Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mit gondoltok a Medjugorjében...

Mit gondoltok a Medjugorjében történtekről? És mi a véleményetek a stigmákról, stigmatizáltakról?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 22:30
1 2 3
 11/25 Salx Narval ***** válasza:
94%
Ez nem semmi kedves utolsó. A Szűzanya veletek borozgat és képeslapokat árul. Szerintem sok volt a borocska és összekevertétek a büfésnővel.:D
2010. febr. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
67%
Pedig bizony a Szűzanya volt. Még autogramot is kaptunk tőle, van róla közös képünk is. Meg különben is, ha nem hiszed, utazz te is Medjugorjébe, hidd el, nem fogod megbánni.
2010. febr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Salx Narval ***** válasza:
63%
Nézd én nem akarlak megbántani téged, sem a hitedben, sem pedig emberileg, de fel sem merült benned, hogy esetleg tévedsz.Az sem volt gyanús, hogy pénzért árul dolgokat és autógrammot osztogat mint egy sztár. Tedd már fel a képet ide az oldalra kérlek, had láthassák más hívők is, ha már ennyire biztos vagy a kiléte felől.Ne miattam, mert én nem hiszek Istenben, de sokan vannak itt, akik örülnének neki. Én attól tartok, hogy ti ott, nagyon meglettetek vezetve valakik által. Vagy esetleg egy látón keresztül történt a beszélgetés? Azokról is megvan a véleményem, de akkor legalább azt tudom mondani, hogy hiszékeny vagy ugyan, de jó szándékú. Én végignéztem a videókat, amiket látni lehet a neten, hát mit mondjak, több volt mint nevetséges, talán inkább szánalmasnak nevezném. Ne érts félre nem az odalátogató emberek hitét vonom kétségbe, csak a közvetítőkét és a látókét.Azt is láttam az arcokon, hogy elhiszik a mit látnak,vagy hallanak. Minden esetre számomra rémisztő, ha embereket látok ennyire elvakultan hinni.Ilyenkor mindig az jut az eszembe, hogy ezekkel az emberekkel mindent meg lehetne csináltatni Isten nevében és ők meg is csinálnák, gondolkodás nélkül.Szerencsére itt most, csak pénzről és szenzációról van szó és nem életekről.KB ennyi a véleményem a dologgal kapcsolatban.Nos várom a Mária képet,ha leszel olyan szíves és felteszed.Szép napot neked.
2010. febr. 14. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
69%

:D

nem veszed észre, hogy csak gúnyolódik?

2010. febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Semmi más mint ügyes üzleti fogás,hatalmas turisztikai bevétel.Mozgássérült osztálytársam előre elígérte sorstársa részére az akkumulátoros székét,amikor minden pénzét erre az útra költötte el-hiába.
2010. febr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Salx Narval ***** válasza:
12-08 Bárcsak igazad lenne, de én sajnos sok ilyen elvakult embert ismerek, akik a józan ész határait súrolják. Örülnék, ha csak hülyítene.
2010. febr. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
55%

03:05:

Én írtam a borozgatós válaszokat. Szerintem is könnyen megvezethetőek az emberek, a te példád bizonyítja :-)

2010. febr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Salx Narval ***** válasza:
Hát ha ettől jobban érzed magad, akkor örülök, hogy szereztem egy jó napot neked.:D
2010. febr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi véleményeket!

De létezik ember aki az ott történteket komolyan veszi?

Én nem a stigmák valódiságában kételkedem,hanem az ott történtekben,illetve az a hatalmas biznisz amit eköré csinálnak:S

2010. febr. 15. 14:33
 20/25 Salx Narval ***** válasza:
100%
Nézd meg a videókat és látni fogod, hogy sokan elhiszik amit látnak, vagy hallanak.Szerintem nagyon gerinctelen dolog ezt tenni hiszékeny emberekkel.
2010. febr. 16. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!