Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A keresztények miért támogatna...

A keresztények miért támogatnak egy hazug istent?

Figyelt kérdés

A keresztények istene igazságtalan és hazug, több helyen is betudom bizonyítani. Ez alapján is meglehet érteni...


https://www.youtube.com/watch?v=uzy7JZIf6JI&feature=player_e..



2013. aug. 23. 19:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 A kérdező kommentje:
Abba is beleköthetnék, hogy a fán lévő élőlény TÉVEDÉS hogy kígyó volt, mivel "Isten" azt mondta, hogy "büntetésül nem lesz lábad, és a port kell nyelned minden nap mint egy csúszómászó" valami ilyesmit, tehát addig a pillanatig nem volt ő kígyó...
2013. okt. 29. 13:44
 72/72 anonim válasza:
elvagytok tévedve...lehet, hogy vannak akikbe bele nevelik a kerszténységet és mégsem hisznek és fordítva. ha TE nem hiszel Istenben miért kérdezted meg? és ha már megkérdezted miért nem fogadod el a hívők válaszait? a kérdező még a joobik eset, mert a másik az még műveletlen is, nem tudott semmi értelmes okfejtést felhozni, csak annyit, hogy CSAK MERT, és még az a pár sor is tele volt káromkodással. én se vagyok az a nagyon nagy keresztény, nem járok templomba rendszeresen, nem gyónok, de minden nap imádkozom mert hiszem, hogy isten megsegít, és ezzel biztonságban érzem magam, lehet, hogy csak azért érzem mert hiszek benne, nem tudom. de én se szólok be az ateistáknak, hogy egy barom vagy amiért nem hiszel!! amúgy 16 vagyok és szerintem sokkal értelmesebben érveltem mint az aki "csak azért olvasta és kommentelt mert jókat röhögött a sok szentfazékon".
2014. jan. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!