Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Normális családban egy lazább...

Normális családban egy lazább napon éves után mennyivel normális elmosogatni?

Figyelt kérdés

Szabin vagyunk.

Nincs mosogatógépünk, mert az luxus.

Mindennap én mosogatok ahányszor eszünk annyiszor + főzésnél.

Ma lazább nap ígérkezett, nem volt kedvem mosogatni ( évente kb kétszer van ilyen) se a reggeli, se az ebéd után, itthon is keveset voltunk, sokáig vásároltunk....csak beraktam a mosogatóba a cuccokat.

Estére vacsi után megfájdult a fejem, bekaptam egy multivitamint meg válaszolgattam a tesóm kérdéseire amiket napközben kérdezett a neten( messze lakunk egymástól). Erre ordít a férjem, hogy mekkora egy szaros disznó vagyok, mert nem pihengetnem kéne meg netezgetnem, hanem csinálni a dolgom, nem ülni a ganaj tetején. Szerintetek igaza van? Mennyi időnként kell elmosogatni, ha nem akarsz naponta háromszor-négyszer mosogatni? Mennyi ideig tűrhető el a mosatlan edény? Miért van, ha nincs kedvem naponta többször mosogatni? Mit tudnék csinálni, hogy legyen kedvem hozzá?


2020. dec. 21. 19:33
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
100%
Ezt valahogy sejtettem, ez a fajta ezt éri el. Ezért is említettem.
2020. dec. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt a nem oké??
2020. dec. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, legalább az egyik gyereked örökli/örököli a férjed pszichopata stílusát.
2020. dec. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van. Vágd hozzá a szaros tányérját.
2020. dec. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
100%
Attól a faxtól le kellene lépned. De pont az a fajta vagy aki nem fog.
2020. dec. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem fog. Inkább a neten sajnáltatja magát idegen emberekkel.
2020. dec. 22. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
100%

Az en ferjem is rendmanias,de ha nekem nincs kedvem mosogatni,akkor odaall o,es elmosogat.

Ahogy takaritani is szokott szo nelkul amikor itthon van,a gyerekkel is foglalkozik.

Most kaptam tole egy allo porszivot,hogy egyszerubb legyen az eletunk,es valoszinuleg mosogatogepunk is lenne ha szeretnem,de en spec. nem szeretem.

Ezen felul soha nem beszelne igy velem.mondjuk nagyon jol ismer,es tudja,hogy nem is turnem el.

Valoszinuleg egy bantalmazo kapcsolatban elsz,kerj segitseget mert ez egyre rosszabb lesz.

2020. dec. 22. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
100%

kamu-kamu-kamu


(mármint az egész sztori)

2020. dec. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
100%
Addig amíg ezt a kérdést kiírt, már el is mosogatott volba
2020. dec. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
100%
#49: 10pontos riposzt! :)))
2020. dec. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!