Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Normális családban egy lazább...

Normális családban egy lazább napon éves után mennyivel normális elmosogatni?

Figyelt kérdés

Szabin vagyunk.

Nincs mosogatógépünk, mert az luxus.

Mindennap én mosogatok ahányszor eszünk annyiszor + főzésnél.

Ma lazább nap ígérkezett, nem volt kedvem mosogatni ( évente kb kétszer van ilyen) se a reggeli, se az ebéd után, itthon is keveset voltunk, sokáig vásároltunk....csak beraktam a mosogatóba a cuccokat.

Estére vacsi után megfájdult a fejem, bekaptam egy multivitamint meg válaszolgattam a tesóm kérdéseire amiket napközben kérdezett a neten( messze lakunk egymástól). Erre ordít a férjem, hogy mekkora egy szaros disznó vagyok, mert nem pihengetnem kéne meg netezgetnem, hanem csinálni a dolgom, nem ülni a ganaj tetején. Szerintetek igaza van? Mennyi időnként kell elmosogatni, ha nem akarsz naponta háromszor-négyszer mosogatni? Mennyi ideig tűrhető el a mosatlan edény? Miért van, ha nincs kedvem naponta többször mosogatni? Mit tudnék csinálni, hogy legyen kedvem hozzá?


2020. dec. 21. 19:33
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 A kérdező kommentje:
7) étkezés után mennyi idővel elfogadható még, hogy valaki elmosogasson, hány perccel evés után? Nekem kb negyed órára vacsorára rá kezdett baszogatni, hogy retkes nő vagyok. Amúgy, ha befejeztem volna a tesómnak válaszolást( kb 5-10 perc és tök jó volt írni neki) , elmosogattam volna magamtól is. Az már túl sok idő, normális nő nem válaszolgat levelekre mosogatás, takarítás helyett, hanem csak akkor, mikor már semmi dolga?
2020. dec. 21. 19:51
 12/65 anonim ***** válasza:
87%

Ne haragudj de csak egy mazochista, önbizalom hiányos nő megy hozzá egy ilyenhez és szül is neki 3 gyereket.

Nem lecseszni akarlak, csak annyi, hogy ez nem normális.


Mi az h nem vesz mosogatógépet mert te meg tudod csinálni.


Pocs.


Értelmeset nem tudok hozzászólni, mert nyilván nem fogod kidobni ezt a vadbarmot.

2020. dec. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 A kérdező kommentje:
Hát, önbizalmam sosem volt.
2020. dec. 21. 19:56
 14/65 anonim ***** válasza:
78%

Mondd, hogy csak trollkodsz...

Rendetlen vagyok, és mosogatógéptulaj. Ma reggel már picit morgott a férjem, hogy elpakolhattam volna a tegnapi edényeket... O:)

2020. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor mosogatok, amikor kedvem van, úgyhogy általában hegyekben áll a mosatlan. De hogy nem tűrném el, hogy bárki beszólogasson, az biztos. Nem ez a legfontosabb, pont leszarom. Lehet, hogy egy igénytelen disznó vagyok, ezt nem is cáfolom, viszont legalább nem utálatos dolgokra fecsérelem az időmet állandóan.
2020. dec. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
67%

Luxus a mosogatógép??


Mosógéped sincs? Teknőben mosol?? 😂😂😂😂😂


Mártírkodsz?

2020. dec. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
100%
A bakja mondta neki h ne legyen mosogatógép, mert minek ha van két keze és képes mosogatni azokkal
2020. dec. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
100%
És annak szült hármat?? Már az első után sztrájkba léptem volna mosogatógép nélkül! Mosogasson a faszi, ha nem tetszik a rendetlenség!
2020. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 A kérdező kommentje:
Elég hihetető volt, mikor elmagyarázta, hogy ha nem dolgozom, hanem csak itthon vagyok gyerekkel és gyedet kapok csak, akkor mire fel követelőzöm a kb nulla bevételemre, amivel képes vagyok hozzájárulni a családi kasszához...aki nem dolgozik, ne akarjon és ne legyen rest mosogatni, mert nem fog tőle leesni a gyűrű az ujjamrol,ha elmosogatok
2020. dec. 21. 20:52
 20/65 anonim ***** válasza:
100%

A családi kasszába a háztratás vezetésével és a gyerekneveléssel járulsz hozzá, hogy ne neki keljen a munkahelyről eljönnie.


Váláskor ha szánolgatni kell a bevételeket, bizony forintosítják a háztartási munkákat is.

Szóval számold ki mennyit keresnél ha mindezeket pénzért csinálnád és lehet beszélgetni arról, ki mennyit keres és SPÓROL meg a családnak azzal h maga megcsinálja fizetett ember helyett.

2020. dec. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!