Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Normális családban egy lazább...

Normális családban egy lazább napon éves után mennyivel normális elmosogatni?

Figyelt kérdés

Szabin vagyunk.

Nincs mosogatógépünk, mert az luxus.

Mindennap én mosogatok ahányszor eszünk annyiszor + főzésnél.

Ma lazább nap ígérkezett, nem volt kedvem mosogatni ( évente kb kétszer van ilyen) se a reggeli, se az ebéd után, itthon is keveset voltunk, sokáig vásároltunk....csak beraktam a mosogatóba a cuccokat.

Estére vacsi után megfájdult a fejem, bekaptam egy multivitamint meg válaszolgattam a tesóm kérdéseire amiket napközben kérdezett a neten( messze lakunk egymástól). Erre ordít a férjem, hogy mekkora egy szaros disznó vagyok, mert nem pihengetnem kéne meg netezgetnem, hanem csinálni a dolgom, nem ülni a ganaj tetején. Szerintetek igaza van? Mennyi időnként kell elmosogatni, ha nem akarsz naponta háromszor-négyszer mosogatni? Mennyi ideig tűrhető el a mosatlan edény? Miért van, ha nincs kedvem naponta többször mosogatni? Mit tudnék csinálni, hogy legyen kedvem hozzá?


2020. dec. 21. 19:33
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 A kérdező kommentje:
Akkor mosogatni kell kussolva mindennap 3-4x, míg a másik tévézik, netezik.
2020. dec. 22. 09:27
 52/65 anonim ***** válasza:
100%

bazzeg, NEM KELL!


Te csinálod önként! Mert a férjed csicskája, cselédje vagy!


Mondtam már tegnap, hogy állj a sarkadra, és sztrájkolj, ha nem tetszik a rendszer!


De te inkább csicskulsz.

Annyira jó az ágyban az a f@szi, hogy még inkább ezt a csicskáztatást is bevállalod...? Aztán a neten panaszkodsz....


Pffff.....

2020. dec. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:

Remélem trollkérdés. Ha nem az, akkor nem vagy normális, hogy eltűröd ezt a viselkedést.

Egy nap egyszer mosogatunk, ha főzünk akkor kétszer és azt is hol a férjem, hol én. Amióta gyerekünk van, azóta egynap kétszer mosogatunk, plusz ha főzünk.

Főzés után rögtön el szoktam mosogatni általában amíg még valami készül, folyamatában. A reggeli utáni tányérok, meg bögrék van hogy estig állnak a mosogatóban, nem érzem cikinek. És van hogy vacsi után is reggelig áll a mosogatóban a cucc, nem zavar senkit. Ha mégis, a férjem is képes szó nélkül odaállni és elmosogatni, nem mutogat.

2020. dec. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
100%

#53: jól reméled.... :)))))


Ennyire hülye nem lehet egy nő, amit a kérdező leír magáról!

2020. dec. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 A kérdező kommentje:
Arra a válaszra írtam , hogy ameddig ide beírta, addig el is mosogathhatam volna akár
2020. dec. 22. 11:13
 56/65 anonim ***** válasza:
Kérdező hány éves vagy?
2020. dec. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg nem fogod fel, hogy itt már nem a mosogatás a probléma? Egyeltalán te magad is hogy nyilvánulsz meg? Nő létedre.
2020. dec. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik válaszolónak igaza van, ez a beteg mentalitás a gyerekekre is át fog ragadni.


Vagy úgy h bántalmazók lesznek vagy úgy h bántalmazottak egy ugyanilyen ember mellett.

2020. dec. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőjük sem normális.
2020. dec. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
A pasid is szaros disznó ezek szerint, mert ő is elnézte órákig a mosatlan edényeket. Legközelebb ha elvár tőle valamit, mondd meg neki, hogy ő neki is ugyan annyi erőfeszítés, mint neked, nyugodtan álljon neki megcsinálni.
2020. dec. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!