020. dec. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 A kérdező kommentje:
A barátaim...ahogy megtudták, hogy valami nem oké, jobb esetben leléptek, rosszabb esetben kirúgtak az életükből.
2020. dec. 21. 22:50
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!